Jump to content
Agulcia87

Uciążliwy sen o pociągu:(

Recommended Posts

Agulcia87

Bardzo proszę o interpretację mojego snu. Od jakiegoś czasu mam sny o pociągach. Wczoraj miałam taki,że byłam pasażerką pociągu.W pewnym momencie skład ustał na jakiejś stacji(nie mam pojęcia,gdzie to było).Otworzyły się drzwi pociągu.Ukazało mi się przed oczami sporo zieleni,trawy...I piękne,lazurowe niebo...Miało tak cudowny kolor,że doskonale go zapamiętałam. W tym śnie pojawił się mój menager-jesteśmy w bardzo dobrych kontaktach,traktuję go jak starszego brata-jest także jednym z moich najlepszych kumpli(ale nie mamy romansu,zapewniam!).Stał za drzwiami pociągu,na zewnątrz,coś do mnie mówił,machał ręką,a jego twarz wyrażała spokój.Może to zabrzmi dziwnie,ale moja podświadomość podpowiada mi,że ten sen ma dla mnie jakieś znaczenie pozytywne,ale nie wiem,jak mam to odbierać i zinterpretować.Muszę dodać, że ten człowiek jest osobą, która bardzo dobrze mi życzy...

Z góry bardzo dziękuję za odpisanie na mój post:).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest cyganicha

Jesteś w coś uwikłana przez prace,nadszedł ostateczny czas by podjąć decyzje w tej sprawie.Musisz się chwilę zastanowić czy chcesz kontynuować to co było dotąd,czy chcesz zmiany.Nie rozumiesz czegoś,nie odbierasz sygnałów jakie wysyła Ci Twój menager.Byc może on chciałby bliższej Waszej relacji,otwiera Ci drzwi na to wszystko a Ty tego nie widzisz.Zapowiedź szczęśliwego związku z nim lub nowej drogi w karierze zawodowej którą Ci umożliwi.Jednak .Ten sen ma pozytywne znaczenie,ten człowiek jest osobą która bardzo dobrze Ci życzy.Wkrótce będziesz doświadczała przyjemnych zdarzeń od niego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Agulcia87

Bardzo dziekuje za interpretacje,Cyganicho:).Jesli cos jeszcze wysni mi sie w najblizszej przyszlosci,z checia zwroce sie do Ciebie o pomoc.Pozdrawiam i sciskam z calych sil:))))!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest cyganicha

bardzo proszę :) ciesze się że mogłam Ci pomóc. jeśli będę potrafiła służę interpretacją :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...