Skocz do zawartości

prosze o interpretacje-2 podobne sny 2 osób


gloria

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o interpetacje dwóch snów. Jeden sen jest mój: śniło mi sie, że moja mama dostała mieszkanie. Jedno już ma 3-pok, a dostała 2-pokojowe. Przyszli goście, których nie pamietam. Zachwycali się mieszkaniem a ja byłam zła na mamę. Sama z córką i mężem mieszkam w wynajmowanym a mama nie chciała nam podarować tego 2-pok, chciała sobie zatrzymać oba mieszkania. Nic wiecej nie pamietam ze swojego snu.

Tej samej nocy moja mama miała następujący sen: dostała drugie mieszkanie, 2-pokojowe. Pamietała dokładnie układ tego mieszkania. Byli u niej goście, wszyscy zmarli ale jako żywi. Jedni mili a inni nieprzyjemni. W mieszkaniu panował okropny bałagan, wszędzie było rozsypane pełno cementu, wszędzie były porozrzucane garnki, śmieci itp. Koszmarny bałagan. Wśród gości była trójka małych dzieci, które non stop płakały.

 

Znalazłam już znaczenie pojedyńczych wyrazów. Interesuje mnie czy te oba sny nieco podobne do siebie, częściowo ze sobą powiązane.... nie mają jakiegoś innego znaczenia? Bardzo proszę o interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...