Skocz do zawartości

milosci Solweig - ZAKOŃCZONE


solweig

Rekomendowane odpowiedzi

1. Ile razy oswiadczono sie Solwieg? Moze Wam sie cos wyswietli na temat zycia milosnego Solweig?;)

2. Pierwsza milosc Solweig: okolicznosci, przebieg, final.

3. Kim byl tamten mezczyna?

2. Czy Solweig ma kontakt ze swoja pierwsza miloscia?

3. Kolejny zwiazek Solweig: okolicznosci, przebieg, final.

4. Kim byl tamten mezczyna?

5. Czy Solweig ma z nim kontakt?

(Pomijam ostatniego pana, bo magluje go w rozkladach, jesli wyswietlalby sie Wam ostatni, to dajcie znac, ze to ten;)

6. Solweig aktualnie spotyka sie z pewnym panem. Czy zna on poprzednich panow? Czy zna Solweig od dawna? Czy Solweig spotykala sie juz kiedys z tym panem? Czy jest on zupelnie nowy?

 

Moze byc ciekawie :)

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Odważyłam sie, mam nadzieję,ze choc jedno trafię ;-)

 

1. Ile razy oswiadczono sie Solwieg? 5 Mieczy, Król Mieczy, 5 Kielichów - stawiam, ze 5 razy, odnośnie zycia uczuciowego ja tu widze strach przed porażką, rozczarowanie, może brak bylo ciepła emocjonalnego?

2. Pierwsza milosc Solweig: okolicznosci, przebieg, final. 4 Kielichów, 3 Kielichów, 5 Buław suma Koło Fortuny - poznałaś go moze poprzez rodzinę,była to taka ciepła, wesoła relacja, prowadziliście ozywione zycie towarzyskie, z drugiej strony pojawiła sie jakaś rywalizacja, moze kazde z Was chciało rządzic? Mozliwe, ze relacja była karmiczna (suma Kolo Fortuny) Dopisuję, moim zdaniem ten facet na pewno Ci się oświadczył.

3. Kim byl tamten mezczyna? Świat, Sąd Ostateczny, 6 Kielichów suma Śmierc - facet mógl często wyjezdzac, mozliwe, ze za granicę, możliwe, ze to był jakis znajomy z przeszłosci, ktoś kogo kiedys dawno temu znałaś, a potem weszliście w bliższą relację, mógł prowadzic jakieś powazne interesy,albo tez moge to tłumaczyc tak,ze facet był otwarty na Ciebie i pragnął poważnego zwiazku?

2. Czy Solweig ma kontakt ze swoja pierwsza miloscia? 4 Mieczy, 9 Monet, 10 Monet - jesli juz macie kontakt, to raczej nie emocjonalny, raczej możecie ze sobą współpracować

3. Kolejny zwiazek Solweig: okolicznosci, przebieg, final. 8 Mieczy, 5 Monet, 10 Mieczy suma Sprawiedliwość - tu jakaś smutna relacja mi się pokazała, mozliwe, że lękałaś się tego zwiazku, miotałaś sie, bałas się zdrad, raczej uczuc zbyt wielkich tu nie bylo, albo nawet wcale (5 Monet), zakończyliście zwiazek, ale moim zdanie długo cierpiałaś

4. Kim byl tamten mezczyna?3 Buławy, 7 Mieczy, 9 Mieczy suma Słońce - facet tez mógł byc w rozjazdach,albo często zmieniał pracę, ew. mial wolny zawód, np.dziennikarz i pisał reportaze do róznych pism

5. Czy Solweig ma z nim kontakt?Król Kielichów, 9 Buław, 8 Buław - suma Cesarzowa możliwe, ze on nie ma nic przeciwko kontaktowi z Tobą, ale Ty się mimo wszystko boisz, ze znowu coś tam u Ciebie ruszy w uczuciach do niego

 

6. Solweig aktualnie spotyka sie z pewnym panem. Czy zna on poprzednich panow? Czy zna Solweig od dawna? Czy Solweig spotykala sie juz kiedys z tym panem? Czy jest on zupelnie nowy?Rycerz Buław ,2 Kielichy, Rycerz Mieczy, Giermek Mieczy - moim zdaniem zna poprzednich panów, możliwe, ze wczesniej troche sie z soba ścinaliście, dużo rozmawialiście, mozliwe,ze współpracowaliście, albo i współpracujecie, znasz go juz jakiś czas

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

1. Ile razy oswiadczono sie Solwieg? Moze Wam sie cos wyswietli na temat zycia milosnego Solweig?;) (9 buław, giermek monet, słońce) O mamo!! To teraz będzie klapa chyba... z jakieś 9 razy Ci się oświadczono? Twoje życie miłosne- barwne, które z czasem nie dawało Co w sumie wiele satysfakcji ale wyciągałaś z tych nauk dużo wniosków, możliwe,że jakieś Twoje związki były bardzo obiecujące, już miałaś spore nadzieje na ślub, rodzinę dzieci

2. Pierwsza milosc Solweig: okolicznosci, przebieg, final. (Giermek Kielichów, 8 buław, 4 pucharów) No zdecydowanie widać,że to pierwsza miłość Twoja w kartach ;-) Była taka szybka,żywiołowa, dużo spotkań, rozmów, taki natłok emocji zdarzeń :-) Finał był taki,że jednak do końca nie pasowaliscie do siebie... dorośliście i doszliście do wniosku,że to nie to?

3. Kim byl tamten mezczyna? ( (Król mieczy, Rycerz Pucharów, 10 pucharów) inteligentny, może nie okazywał aż tak bardzo uczuć swoich? jakby je dusił w sobie i miał problemy z okazywaniem ich, ale mimo wszystko był kochającym, ciepłym, wrażliwym mężczyzną, tylko,że tak w środku - nie pokazywał aż tak tych emocji, tej wrażliwości

2. Czy Solweig ma kontakt ze swoja pierwsza miloscia? (Giermek buław, as buław, 7 mieczy) raczej nie,może czasem przypadkiem ze sobą pogadacie albo się czasem spotkacie ale tak zupełnie przypadkowo. Takiego stałego kontaktu nie ma.

3. Kolejny zwiazek Solweig: okolicznosci, przebieg, final. ( Królowa Buław, Mag, Rydwan) Czułaś się w tym związku jak prawdziwa kobieta, czułaś się atrakcyjna, kochana, doceniana ale też to ty rządziłaś w tym związku, przyjaźniliście się, było między wami niezwykłe uczucie ale jakby ten mężczyzna dużo gadał i ładnie gadał ale mało robił takie wrażenie mam.. I wasze drogi się rozjechały, rozstaliście się - może też któreś z was wyjechało gdzieś?

