Skocz do zawartości

bardzo skomplikowane związki karmiczne - proszę o pomoc :(


Aila

Rekomendowane odpowiedzi

Moi kochani, mam problem i nie wiem do kogo mogę się zwrócić z prośbą o pomoc. Właściwie nawet nie wiem jakiej pomocy oczekuję :S dotyczy ona związków karmicznych.

 

W moim życiu jest dwóch mężczyzn. Pierwszy z nich to mój mąż. Jesteśmy razem już prawie od 10 lat, od niespełna roku jesteśmy małżeństwem, niestety niezbyt szczęśliwym (żeby nie powiedzieć nieszczęśliwym). Od samego początku nad naszym związkiem wisiało jakieś fatum, pełno przeszkód do pokonania i osób, które chciały nam przeszkodzić, rozdzielić nas. Wielokrotnie chciałam odejść ale brakowało mi sił i odwagi. Wyszłam za mąż wbrew sobie. W chwili obecnej, mając świadomość że nic dobrego z tego nie będzie, wciąż nie jestem w stanie od niego odejść. Czy jest możliwe ze jesteśmy związani jakimś urokiem rzuconym w poprzednich wcieleniach? Czy można się od tego uwolnić?

 

Dwa miesiące przed swoim ślubem poznałam drugiego mężczyznę, chciałabym powiedzieć moją drugą połówkę. to niesamowite ze od pierwszego spojrzenia można do drugiego człowieka poczuć coś tak niezwykłego. I to jest odwzajemnione, mimo tak trudnej dla nas sytuacji…. Oboje przecież kogoś mamy, dzielą nas tysiące kilometrów, a za nic w świecie nie możemy o sobie zapomnieć. Mamy te same marzenia, pragnienia, myśli… Próbowaliśmy zerwać kontakt wielokrotnie ale bezskutecznie. prędzej czy później któreś zawsze się odzywa. Co to jest? Czy „to” jest miłość karmiczna? O tym rodzaju miłości wiem tylko tyle, ze jest pozostałością poprzednich wcieleń i z jakiegoś powodu jest niespełniona (prawdopodobnie jedna z osób zbyt łatwo się jej wyrzekła).

 

Czy możecie powiedzieć mi coś więcej na temat miłości karmicznej? i ewentualnie czy możliwe jest zdjęcie uroku z siebie i partnera? I po czym poznać ze to rzeczywiście jakiś urok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...