Jump to content

chętnie powróżę :)

h20kas

Recommended Posts

Witam,

Mam pytanka:

1. Czy dalej powinienem podążać drogą magii żywiołów?

2. Jak wpływa na mnie pierścień runiczny który noszę? Bo mam przypuszczenia, że to on kradł mi energię, ale pewności nie mam... Odkąd odłożyłem jeden z kamieni, które noszę w kieszeni jest lepiej.

Bartek 14.04.1993

Witam proszę o ogólną prognozę na uczucia na najbliższe miesiące. Jestem singlem. Czaem ktoś się kręci ale nie az tak bardzo żebym miała zmieniać swoje życie. Czy czeka mnie w uczuciach takie ostre pozytywne kopnięcie? Dorota 30-06-1974- dziękuję

Edited by dorota74
Veroniczka

No to ja też poproszę o karty dla mnie :)

1. Jak dalej potoczy się moja relacja z Kacprem?

2. I chciałam jeszcze wiedzieć jak moje zdrowie w lipcu będzie wyglądało (głównie o duchowe samopoczucie mi chodzi)

Kacper 12.01.92

Weronika 23.02.92

Guest sheina

hej a ja jutro wyjezdzam pociagiiemw gory z koleznka i jj chlopakiem :) napisz prosze jak bedzie przebiegac podroz czy z problemami? i jak nam bedzie w swoim towarzystwie, a potem z powrotem droga do Szczecina?( w poniedzialek)

kasia 03.03.1987 jade z Gosia I Marcinem

aniusia206

Dzień dobry. Dopiero teraz zapytam, gdyż chociaż uzyskam odpowiedź, dlaczego tak mnie zraniono. Dwa lata temu Dawid ur. 24 VII 1984 r. zakpił ze mnie. Mówił, że mnie kocha itd., byliśmy ze sobą krótki czas, bo potem mi bardzo bezpośrednio i z tekstem ,,chyba byłem pijany, gdy tak tobie mówiłem'' powiedział. Zranił mnie. Gadał, że mnie kocha, niby ze mną był. Pozbierałam się wtedy po pół roku. Dlaczego on tak zachował się wobec mnie? Kilka tygodni temu zadzwonił i powiedziałam mu, co zrobił kiedyś, a trn jeszcze obrócił to w żart. Chyba zrozumiał, że źle zrobił i że nie chcę z nim kontaktu. On do tej pory ma mój nr tel! Pyt. Anna ur. 15 IV 1987 r.

• 2 weeks later...
pretoria
Witam!

Poproszę o wróżbę na najbliższe miesiące, taką ogólną:) Nina 18.08.1988

Jak widać h20kas nie odpowiada w tym temacie :) Dodaj może prośbę w dziale "prośba o wróżbę"... Dodam że ja korzystałam z Jej rozkładów i są trafne :)

Jak widać h20kas nie odpowiada w tym temacie :) Dodaj może prośbę w dziale "prośba o wróżbę"... Dodam że ja korzystałam z Jej rozkładów i są trafne :)

Dziękuję za podpowiedź:)

powróżę z kart klasycznych... pytania proszę pisać :) wróżę, ponieważ zaczynają się wakacje, a karty to moja pasja.:ok2:

Witaj,

mam kilka pytań

- Czy mój były partner chce do mnie wrócić/co myśli/co czuje i czego chce?

- Czy dostanę pracę w wakacje w Grzegorzewicach?

- Jak się sprawdzę w nowej szkole?

pozdrawiam

• 1 month later...
Karolcia21

prośba do h20kas

Proszę o wróżbę ogólną...najbardziej chciałabym dowiedzieć sie o sprawach milosnych/związku, zdrowiu i czy moze widac w kartach przybycie kolejego potomka i kiedy?

Jesli to jest mozliwe prosze o wrózbe...dodam ze naturalnie mam brazowe włosy i ciemne oczy..moja data urodzenia to 29.11.88...

przepraszam Was kochani za moją dluga nieobecność. Od jutra ruszam i odpowiem na wszystko od nowa także piszcie od nowa świeżo. Buźki dobranoc :*

pani Roksano :)

karty mowią i teraz mam dylemat, bo jest blondynka i brunetka i nie moge rozszyfrować, wydaje mi sie ze jakas nowa znajomosc lub spotkanie z blondynką :) sie szykuje... kolo pani karta trudnych spraw jesli chodzi o pewnego pana. . Powiem że wydaje mi sie ze jest pani brunetka... pokazuje sie jakis wyjazd z powodu milosci... momozliwa przeprowadzka..na prrzyszlosc zaznacza mi sie ciaza... jesli jest pani blondi to proszę napisać:) bo moglam sie pomyslić ;))

Karolcia21

prośba do h20kas

Proszę o wróżbę ogólną...najbardziej chciałabym dowiedzieć sie o sprawach milosnych/związku, zdrowiu i czy moze widac w kartach przybycie kolejego potomka i kiedy?