4. Kim byl tamten mezczyna?( 7 monet, Król kielichów, rydwan) zrównoważony, cierpliwy i spokojny facet, uczuciowy rodzinny, praca była dla niego bardzo ważna i pieniądze , może miał jakąś pracę wyjazdową i ciągle wyjeżdzał w jakieś delegacje albo się przemieszczał po prostu

5. Czy Solweig ma z nim kontakt? ( 3 pucharów, sprawiedliwość, 4 buław) Tak masz z nim kontakt. Rozmawiacie ze sobą, czasem się spotkacie :-)

(Pomijam ostatniego pana, bo magluje go w rozkladach, jesli wyswietlalby sie Wam ostatni, to dajcie znac, ze to ten;)

6. Solweig aktualnie spotyka sie z pewnym panem. Czy zna on poprzednich panow? Czy zna Solweig od dawna? Czy Solweig spotykala sie juz kiedys z tym panem? Czy jest on zupelnie nowy? ( 2 monet, 10 mieczy. słońce, królowa buław) i zna i nie zna poprzednich panów tak pół na pół, kogoś może zna kogoś nie... myślę,że całkiem możliwe,że spotykałaś się już kiedys z tym panem. takie mam wrażenie trochę,że to jest ten drugi pan o którego związek pytałaś w tym ćwiczeniu ten co napisałam,że miał pracę wyjazdową ale w głowy sobie uciąć nie dam. Ale myślę,że spotykałaś sie z tym obecnym mężczyzną już tak czy tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg, zastanowię się. Strasznie dużo tych pytań szczegółowych i masakryczna masakra;) Jeśli nie zakończysz wcześniej, to nie czekaj na mnie, jak nie napiszę do środy do 16.00 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
KatiJo, nie poddawaj sie! :D Jak Ci masakra wyszla, to na pewno dobrze...;PPPP

 

wymiękłam przy czytaniu tego posta :lol: doprawdy zachęcające :D ja się biorę zaraz :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przełożenia widać, że wielkie nadzieje, jeszcze większa namiętność i rozczarowanie każdorazowo (gwiazda, diabeł 8 kielichów)

 

1. Oświadczyny - myślę, że nie było to raz ale stawiam, że trzy razy panowie mieli takie zapędy... ale ten pierwszy był absolutnie niepoważny...raczej młodzieńczy wybryk... dopiero następni dwaj panowie traktowali to poważnie i chcieli założyć z Tobą rodzinę... może dopiero tych dwóch traktowałaś jako poważnych kandydatów... (księżniczka pentakli, 4 buław, 10 kielichów)

 

2. Pierwsza miłość - oj jaka ty byłaś zakochana, byłaś nastolatką, dla tego związku byłaś w stanie poświęcić wiele... wiązałaś z nim ogromne nadzieje na tamten czas i traktowałaś jako ten jedyny na całe życie... zakochana byłś bez pamięci i wpatrzona w niego jak w obraz... myślę, że z tym panem przeżyłaś swój pierwszy raz... odkryłaś w sobie wielką pewność siebie i prawdziwą famme fatale... ot stałaś się pewną siebie kobietą... baaardzo namiętny związek..w efekcie musiałaś być rozczarowana nieziemsko... stałaś się zimna i oziębła... postanowiłaś, że od tego czasu panowie będę tańczyć tak jak Ty im zagrasz nie na odwrót... stałaś się mało przystępna dla mężczyzn... myślę, że na swój sposób ten związek wyznaczył Ci jakieś wytyczne w traktowaniu mężczyzn, nauczyłaś się na własnych błędach (księżniczka kielichów, siła, królowa mieczy)

 

2. Kim był - był mięsko mięski:) ale potrafił Cię ranić bardzo, nie jedną noc przez niego przepłakałaś, i tak przeplatałaś łzy z czasem szczęścia... był mężczyzną, który nie rozumiał kobiet... niby coś tam o nich wiedział ale nie miał pojęcia jak to w praktyce zastosować ( 9 mieczy, 2 kielichów, as buław)

 

3. Kontakt - wiesz co się u niego dzieje i to Ci wystarcza, może przez jakichś znajomych ewentualnie... (księżyc)

 

4. kolejny związek - na początku to chyba przez wcześniejsze doświadczenia bardzo się wahałaś, zresztą nie był to dla Was obojga łatwy związek, dużo czasu minęło za nim przekonałaś się do pana... ale ujął Cię swoim uwielbieniem i adoracją... czułaś się przy nim jak królowa... i przypuszczam, że też w takim poczuciu go zostawiłaś:) myślę, że on Ci się oświadczył a Ty poważnie zastanawiałaś się czy by tych oświadczeń nie przyjąć... cały związek stałaś na świeczniku tego pana... i jeśli ktoś kogoś zostawił to Ty jego... (2 buław, 10 buław i tu mi dwie karty wypadły rycerz kielichów, cesarzowa)

 

5. kim był - działał na Ciebie destrukcyjnie... ale myślę, że to Ty byłaś jego panią... myślę, że był niezwykle porywczą osobą i w dodatku dość konfliktową z bardzo wysokim ego... umiał ciężko pracować na sukces ale kosztem innych (wieża, 7 pentakli)

 

6. kontakt - jest to dla Ciebie przeszłość - może wspominasz go czas ale to już zamknięty rozdział Twojego życia (6 kielichów)

 

7. obecny pan - możne zna tamtych z Twoich opowieści, poza tym ma jakiś związek, z którymś z Twoich byłych... coś ich łączy wspólnego... znacie się już jakiś czas... być może wcześniej nie zwracałaś na niego uwagi... dopiero teraz zrobiliście krok w celu zacieśnienia znajomości... może kiedyś Ci się podobał... albo Ty jemu ale się nie spotykaliście wcześniej... pan nie jest nowy... on tylko czekał na swój moment w kolejce:) (diabeł, 10 pentakli, 9 buław, 4 pentakli, wisielec)

 

 

chyba poległam... strasznie to wszystko pogmatwane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze taka mala podpowiedz, obym nie zagmatwala wiecej;P, czy te zwiazki, o ktore pytam, to byly te oswiadczyny czy nie? Bo mysl mnie naszla, ze pytam o pierwszy i drugi, a w kartach mozecie widziec rozne, stad te zamieszania;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ile razy oswiadczono sie Solwieg? Moze Wam sie cos wyswietli na temat zycia milosnego Solweig?;) Rycek pucharów, 6 monet, Umiarkowanie ---> suma Sprawiedliwość wydaje mi się, że co najmniej dwa razy

2. Pierwsza milosc Solweig: okolicznosci, przebieg, finał - okoliczności ---> 5 monet - to się chyba zimą działo, przebieg ---> 9 buław - niemrawo trochę, być może jedno z Was angażowało się bardziej finał---> Q pucharów - związek się zakończył, jednak nadal myślicie o sobie ciepło

3. Kim byl tamten mezczyna? As mieczy, 4 mieczy, Gwiazda ---> suma Głupiec - młodzieńcze zauroczenie, pan wszystko przerabiał intelektem, ponieważ nie był dojrzały uczuciowo, trochę samotnik, ale intrygujący i mający to coś w sobie, co Cię w nim intrygowało i pociągało

2. Czy Solweig ma kontakt ze swoja pierwsza miloscia? Rycek monet, Moc, 6 pucharów ---> suma Słońce macie ze sobą kontakt, może nawet przyjaźnicie się

