Jump to content
Mekae

prośba o interpretację "świeżego" związku

Recommended Posts

Mekae

Byłabym ogromnie wdzięczna, gdyby ktoś znalazł wolną chwilę i napisał co nieco na temat związku, który dopiero co się rozwija:

On 29.04.1988

Ona 06.03.1980

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam ciepło :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pysiaczek

Wibracja związku 5

 

Związek sygnowany 5 to związek niosący przesłanie tarotowego Diabła, Koła Fortuny, a nawet i Kochanków.

Jest to ten wpływ, który mówi o nie spokojności, o niestabilności, nie poukładaniu, nadmiarze energii, która towarzyszy temu związkowi. To związek szalenie dynamiczny, w którym ciągle coś się dzieje i związek, w którym moment, gdzie już jest coś poukładane jest to ostatni moment, kiedy panuje spokój, bo obydwie strony mogą mieć tendencje do wzniecania pożarów.

Jeśli my będziemy chcieli racjonalizować coś to ten związek będzie związkiem jak wulkan, w nim się będzie wciąż gotowało.

Jeśli my znajdziemy możliwość, żeby ta lawa wylewała się w sposób poniekąd kontrolowany to wtedy nie będzie następowało niekontrolowane wybuchanie.

Natomiast to co jest ogromną siłą tego związku to jest erotyka.

Jeśli ktoś ma taki związek sygnowany 5 i wpada na pomysł – no to ja karnie założę szlaban na łóżko i na spełnienia erotyczne dla partnera to jest to piłowanie gałęzi, na której się siedzi. Najsilniejszym cementem takiego związku jest właśnie erotyka.

Partnerzy mogą się zwymyślać, pobić, powyrzucać swoje rzeczy przez okno – jeśli dochodzi do tego momentu wymieszania energii erotycznej, wszystko co działo się przed chwila nie ma znaczenia, wszystko co działo się 20 minut temu przestaje istnieć w tym momencie połączenia fizycznego. Jeśli chcecie mieć tzw. związek funkcjonujący na zasadzie szacunku o każdej porze dnia i nocy to tu jest to niemożliwe.

Chyba że jest to związek traperów, podróżników, związek ludzi, którzy są życiowymi podróżnikami, jeśli znajdą w tym obydwoje radość i zadowolenie

Związek stworzony w oparciu o wibrację 5 jest związkiem, w którym nie możemy liczyć na spokój i to jest związek, w którym genialnie będą się realizować ludzie potrzebujący adrenaliny.

Wiemy, że są nieraz takie charaktery, które potrzebują tej adrenaliny bez względu na to co jest jej źródłem, czy są to silne przeżycia w świecie zewnętrznym, czy są to silne przeżycia emocjonalne to właśnie taki związek da możliwość. Jeśli ktoś o spokojnym, łagodnym charakterze, jeżeli domator chciałby tworzyć taki związek w oparciu o wibrację 5 to byłoby bardzo trudno. Jedna z osób wtedy czułaby się w takim związku niestety ciągle wystawiana za drzwi, czułaby się ciągle narażana na zburzenie bezpiecznej przyszłości.

Związek oparty o wibrację 5 to związek, który nie rządzi się żadnymi regułami, żadnymi zasadami i to jest siła tego związku, czyli jeśli wychodzi wspólna 5 wtedy możecie się spodziewać, że wasz związek dokładnie tak będzie wyglądał.

Jeśli nie chcecie zaakceptować dużej ilości adrenaliny w swoim życiu i w swoim związku i takiej niestabilności to po prostu taki związek trzeba potraktować jako romans.

To jest genialna wibracja właśnie na związki romansowe, na związki, gdzie się drze szaty, na związki, gdzie się ku sobie przedziera prze pola, lasy, morza i oceany, gdzie dopada się na chwilę i gdzie za sekundę już dzieje się coś, co od siebie odrywa lub ustawić związek w podróże, w zdobywanie, w doświadczanie, w pozyskiwanie tzw. wiedzy o sobie, ale nie poprzez opowieści tylko poprzez branie udziału wspólnie w różnych zdarzeniach, które są zdarzeniami nieracjonalnymi, gwałtownymi, które uczą nas swoich reakcji, ale też umożliwiają poznać naszego partnera w tzw. ferworze walki.

 

We wspólnej Drodze Życia macie ma karmiczną 14 (mężczyzna również ma ja w swojej Drodze Życia) wskazuje ona na impulsywność. Przybliża pojęcie wolności i zapewnia gotowość spotkania się ze sferą nadzmysłową. Wskazuje, że w poprzednim życiu nadużywaliśmy wolności i zmysłów (seks, intoksykacja, hazard), sprawiając cierpienie innym. W obecnym życiu będziemy musieli zaakceptować te aspekty rzeczywistości, które nie poddają się poznaniu zmysłowemu oraz nauczyć się korzystać z wolności tak, aby nie naruszać terytorium innych.

 

Mężczyzna ze skłonnością do zajmowania się sobą, tworząc związek z osoba która jest numerologiczna dziewiątką, jest uwrażliwiany na słabszego człowieka i jego potrzeby.

Przez empiryczne poznanie świata odkrywa intuicję i duchowość, zaś Twoja partnerka, uczy się zdrowego egoizmu. Szuka w życiu podniecających doznań, pragnie psychologicznie poznać otoczenie

Dba jednak o własną niezależność, o podróże, poznawanie nowych miejsc i ludzi. Jest ciekawy świata masz zdolności handlowe i dyplomatyczne.

Kobieta skupia się na możliwościach pracy charytatywnej i humanitarnej, aby móc otaczać innych opieką i wprowadzać w życie ideały.

To szczególne ukierunkowanie uwagi partnera, który odczuwa wewnętrzną potrzebę misjonarstwa, jest bardzo trudne do zaakceptowania przez mężczyznę, gdyż może czuć się nieważny, a nawet porzucony.

Obydwoje jesteście niezależni i oboje potraficie dbać o swoje aspiracje, łączy Was umiłowanie własnej wolności i niezależności

Ważna jest w tym związku wzajemna dbałość o wewnętrzne poczucie wartości.

Żadna ze stron związku nie poszukuje rodzinnego spełnienia, co nie zmniejsza szansy na stworzenie ogniska domowego.

Ty powinnaś wystrzegać się fanatyzmu, impulsywności, złośliwości, uporu, samochwalstwa, narcyzmu i wybuchowości, lenistwa i słomianego zapału. On powinien unikać kłótni, samotnego cierpienia, nietolerancji, wybuchowości, egoizmu ,uporu, strachu i podejrzliwości. Ten szczególny związek prowadzi Was do samospełnienia przez wzajemne poznanie i adaptację.

To partnerstwo daje Twojemu partnerowi możliwość smakowania życia i naukę zdrowego egoizmu, a Tobie uwrażliwienie na innych i głębię duchową.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...