Skocz do zawartości

Dużo pieniędzy


casioasus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam dokładnie całego snu, wiem jedynie tyle, że na początku byłam na jakiejś polanie i były tam różne skrytki i z każdej głębszej skrytki wyciągałam garść drobnych głównie monet, 10 gr, 20gr, 50gr, było ich tyle, że nie byłam w stanie ich utrzymać w garści. Wyciągałam może po trzy razy w garści zanim się skończyły, pieniądze też walały się po ziemi, ale nie było ich tak dużo co jakiś czas, jakieś 10 gr, gdzieś na ziemi. Ktoś ze mną wtedy jeszcze rozmawiał ale tego już nie pamiętam. To był jedna część snu.

 

Później śniło mi się coś innego, ale też związane z pieniędzmi. Dostałam od cioci jej dom, podarowała mi go, bo powiedziała, że jej już nie jest potrzebny, a mnie na pewno się przyda. Ciocię mam bardzo młodą. To był też dziwny sen wg. mnie bo niby dlaczego mnie a nie komuś innemu, cieszyłam się ale zastanawiałam jak utrzymam ten dom skoro nie zarabiam.

 

Następny sen, bo być może działo się to w innym miejscu, to był fakt, że z kuzynem młodszym ode mnie o wiele lat, konkurowaliśmy w grze, coś w stylu gry karcianej, on wygrał i miał za to dostać 100 tys. Co najdziwniejsze, zjawił się osobiście u niego w domu prowadzący milionerów i wręczył mu czek na 1milion złotych. To było o tyle dziwne, że on był nieletni a do tego przecież ta rywalizacja nie miała nic wspólnego z grą milionerzy.

 

Wszystkie te sny, śniły mi się dzisiaj jeden po drugim, dotyczyły głównie pieniędzy, miałam jeszcze jeden tego dnia bardzo dziwny ;) ale może to innym razem.

 

Bardzo proszę o interpretację. Z góry dziękuję za wszelką pomoc. :_ostr:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...