3. Kolejny zwiazek Solweig: okolicznosci, przebieg, final. okoliczności ---> Diabeł - od początku działaliście na siebie przyciągająco, przebieg ---> Kapłan - być może pan był stroną aktywniejszą lub był zajęty/żonaty, finał---> Król monet - a nie wiem :P być może pan zrezygnował z dalszej walki, powrócił na łono rodziny

4. Kim byl tamten mezczyna? As buław, 6 mieczy, Księżyc ---> suma Cesarzowa mega intrygujący, byłaś w nim bardzo zakochana, planowałaś może nawet z nim wspólną przyszłość; facet być może nie mówił Ci wszystkiego o sobie

5. Czy Solweig ma z nim kontakt? 2 mieczy, Słońce, 2 monet ---> suma Sprawiedliwość - myślę, że tak, jednak ten kontakt jest urywany, sporadyczny

6. Solweig aktualnie spotyka sie z pewnym panem.

--->Czy zna on poprzednich panow? 8 mieczy, Sąd, 7 monet ---> suma Kapłanka - chyba wie o nich tyle, ile sama mu o nich powiedziałaś

--->Czy zna Solweig od dawna? 10 monet, Koło, Kochankowie ---> suma Umiarkowanie - myślę, że od bardzo dawna, w poprzednim wcieleniu byliście parą :)

--->Czy Solweig spotykala sie juz kiedys z tym panem? patrząc na karty wyżej tak, ale pociągnę jeszcze Król pucharów, Cesarz, Mag ---> suma Śmierć - zdecydowanie TAK :)

--->Czy jest on zupelnie nowy? tu kart nie kładę, bo te wyżej dały odpowiedź :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mialam wklejac :) Daffne liczy Sile jako Sprawiedliwosc i vice versa, tj. Sila to u niej 11, Sprawidliwosc 8 - u mnie we wszystkich taliach jest na odwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sol - jednak nie mogę, bo przy drugiej miłości zblokowała mnie strażniczka...

Mam tylko tyle, że...

Na ilość oświadczyn poprzednio wyszło mi 10 denarów, teraz 10 mieczy, więc chyba 10 razy?!

Pierwszego poznałaś w pracy lub na jakimś kursie doszkalającym (Dama kijów, 8 denarów), planowaliście wspólną przyszłość - pracę, dom (7 denarów, 4 kije), ale poznał jakąś inną babę na wyjeździe lub za nią wyjechał (Dama denarów, 6 kijów)

Kim był - Rycerz denarów, Słońce, 3 kielichy - młodym, bogatym z domu wariatem, który od razu chciał się żenić ;)

Czy masz z nim kontakt - Rycerz kijów, Paź kijów, As mieczy - wydaje się, że nie, aczkolwiek w ostatnim pytaniu wyszło coś takiego jakbyś się obecnie znowu z tym pierwszym spotykała.

Zważywszy jednak, że moja Kapłanka wychodziła mi w przełożeniu od pytania o kolejny związek do końca, to chyba nie było to miarodajne :)

Sorry za zamieszanie, ale siła wyższa ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sol - jednak nie mogę, bo przy drugiej miłości zblokowała mnie strażniczka...

Mam tylko tyle, że...

Na ilość oświadczyn poprzednio wyszło mi 10 denarów, teraz 10 mieczy, więc chyba 10 razy?!

Pierwszego poznałaś w pracy lub na jakimś kursie doszkalającym (Dama kijów, 8 denarów), planowaliście wspólną przyszłość - pracę, dom (7 denarów, 4 kije), ale poznał jakąś inną babę na wyjeździe lub za nią wyjechał (Dama denarów, 6 kijów)

Kim był - Rycerz denarów, Słońce, 3 kielichy - młodym, bogatym z domu wariatem, który od razu chciał się żenić ;)

Czy masz z nim kontakt - Rycerz kijów, Paź kijów, As mieczy - wydaje się, że nie, aczkolwiek w ostatnim pytaniu wyszło coś takiego jakbyś się obecnie znowu z tym pierwszym spotykała.

Zważywszy jednak, że moja Kapłanka wychodziła mi w przełożeniu od pytania o kolejny związek do końca, to chyba nie było to miarodajne :)

Sorry za zamieszanie, ale siła wyższa ;)

Pozdrawiam.

 

KatiJo, no niezle jest...Arcykaplanka blokowala...chyba innych, tych, o ktorych nie pytalam...czulam, ze sie nakreci, bo to wbrew pozorom trudne cwiczenie, a chcialam zrobic z niego proste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ile razy oswiadczono sie Solwieg? Moze Wam sie cos wyswietli na temat zycia milosnego Solweig?;)

2. Pierwsza milosc Solweig: okolicznosci, przebieg, final.

3. Kim byl tamten mezczyna?

2. Czy Solweig ma kontakt ze swoja pierwsza miloscia?

3. Kolejny zwiazek Solweig: okolicznosci, przebieg, final.

4. Kim byl tamten mezczyna?

5. Czy Solweig ma z nim kontakt?

(Pomijam ostatniego pana, bo magluje go w rozkladach, jesli wyswietlalby sie Wam ostatni, to dajcie znac, ze to ten;)

6. Solweig aktualnie spotyka sie z pewnym panem. Czy zna on poprzednich panow? Czy zna Solweig od dawna? Czy Solweig spotykala sie juz kiedys z tym panem? Czy jest on zupelnie nowy?

 

Moze byc ciekawie :)

 

 

 

 

1.Śmierć,Diabeł,Sąd Ostateczny,4 denarów -oświadczano Ci się 4 razy.Twoje związki to były ciągłe doświadczenia,uzależnienia ale nie tylko bo równiez piękne uniesienia.Jednak potem rozstania ktore spowodowały że stałaś się bardziej zamknięta w sobie jezeli chodzi o uczucia.

2.Krol mieczy,10 denarów,7 kielichów - pierwszy mężczyzna był od Ciebie starszy,poznałas go w towarzystwie,jednak nie wyszło ,pozostał w sferze marzeń.

3.As buław,Paz buław,10 mieczy wyskoczyła karta Król mieczy - był człowiekiem inteligentnym ale nie barzdo potrafił okazywać uczucia,podejrzewam ze mial rodzinę,mial zawód związany z prawem albo był nauczycielem akademickim.

2.Rycerz mieczy,Koło fortuny,Sąd - masz kontakt a może to jest relacja karmiczna.

3.As denarów,Paz kielichów,9 pucharów - kolejny związek to mężczyzna młodszy,poznałaś go na jakiejś uroczystości rodzinnej,bardziej rozrywkowy i niestały i tez nic nie wyszło.

4.Kaplanka,6 mieczy,Rycerz pucharów -był tajemniczy,kochliwy,mógł mieć pracę na wyjezdzie,jednak nie spieszyło mu się do trwałego ,stabilnego związku,zawód duchowo-artystyczny.

