Skocz do zawartości

Uciążliwy sen o pociągu:(


Agulcia87

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o interpretację mojego snu. Od jakiegoś czasu mam sny o pociągach. Wczoraj miałam taki,że byłam pasażerką pociągu.W pewnym momencie skład ustał na jakiejś stacji(nie mam pojęcia,gdzie to było).Otworzyły się drzwi pociągu.Ukazało mi się przed oczami sporo zieleni,trawy...I piękne,lazurowe niebo...Miało tak cudowny kolor,że doskonale go zapamiętałam. W tym śnie pojawił się mój menager-jesteśmy w bardzo dobrych kontaktach,traktuję go jak starszego brata-jest także jednym z moich najlepszych kumpli(ale nie mamy romansu,zapewniam!).Stał za drzwiami pociągu,na zewnątrz,coś do mnie mówił,machał ręką,a jego twarz wyrażała spokój.Może to zabrzmi dziwnie,ale moja podświadomość podpowiada mi,że ten sen ma dla mnie jakieś znaczenie pozytywne,ale nie wiem,jak mam to odbierać i zinterpretować.Muszę dodać, że ten człowiek jest osobą, która bardzo dobrze mi życzy...

Z góry bardzo dziękuję za odpisanie na mój post:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Jesteś w coś uwikłana przez prace,nadszedł ostateczny czas by podjąć decyzje w tej sprawie.Musisz się chwilę zastanowić czy chcesz kontynuować to co było dotąd,czy chcesz zmiany.Nie rozumiesz czegoś,nie odbierasz sygnałów jakie wysyła Ci Twój menager.Byc może on chciałby bliższej Waszej relacji,otwiera Ci drzwi na to wszystko a Ty tego nie widzisz.Zapowiedź szczęśliwego związku z nim lub nowej drogi w karierze zawodowej którą Ci umożliwi.Jednak .Ten sen ma pozytywne znaczenie,ten człowiek jest osobą która bardzo dobrze Ci życzy.Wkrótce będziesz doświadczała przyjemnych zdarzeń od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za interpretacje,Cyganicho:).Jesli cos jeszcze wysni mi sie w najblizszej przyszlosci,z checia zwroce sie do Ciebie o pomoc.Pozdrawiam i sciskam z calych sil:))))!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...