Jesli to jest mozliwe prosze o wrózbe...dodam ze naturalnie mam brazowe włosy i piwne oczy..moja data urodzenia to 29.11.88

pani kingo... widze w kartach problemy z zajsciem w ciaze...widze ze jestes w zwiazku masz problemy martwisz sie o jakas parę moze o rodzicow... hm.. co do zwiazkuu ... trudno stwierdzic ale wydaje mi sie ze nie jest okey wasze nastawienie do siebie.. w ogole tacy jacys oddaleni. jesli masz jakies pytanka pytaj :)

prośba do h20kas

Jesli to jest mozliwe prosze o wrózbe...dodam ze naturalnie mam brazowe włosy i piwne oczy..moja data urodzenia to 29.11.88

jesli chodzi o zdrowie to zaznacza mi sie uklad sercowy chyba tetnice moze chodzic o cholesterol nie jestem lekarzem ;)) no i zwrocic uwage na uklad moczowo-plciowy ;)
hokas w poniedzialek ide na rozmowe kwalifikacyjna jako pracownik socjalny twoje karty mowia,ze dostane czy nei dostane tej pracy? kasia 03.03.1987
sheina na 75 % tak :D pierw mi karty ze niezbyt to ciekawa oferta jesli chodzi o cb ale mowia ze ciekawa okazja ...mowia karty ze 75 % tak dostaniesz, ale chodzi o to ze ostrzegaja zebys zachowala umiar i spokoj , nie wypowiadac wlasnych sadow i dmuchac na zimne uwaga na nowe znajomosci.
pani Roksano :)

karty mowią i teraz mam dylemat, bo jest blondynka i brunetka i nie moge rozszyfrować, wydaje mi sie ze jakas nowa znajomosc lub spotkanie z blondynką :) sie szykuje... kolo pani karta trudnych spraw jesli chodzi o pewnego pana. . Powiem że wydaje mi sie ze jest pani brunetka... pokazuje sie jakis wyjazd z powodu milosci... momozliwa przeprowadzka..na prrzyszlosc zaznacza mi sie ciaza... jesli jest pani blondi to proszę napisać:) bo moglam sie pomyslić ;))

Dziękuję, jestem blondynka:)

sandra8859

Witam:)

Chciałabym się dowiedzieć czy w jakimś najbliższym czasie dane mi będzie być w jakimś związku? Ostatnio żyję tylko pracą, do tego zaczynam szkołę i boję się, że całkowicie mnie to pochłonie a miłość gdzieś mi ucieknie... Do tego myślę cały czas o jednym panu z przeszłości więc zaangażowanie się w coś nowego może być utrudnione...

sandra 25.06.1988

aniusia206

Dzień dobry. Mam pyt. związane z moim chłopakiem. Doszło między nami wiele razy do nieporozumień. Nawet gdy z nim rozmawiam, by wiedzieć, o co mu chodzi w danej sprawie, to i tak go nie rozumiem, bo jego wypowiedzi są dziwne. Moim zdaniem mówi raz tak raz inaczej. Od początku znajomości miał mnie za ,,głupią i wylewną'', ale wczoraj to już w końcu przemilczałam to, co powiedział, bo to już lekka przesada i sama pomyślałam, że ,,jest głupi''. Powiedział mi wczoraj, że nie podobało mu się, iż udzielam się społecznie w moim środowisku lokalnym, bo mogą mnie znać i o mnie mówić, potem dodał, że jest o to zazdrosny, a potem, że jednak mu to odpowiada. To co takiego, że się udzielam. O co mu chodzi z takimi dziwnymi jego wypowiedziami, przez które nie rozumiemy się, bo nie mówi wprost, a jak porozmawiamy to też nie zawsze wiadomo o co mu chodzi i dlaczego mnie ma głupią osobę? Chłopak Tomasz ur. 30 VII 1984 r. Pyt. Anna ur. 15 IV 1987 r.