5.Krol buław,4 buławy,3 buław -masz znim kontakt i mimo odległości spotykacie się.

6.Mag,Sąd,9 denarow,Rycerz Pucharów,6 mieczy - zna poprzednich panów z opowiadania,a myślę że to jest ten ktory mógl pracować na wyjeżdzie i wyszedł drugi raz w Rycerzu Pucharów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Madeliine

To jeszcze ja sie skuszę :]

1. Ile razy oswiadczono sie Solwieg? Moze Wam sie cos wyswietli na temat zycia milosnego Solweig?;)(8 Monet, Król Buław, 7 Monet... dobrane 2 Miecze)

Troche trudno to ująć, ale oświadczyny to był niespodziewana oczywistość :], a oświadczono Ci się dwa razy. Obie sytuacje prowadziły niezłe zamieszanie do Twojego życia.

2. Pierwsza milosc Solweig: okolicznosci, przebieg, final.(As Mieczy, Księżyc-Wieża,9 Mieczy, 10 Pucharów, Królowa Monet)

Okoliczności były dla Ciebe sprzyjające i naładowały Cie pozytywnie, ale chyba niezbyt masz ochote rozpowiadać jak się poznaliście. To spotkanie było otoczone aurą tajemniczośći i wiązałaś z nim wielkie nadzieje, jednak z czasem wszystko się popsuło, a marzenia stały się raczej sennym koszmarem. Finał był z dobrym skutkiem dla Ciebie, mam wrażenie że sama chciałaś uwolnić się od pierwszej miłości.

3. Kim byl tamten mezczyna?(krol Mieczy, 3 Pucharów, 7 Monet)

Mężczyzna poważny, lubiący dyscyplinę. Chętnie rządził innymi i oddawał się przyjemnością. Cierpliwy. Zdecydowanie Cię zdominował. Jasna karnacja i włosy.

2. Czy Solweig ma kontakt ze swoja pierwsza miloscia?(7 Mieczy, 5 Buław, 10 Pucharów)

Nie masz i na dobre Ci to wychodzi ;)

3. Kolejny zwiazek Solweig: okolicznosci, przebieg, final.(Rydwan, As Mieczy-3 i 2 Monet-Rycerz Buław, 9 Monet)

Poznałaś go w podróży i po raz kolejny miałaś wielkie nadzieje wobec tego mężczyzny. Poznałaś go w nieodpowiednim momencie i musiałas dokonać wyboru. Finał był taki, że chyba zostaliście przyjaciółmi

4. Kim byl tamten mezczyna?(5 Mieczy, 8 Pucharów, Giermek Monet)

Oszukiwał Cię.. w sferze uczuciowej jak i moralnej. Były rozstania, powroty, oczekiwania. Z pozoru dsycyplinowany, ale bywał też nieprzewidywalny.

5. Czy Solweig ma z nim kontakt?

Wydaje mi się, że tak. Masz do niego sentyment? Jestes od niego uzależniona. Coś dziwnego mi dziś wychodzi :] Kobiety kochaja drani :]

6. Solweig aktualnie spotyka sie z pewnym panem. Czy zna on poprzednich panow? Czy zna Solweig od dawna? Czy Solweig spotykała sie juz kiedyś z tym panem? Czy jest on zupełnie nowy?(Królowa Mieczy-10 Pucharów, Świat, Kochankowie)

Nie, nie zna i nie chcesz żeby poznał. Od kilku tygodni się znacie. Znaliście się już prędzej, ale czy się spotykaliście....? Chyba tak :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Na Twój rozkład stawiałam karty dwa razy bo dziwne te odpowiedzi miałam :S może dobrze uda mi sie coś rozszyfrować :D

 

1. Ile razy oswiadczono sie Solwieg? Moze Wam sie cos wyswietli na temat życia miłosnego Solweig?;)

2 lub 3 razy Ci się oświadczono (giermek buław, rycerz pucharów, as pucharów, Król pucharów)

2. Pierwsza milosc Solweig: okolicznosci, przebieg, final.

zakochani byliście jak dzieci, czyste uczucia i wielka młodzieńcza miłość, wspólne plany, wielkie nadzieje, ale pojawiła się inna osoba, poczułaś się oszukana, rozczarowana i zawiedziona co mogło wpłynąć faktycznie na Twoje postrzeganie mężczyzn (Głupiec, 7 pucharów, 2 buław, 7 mieczy)

3. Kim byl tamten mezczyna?

facet był przystojny, jeśli sie zakochiwał angażował się bardzo i dawał wiele uczuć, namiętności z siebie, ale i kochliwy, niedojrzały był i chyba trudno mu było zagrzać długo w jednym miejscu z tego pwoodu (9 monet, Król buław, Kochankowie)

2. Czy Solweig ma kontakt ze swoja pierwsza miloscia?

nie masz, ale wiesz co u niego sie dzieje od otoczenia (Gwiazda, 2 monet)

3. Kolejny zwiazek Solweig: okolicznosci, przebieg, final.

podchodziłaś sceptycznie do tej relacji z początku z obawy przed zranieniem być może, ale w efekcie Pan czułością, dobrocią i sympatią Cię ujął i wciągałaś się w ta relację i było namiętnie i czule, Pan zdaje się nie miałby nic przeciwko by nadal sie spotykać od czasu do czasu ;) (10 buław, as buław, giermek kielichów)

4. Kim byl tamten mezczyna?

facet po przejściach albo taki który potrafi zranić kobietę swoją niestałością i lekkomyślnością, taki czuły, dobry do rany przyłóż, ale gdy czegoś oczekuje, a potem wio i nie ma go, a wtedy robił co chciał... ( 3 miecze, Sprawiedliwość, 7 buław)

5. Czy Solweig ma z nim kontakt?

jeśli już to koleżeński, służbowy bo zdaje sie, że któreś z Was nie chce czegoś więcej, stawiam,że Ty skoro taki Pan mi wylazł (rycerz monet, 4 kielichy, 6 monet)

6. Solweig aktualnie spotyka sie z pewnym panem. Czy zna on poprzednich panów?

chyba nie zna i nei chcesz by poznał dla świętego spokoju i by uniknąć trudnych pytań ;) (Umiarkowanie), (8 buław, 9 buław, 9 kielichów)

Czy zna Solweig od dawna? chyba od niedawna sie znacie, albo znaliście się wcześniej, ale od niedawna sie spotykacie na gruncie bardziej prywatnym (mag)

Czy Solweig spotykala sie juz kiedys z tym panem? chciała się spotykać z tym Panem bo jej sie podobał (gwiazda)

Czy jest on zupelnie nowy? tak, nowy (głupiec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carmencita

 

1. Ile razy oswiadczono sie Solwieg?*5 Mieczy, Król Mieczy, 5 Kielichów*- stawiam, ze 5 razy, odnośnie zycia uczuciowego ja tu widze strach przed porażką, rozczarowanie, może brak bylo ciepła emocjonalnego?

2. Pierwsza milosc Solweig: okolicznosci, przebieg, final.*4 Kielichów, 3 Kielichów, 5 Buław suma Koło Fortuny*- poznałaś go moze poprzez rodzinę,była to taka ciepła, wesoła relacja, prowadziliście ozywione zycie towarzyskie, z drugiej strony pojawiła sie jakaś rywalizacja, moze kazde z Was chciało rządzic? Mozliwe, ze relacja była karmiczna (suma Kolo Fortuny) Dopisuję, moim zdaniem ten facet na pewno Ci się oświadczył.

3. Kim byl tamten mezczyna?*Świat, Sąd Ostateczny, 6 Kielichów suma Śmierc -*facet mógl często wyjezdzac, mozliwe, ze za granicę, możliwe, ze to był jakis znajomy z przeszłosci, ktoś kogo kiedys dawno temu znałaś, a potem weszliście w bliższą relację, mógł prowadzic jakieś powazne interesy,albo tez moge to tłumaczyc tak,ze facet był otwarty na Ciebie i pragnął poważnego zwiazku?

2. Czy Solweig ma kontakt ze swoja pierwsza miloscia?*4 Mieczy, 9 Monet, 10 Monet -*jesli juz macie kontakt, to raczej nie emocjonalny, raczej możecie ze sobą współpracować

3. Kolejny zwiazek Solweig: okolicznosci, przebieg, final.*8 Mieczy, 5 Monet, 10 Mieczy suma Sprawiedliwość*- tu jakaś smutna relacja mi się pokazała, mozliwe, że lękałaś się tego zwiazku, miotałaś sie, bałas się zdrad, raczej uczuc zbyt wielkich tu nie bylo, albo nawet wcale (5 Monet), zakończyliście zwiazek, ale moim zdanie długo cierpiałaś*

4. Kim byl tamten mezczyna?3 Buławy, 7 Mieczy, 9 Mieczy suma Słońce - facet tez mógł byc w rozjazdach,albo często zmieniał pracę, ew. mial wolny zawód, np.dziennikarz i pisał reportaze do róznych pism

5. Czy Solweig ma z nim kontakt?Król Kielichów, 9 Buław, 8 Buław - suma Cesarzowa*możliwe, ze on nie ma nic przeciwko kontaktowi z Tobą, ale Ty się mimo wszystko boisz, ze znowu coś tam u Ciebie ruszy w uczuciach do niego

 

6. Solweig aktualnie spotyka sie z pewnym panem. Czy zna on poprzednich panow? Czy zna Solweig od dawna? Czy Solweig spotykala sie juz kiedys z tym panem? Czy jest on zupelnie nowy?Rycerz Buław*,2 Kielichy,*Rycerz Mieczy, Giermek Mieczy*- moim zdaniem zna poprzednich panów, możliwe, ze wczesniej troche sie z soba ścinaliście, dużo rozmawialiście, mozliwe,ze współpracowaliście, albo i współpracujecie, znasz go juz jakiś czas

 

Magdalena07

 

1. Ile razy oswiadczono sie Solwieg? Moze Wam sie cos wyswietli na temat zycia milosnego Solweig?;)*(9 buław, giermek monet, słońce) O mamo!! To teraz będzie klapa chyba... z jakieś 9 razy Ci się oświadczono? Twoje życie miłosne- barwne, które z czasem nie dawało Co w sumie wiele satysfakcji ale wyciągałaś z tych nauk dużo wniosków, możliwe,że jakieś Twoje związki były bardzo obiecujące, już miałaś spore nadzieje na ślub, rodzinę dzieci*

2. Pierwsza milosc Solweig: okolicznosci, przebieg, final.*(Giermek Kielichów, 8 buław, 4 pucharów) No zdecydowanie widać,że to pierwsza miłość Twoja w kartach ;-) Była taka szybka,żywiołowa, dużo spotkań, rozmów, taki natłok emocji zdarzeń :-) Finał był taki,że jednak do końca nie pasowaliscie do siebie... dorośliście i doszliście do wniosku,że to nie to?*

3. Kim byl tamten mezczyna?*( (Król mieczy, Rycerz Pucharów, 10 pucharów) inteligentny, może nie okazywał aż tak bardzo uczuć swoich? jakby je dusił w sobie i miał problemy z okazywaniem ich, ale mimo wszystko był kochającym, ciepłym, wrażliwym mężczyzną, tylko,że tak w środku - nie pokazywał aż tak tych emocji, tej wrażliwości

2. Czy Solweig ma kontakt ze swoja pierwsza miloscia?*(Giermek buław, as buław, 7 mieczy) raczej nie,może czasem przypadkiem ze sobą pogadacie albo się czasem spotkacie ale tak zupełnie przypadkowo. Takiego stałego kontaktu nie ma.*

3. Kolejny zwiazek Solweig: okolicznosci, przebieg, final.*( Królowa Buław, Mag, Rydwan) Czułaś się w tym związku jak prawdziwa kobieta, czułaś się atrakcyjna, kochana, doceniana ale też to ty rządziłaś w tym związku, przyjaźniliście się, było między wami niezwykłe uczucie ale jakby ten mężczyzna dużo gadał i ładnie gadał ale mało robił takie wrażenie mam.. I wasze drogi się rozjechały, rozstaliście się - może też któreś z was wyjechało gdzieś?

4. Kim byl tamten mezczyna?( 7 monet, Król kielichów, rydwan) zrównoważony, cierpliwy i spokojny facet, uczuciowy rodzinny, praca była dla niego bardzo ważna i pieniądze , może miał jakąś pracę wyjazdową i ciągle wyjeżdzał w jakieś delegacje albo się przemieszczał po prostu*

5. Czy Solweig ma z nim kontakt?*( 3 pucharów, sprawiedliwość, 4 buław) Tak masz z nim kontakt. Rozmawiacie ze sobą, czasem się spotkacie :-)

(Pomijam ostatniego pana, bo magluje go w rozkladach, jesli wyswietlalby sie Wam ostatni, to dajcie znac, ze to ten;)

6. Solweig aktualnie spotyka sie z pewnym panem. Czy zna on poprzednich panow? Czy zna Solweig od dawna? Czy Solweig spotykala sie juz kiedys z tym panem? Czy jest on zupelnie nowy?*( 2 monet, 10 mieczy. słońce, królowa buław) i zna i nie zna poprzednich panów tak pół na pół, kogoś może zna kogoś nie... myślę,że całkiem możliwe,że spotykałaś się już kiedys z tym panem. takie mam wrażenie trochę,że to jest ten drugi pan o którego związek pytałaś w tym ćwiczeniu ten co napisałam,że miał pracę wyjazdową ale w głowy sobie uciąć nie dam. Ale myślę,że spotykałaś sie z tym obecnym mężczyzną już tak czy tak.

 

 

Rozrabiara

 

Z przełożenia widać, że wielkie nadzieje, jeszcze większa namiętność i rozczarowanie każdorazowo (gwiazda, diabeł 8 kielichów)

 

1. Oświadczyny - myślę, że nie było to raz ale stawiam, że trzy razy panowie mieli takie zapędy... ale ten pierwszy był absolutnie niepoważny...raczej młodzieńczy wybryk... dopiero następni dwaj panowie traktowali to poważnie i chcieli założyć z Tobą rodzinę... może dopiero tych dwóch traktowałaś jako poważnych kandydatów... (księżniczka pentakli, 4 buław, 10 kielichów)

 

2. Pierwsza miłość - oj jaka ty byłaś zakochana, byłaś nastolatką, dla tego związku byłaś w stanie poświęcić wiele... wiązałaś z nim ogromne nadzieje na tamten czas i traktowałaś jako ten jedyny na całe życie... zakochana byłś bez pamięci i wpatrzona w niego jak w obraz... myślę, że z tym panem przeżyłaś swój pierwszy raz... odkryłaś w sobie wielką pewność siebie i prawdziwą famme fatale... ot stałaś się pewną siebie kobietą... baaardzo namiętny związek..w efekcie musiałaś być rozczarowana nieziemsko... stałaś się zimna i oziębła... postanowiłaś, że od tego czasu panowie będę tańczyć tak jak Ty im zagrasz nie na odwrót... stałaś się mało przystępna dla mężczyzn... myślę, że na swój sposób ten związek wyznaczył Ci jakieś wytyczne w traktowaniu mężczyzn, nauczyłaś się na własnych błędach (księżniczka kielichów, siła, królowa mieczy)

 

2. Kim był - był mięsko mięski:) ale potrafił Cię ranić bardzo, nie jedną noc przez niego przepłakałaś, i tak przeplatałaś łzy z czasem szczęścia... był mężczyzną, który nie rozumiał kobiet... niby coś tam o nich wiedział ale nie miał pojęcia jak to w praktyce zastosować ( 9 mieczy, 2 kielichów, as buław)

 

3. Kontakt - wiesz co się u niego dzieje i to Ci wystarcza, może przez jakichś znajomych ewentualnie... (księżyc)

 

4. kolejny związek - na początku to chyba przez wcześniejsze doświadczenia bardzo się wahałaś, zresztą nie był to dla Was obojga łatwy związek, dużo czasu minęło za nim przekonałaś się do pana... ale ujął Cię swoim uwielbieniem i adoracją... czułaś się przy nim jak królowa... i przypuszczam, że też w takim poczuciu go zostawiłaś:) myślę, że on Ci się oświadczył a Ty poważnie zastanawiałaś się czy by tych oświadczeń nie przyjąć... cały związek stałaś na świeczniku tego pana... i jeśli ktoś kogoś zostawił to Ty jego... (2 buław, 10 buław i tu mi dwie karty wypadły rycerz kielichów, cesarzowa)

 

5. kim był - działał na Ciebie destrukcyjnie... ale myślę, że to Ty byłaś jego panią... myślę, że był niezwykle porywczą osobą i w dodatku dość konfliktową z bardzo wysokim ego... umiał ciężko pracować na sukces ale kosztem innych (wieża, 7 pentakli)

 

6. kontakt - jest to dla Ciebie przeszłość - może wspominasz go czas ale to już zamknięty rozdział Twojego życia (6 kielichów)

 

7. obecny pan - możne zna tamtych z Twoich opowieści, poza tym ma jakiś związek, z którymś z Twoich byłych... coś ich łączy wspólnego... znacie się już jakiś czas... być może wcześniej nie zwracałaś na niego uwagi... dopiero teraz zrobiliście krok w celu zacieśnienia znajomości... może kiedyś Ci się podobał... albo Ty jemu ale się nie spotykaliście wcześniej... pan nie jest nowy... on tylko czekał na swój moment w kolejce:) (diabeł, 10 pentakli, 9 buław, 4 pentakli, wisielec)

 

 

chyba poległam... strasznie to wszystko pogmatwane...

 

Erza Scarlett

 

1. Ile razy oswiadczono sie Solwieg? Moze Wam sie cos wyswietli na temat zycia milosnego Solweig?;)*Rycek pucharów, 6 monet, Umiarkowanie ---> suma Sprawiedliwość*wydaje mi się, że co najmniej dwa razy*

2. Pierwsza milosc Solweig: okolicznosci, przebieg, finał -*okoliczności ---> 5 monet*- to się chyba zimą działo,*przebieg ---> 9 buław*- niemrawo trochę, być może jedno z Was angażowało się bardziej*finał---> Q pucharów*- związek się zakończył, jednak nadal myślicie o sobie ciepło*

3. Kim byl tamten mezczyna?*As mieczy, 4 mieczy, Gwiazda ---> suma Głupiec*- młodzieńcze zauroczenie, pan wszystko przerabiał intelektem, ponieważ nie był dojrzały uczuciowo, trochę samotnik, ale intrygujący i mający to coś w sobie, co Cię w nim intrygowało i pociągało*

2. Czy Solweig ma kontakt ze swoja pierwsza miloscia?*Rycek monet, Moc, 6 pucharów ---> suma Słońce*macie ze sobą kontakt, może nawet przyjaźnicie się*

3. Kolejny zwiazek Solweig: okolicznosci, przebieg, final.*okoliczności ---> Diabeł*- od początku działaliście na siebie przyciągająco,*przebieg ---> Kapłan*- być może pan był stroną aktywniejszą lub był zajęty/żonaty, finał---> Król monet - a nie wiem :P być może pan zrezygnował z dalszej walki, powrócił na łono rodziny*

4. Kim byl tamten mezczyna?*As buław, 6 mieczy, Księżyc ---> suma Cesarzowa*mega intrygujący, byłaś w nim bardzo zakochana, planowałaś może nawet z nim wspólną przyszłość; facet być może nie mówił Ci wszystkiego o sobie*

5. Czy Solweig ma z nim kontakt?*2 mieczy, Słońce, 2 monet ---> suma Sprawiedliwość*- myślę, że tak, jednak ten kontakt jest urywany, sporadyczny*

6. Solweig aktualnie spotyka sie z pewnym panem.

--->Czy zna on poprzednich panow?*8 mieczy, Sąd, 7 monet ---> suma Kapłanka*- chyba wie o nich tyle, ile sama mu o nich powiedziałaś*

--->Czy zna Solweig od dawna?*10 monet, Koło, Kochankowie ---> suma Umiarkowanie*- myślę, że od bardzo dawna, w poprzednim wcieleniu byliście parą :)*

--->Czy Solweig spotykala sie juz kiedys z tym panem? patrząc na karty wyżej tak, ale pociągnę jeszcze*Król pucharów, Cesarz, Mag ---> suma Śmierć*- zdecydowanie TAK :)*

--->Czy jest on zupelnie nowy? tu kart nie kładę, bo te wyżej dały odpowiedź*

 

KatiJo

Sol - jednak nie mogę, bo przy drugiej miłości zblokowała mnie strażniczka...

Mam tylko tyle, że...

Na ilość oświadczyn poprzednio wyszło mi 10 denarów, teraz 10 mieczy, więc chyba 10 razy?!

Pierwszego poznałaś w pracy lub na jakimś kursie doszkalającym (Dama kijów, 8 denarów), planowaliście wspólną przyszłość - pracę, dom (7 denarów, 4 kije), ale poznał jakąś inną babę na wyjeździe lub za nią wyjechał (Dama denarów, 6 kijów)

Kim był - Rycerz denarów, Słońce, 3 kielichy - młodym, bogatym z domu wariatem, który od razu chciał się żenić ;)

Czy masz z nim kontakt - Rycerz kijów, Paź kijów, As mieczy - wydaje się, że nie, aczkolwiek w ostatnim pytaniu wyszło coś takiego jakbyś się obecnie znowu z tym pierwszym spotykała.*

Zważywszy jednak, że moja Kapłanka wychodziła mi w przełożeniu od pytania o kolejny związek do końca, to chyba nie było to miarodajne :)

Sorry za zamieszanie, ale siła wyższa ;)

 

Anez

 

1.Śmierć,Diabeł,Sąd Ostateczny,4 denarów -oświadczano Ci się 4 razy.Twoje związki to były ciągłe doświadczenia,uzależnienia ale nie tylko bo równiez piękne uniesienia.Jednak potem rozstania ktore spowodowały że stałaś się bardziej zamknięta w sobie jezeli chodzi o uczucia.

2.Krol mieczy,10 denarów,7 kielichów - pierwszy mężczyzna był od Ciebie starszy,poznałas go w towarzystwie,jednak nie wyszło ,pozostał w sferze marzeń.

3.As buław,Paz buław,10 mieczy wyskoczyła karta Król mieczy - był człowiekiem inteligentnym ale nie barzdo potrafił okazywać uczucia,podejrzewam ze mial rodzinę,mial zawód związany z prawem albo był nauczycielem akademickim.

2.Rycerz mieczy,Koło fortuny,Sąd - masz kontakt a może to jest relacja karmiczna.

3.As denarów,Paz kielichów,9 pucharów - kolejny związek to mężczyzna młodszy,poznałaś go na jakiejś uroczystości rodzinnej,bardziej rozrywkowy i niestały i tez nic nie wyszło.

4.Kaplanka,6 mieczy,Rycerz pucharów -był tajemniczy,kochliwy,mógł mieć pracę na wyjezdzie,jednak nie spieszyło mu się do trwałego ,stabilnego związku,zawód duchowo-artystyczny.

5.Krol buław,4 buławy,3 buław -masz znim kontakt i mimo odległości spotykacie się.

6.Mag,Sąd,9 denarow,Rycerz Pucharów,6 mieczy - zna poprzednich panów z opowiadania,a myślę że to jest ten ktory mógl pracować na wyjeżdzie i wyszedł drugi raz w Rycerzu Pucharów.

 

 

Madliiene

 

1. Ile razy oswiadczono sie Solwieg? Moze Wam sie cos wyswietli na temat zycia milosnego Solweig?;)(8 Monet, Król Buław, 7 Monet... dobrane 2 Miecze)

Troche trudno to ująć, ale oświadczyny to był niespodziewana oczywistość :], a oświadczono Ci się dwa razy. Obie sytuacje prowadziły niezłe zamieszanie do Twojego życia.

2. Pierwsza milosc Solweig: okolicznosci, przebieg, final.(As Mieczy, Księżyc-Wieża,9 Mieczy, 10 Pucharów, Królowa Monet)

Okoliczności były dla Ciebe sprzyjające i naładowały Cie pozytywnie, ale chyba niezbyt masz ochote rozpowiadać jak się poznaliście. To spotkanie było otoczone aurą tajemniczośći i wiązałaś z nim wielkie nadzieje, jednak z czasem wszystko się popsuło, a marzenia stały się raczej sennym koszmarem. Finał był z dobrym skutkiem dla Ciebie, mam wrażenie że sama chciałaś uwolnić się od pierwszej miłości.

3. Kim byl tamten mezczyna?(krol Mieczy, 3 Pucharów, 7 Monet)

Mężczyzna poważny, lubiący dyscyplinę. Chętnie rządził innymi i oddawał się przyjemnością. Cierpliwy. Zdecydowanie Cię zdominował. Jasna karnacja i włosy.

2. Czy Solweig ma kontakt ze swoja pierwsza miloscia?(7 Mieczy, 5 Buław, 10 Pucharów)

Nie masz i na dobre Ci to wychodzi ;)

3. Kolejny zwiazek Solweig: okolicznosci, przebieg, final.(Rydwan, As Mieczy-3 i 2 Monet-Rycerz Buław, 9 Monet)

Poznałaś go w podróży i po raz kolejny miałaś wielkie nadzieje wobec tego mężczyzny. Poznałaś go w nieodpowiednim momencie i musiałas dokonać wyboru. Finał był taki, że chyba zostaliście przyjaciółmi/ to jest kolejna milosc Solweig, ale nie zwiazek

4. Kim byl tamten mezczyna?(5 Mieczy, 8 Pucharów, Giermek Monet)

Oszukiwał Cię.. w sferze uczuciowej jak i moralnej. Były rozstania, powroty, oczekiwania. Z pozoru dsycyplinowany, ale bywał też nieprzewidywalny. / to jest jeszcze kolejna :P

5. Czy Solweig ma z nim kontakt?

Wydaje mi się, że tak. Masz do niego sentyment? Jestes od niego uzależniona. Coś dziwnego mi dziś wychodzi :] Kobiety kochaja drani :]/ a tu opis 4;P

6. Solweig aktualnie spotyka sie z pewnym panem. Czy zna on poprzednich panow? Czy zna Solweig od dawna? Czy Solweig spotykała sie juz kiedyś z tym panem? Czy jest on zupełnie nowy?(Królowa Mieczy-10 Pucharów, Świat, Kochankowie)

Nie, nie zna i nie chcesz żeby poznał. Od kilku tygodni się znacie. Znaliście się już*prędzej, ale czy się spotykaliście....? Chyba tak :]

 

Daffne

 

Na Twój rozkład stawiałam karty dwa razy bo dziwne te odpowiedzi miałam :S może dobrze uda mi sie coś rozszyfrować :D

 

1. Ile razy oswiadczono sie Solwieg? Moze Wam sie cos wyswietli na temat życia miłosnego Solweig?;)

2 lub 3 razy Ci się oświadczono (giermek buław, rycerz pucharów, as pucharów, Król pucharów)

2. Pierwsza milosc Solweig: okolicznosci, przebieg, final.*

zakochani byliście jak dzieci, czyste uczucia i wielka młodzieńcza miłość, wspólne plany, wielkie nadzieje, ale pojawiła się inna osoba, poczułaś się oszukana, rozczarowana i zawiedziona co mogło wpłynąć faktycznie na Twoje postrzeganie mężczyzn (Głupiec, 7 pucharów, 2 buław, 7 mieczy)

3. Kim byl tamten mezczyna?*

facet był przystojny, jeśli sie zakochiwał angażował się bardzo i dawał wiele uczuć, namiętności z siebie, ale i kochliwy, niedojrzały był i chyba trudno mu było zagrzać długo w jednym miejscu z tego pwoodu (9 monet, Król buław, Kochankowie)

2. Czy Solweig ma kontakt ze swoja pierwsza miloscia?*

nie masz, ale wiesz co u niego sie dzieje od otoczenia (Gwiazda, 2 monet)

3. Kolejny zwiazek Solweig: okolicznosci, przebieg, final.

podchodziłaś sceptycznie do tej relacji z początku z obawy przed zranieniem być może, ale w efekcie Pan czułością, dobrocią i sympatią Cię ujął i wciągałaś się w ta relację i było namiętnie i czule, Pan zdaje się nie miałby nic przeciwko by nadal sie spotykać od czasu do czasu ;) (10 buław, as buław, giermek kielichów)

4. Kim byl tamten mezczyna?*

facet po przejściach albo taki który potrafi zranić kobietę swoją niestałością i lekkomyślnością, taki czuły, dobry do rany przyłóż, ale gdy czegoś oczekuje, a potem wio i nie ma go, a wtedy robił co chciał... ( 3 miecze, Sprawiedliwość, 7 buław)

5. Czy Solweig ma z nim kontakt?*

jeśli już to koleżeński, służbowy bo zdaje sie, że któreś z Was nie chce czegoś więcej, stawiam,że Ty skoro taki Pan mi wylazł (rycerz monet, 4 kielichy, 6 monet)

6. Solweig aktualnie spotyka sie z pewnym panem. Czy zna on poprzednich panów?*

chyba nie zna i nei chcesz by poznał dla świętego spokoju i by uniknąć trudnych pytań ;) (Umiarkowanie), (8 buław, 9 buław, 9 kielichów)

Czy zna Solweig od dawna?*chyba od niedawna sie znacie, albo znaliście się wcześniej, ale od niedawna sie spotykacie na gruncie bardziej prywatnym (mag)*

Czy Solweig spotykala sie juz kiedys z tym panem?*chciała się spotykać z tym Panem bo jej sie podobał (gwiazda)

Czy jest on zupelnie nowy?*tak, nowy (głupiec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ile razy oswiadczono sie Solwieg? Moze Wam sie cos wyswietli na temat zycia milosnego Solweig?;) 4 razy, a zasadzie 5;))) pozostalych 4 panow snulo wizje, jak to bedziemy malzenstwem z gromadka dzieci, ale do oficjalnych oswiadczyn nie doszlo;P Zycie milosne bardzo burzliwe.

2. Pierwsza milosc Solweig: okolicznosci, przebieg, final. Liceum. Chodzilismy razem do klasy. Dlugi zwiazek - intesywny, bardzo barwny. Spelnienie artystyczno-intelektualno-emocjonalne. W zasadzie to byl trojkat - trzecia postacia byl pan. Bardzo wazny zwiazek - wielka milosc. Zostawialam go nie wiem, dlaczego do tej pory. Chyba, zeby przezyc to wszystko, co nastapilo potem. Mieszkalismy razem i duzo podrozowalismy. Wracalismy do siebie kilka razy. Z pewnoscia relacja karmiczna. Okropnie cierpialam po tym, jak go zostawialam. To bylo takie uczucie jakbym musiala go zostawic, po to zeby cierpiec...

3. Kim byl tamten mezczyna? uczniem wtedy, podwojne obywatelstwo. Teraz jest nauczycielem akademickich i artysta. Bardzo zdolny czlowiek i bardzo intelgentny. Mega cierpliwy byl. To ja bylam niedojrzala. Ta milosc na nas spadla i totalnie sie w tym pogubilismy.

2. Czy Solweig ma kontakt ze swoja pierwsza miloscia? Odkad zalozyl rodzine - sporadycznie, ale wiemy, co u siebie dzieje. Wyjechal.

3. Kolejny zwiazek Solweig: okolicznosci, przebieg, final. Na studiach po pierwszej wielkiej milosci. Nie kochalam go i zdradzalam. Bylam dla niego naprawde okropna. Do tej pory mam wyrzuty sumienia i chcialabym go przeprosic. Byl bandazem na tamte rany. Cenil we mnie wszystko, najbardziej chyba artyzm i bardzo sie mna opiekowal. Mieszkalismy razem. Zostawialam go, jak poznalam kolejnego artyste i rzeczywiscie wyjechalam 2 razy w trakcie tego zwiazku.

4. Kim byl tamten mezczyna? Bardzo dobry czlowiek. Mlodszy i znow dojrzalszy ode mnie. Inteligetny i pracowity. Jest nauczycielem akademickim. Wtedy byl studentem.

5. Czy Solweig ma z nim kontakt? Nie mam, chociaz zawodowo sie znamy.

(Pomijam ostatniego pana, bo magluje go w rozkladach, jesli wyswietlalby sie Wam ostatni, to dajcie znac, ze to ten;)

6. Solweig aktualnie spotyka sie z pewnym panem. Czy zna on poprzednich panow? Czy zna Solweig od dawna? Czy Solweig spotykala sie juz kiedys z tym panem? Czy jest on zupelnie nowy?

Nie zna. Zna z opowiadan ostatniego. Znamy sie od dawna. Kiedys sie z nim spotykalam przez chwile, a on zupelnie wtedy zwariowal na moim punkcie, ale zupelnie bez wzajemnosci. Przestalam sie z nim kontaktowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Dzięki za ćwiczenie, jak zwykle Rozrabiarka i Magdalena najlepiej, ale i Camencita świetnie:D Gratulacje :hura:

 

Bardzo mnie to cieszy, ze coś tam trafiłam :-)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, bardzo trudne to bylo, chociaz chcialam uproscic - niepotrzebnie zadalam pierwsze pytanie, bo sadze, ze ono pogmatwalo energie wszystkich odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no było trudne nie ma to tamto:) tyle razy oświadczyny... prawie jak uciekająca panna młoda:D przynajmniej będziesz mieć co wspominać na starość:D

 

dziękuję za ćwiczenie... jestem średnio zadowolona z mojego wyniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cwiczenie to byla zagadka Sfinxa albo inny wezel gordyjski;PPP Bylo mega trudne, bo duzo bylo tych relacji w moim zyciu i czulam, ze sie moga Wam wymieszac. Dlatego zapytalam o 2, moim zdaniem, najbardziej przejrzyste.

Uciekajaca panna mloda, to moja babcia;))) - ja z kosciola nigdy nie ucieklam ;))) - nie przyjelam tych oswiadczyn. Moze teraz sie skusze?;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ucieczkę z kościoła???:P

 

Haha!!! Dobre!!! Uwielbiam Twoje poczucie humoru:hahaha: pan kosciola nie uznaje, ja w sumie w ogole slubow :zdziwko::figielek: wiec na ucieczke z kosciola nie da mi szansy :lol: moj dziadek tez tym wygral, czyli ujal babcie :lol:, a potem babcia chciala koscielny w wieku 70 lat i tym sposobem bylam na slubie moich dziadkow :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...