Witam:)

Chciałabym się dowiedzieć czy w jakimś najbliższym czasie dane mi będzie być w jakimś związku? Ostatnio żyję tylko pracą, do tego zaczynam szkołę i boję się, że całkowicie mnie to pochłonie a miłość gdzieś mi ucieknie... Do tego myślę cały czas o jednym panu z przeszłości więc zaangażowanie się w coś nowego może być utrudnione...

sandra 25.06.1988

hmm... faktycznie pokazaly sie karty pracy z miloscia... beda klotnie co tu ukrywac... ciezki okres przed pania wyjazdy... bedzie pani jeszcze z nim.. alee to sie sypnie. pojawi sie nowy, ale nalezy poczekac... jest pani atrakcyjna wiec co najmniej 2 sie kreci kolo pani

Dzień dobry. Mam pyt. związane z moim chłopakiem. Doszło między nami wiele razy do nieporozumień. Nawet gdy z nim rozmawiam, by wiedzieć, o co mu chodzi w danej sprawie, to i tak go nie rozumiem, bo jego wypowiedzi są dziwne. Moim zdaniem mówi raz tak raz inaczej. Od początku znajomości miał mnie za ,,głupią i wylewną'', ale wczoraj to już w końcu przemilczałam to, co powiedział, bo to już lekka przesada i sama pomyślałam, że ,,jest głupi''. Powiedział mi wczoraj, że nie podobało mu się, iż udzielam się społecznie w moim środowisku lokalnym, bo mogą mnie znać i o mnie mówić, potem dodał, że jest o to zazdrosny, a potem, że jednak mu to odpowiada. To co takiego, że się udzielam. O co mu chodzi z takimi dziwnymi jego wypowiedziami, przez które nie rozumiemy się, bo nie mówi wprost, a jak porozmawiamy to też nie zawsze wiadomo o co mu chodzi i dlaczego mnie ma głupią osobę? Chłopak Tomasz ur. 30 VII 1984 r. Pyt. Anna ur. 15 IV 1987 r.

jedyne co moglam wyczytac z kart to to że jest zazdrosny i jakby hm.. byl zazdrosny ze pani jest znana i ktos inny jakis mezczyzna mu odbije pania...

Witam,

poproszę o wróżbę na miłość :) Beata 15.10.1981

hm.. pokazuje sie 2 mlodszych od pani.. ze maja pania na oku.

karty pokazuja ze w przeszlosci byla jakas propozycja malzenska... ale cos sie sypnelo. teraz widze zwiazek u pani... proszę uważać na tego jednego mezczyzne ktoremu sie pani podoba

sandra8859
hmm... faktycznie pokazaly sie karty pracy z miloscia... beda klotnie co tu ukrywac... ciezki okres przed pania wyjazdy... bedzie pani jeszcze z nim.. alee to sie sypnie. pojawi sie nowy, ale nalezy poczekac... jest pani atrakcyjna wiec co najmniej 2 sie kreci kolo pani
Czyli jeżeli dobrze zrozumiałam to ja jeszcze będę z tym panem z przeszłości ale to rozleci się? Ale powodem tego będzie on czy ja(a dokładniej moje wyjazdy)?? Nie powiem-co chwilę się jakiś kręci tylko właśnie-..u mnie w serduchu tylko ten jeden:) I chciałabym aby coś z tego jeszcze wyszło:)(Ciekawe czy jakoś niedługo doszłoby do zejścia się...)Oraz czy da się jakoś zaradzić/zapobiec temu ponownemu rozpadowi?

P.S. Serdecznie dziękuje za wróżbę i poświęcony czas:)

Witam! Chcialabym sie zapytac o finanse do konca roku. Czy sie poprawia albo moze powinnam szukac innej pracy? Ewa 29.11.73 dziekuje serdecznie i pozdraiwam

Witam! Chcialabym sie zapytac o finanse do konca roku. Czy sie poprawia albo moze powinnam szukac innej pracy? Ewa 29.11.73 dziekuje serdecznie i pozdraiwam
Pani Ewo :) wedlug mnie na teraz to sa super finanse... pozniej sie pogorszy ... ale hm... jakby z powodu dzieci nie wiem czy pani ma, ale tak mi tutaj karty zaznaczaja ...na razie proszę sie nie obawiać, ale radzilabym odkladac oszczednosci,... na ten 'trudny czas'
  • Like 1
Witaj:)Poproszę na miłość.Mariola 18.03.1971.

Pozdrawiam i dziękuję.

pani Mariolu :) hm... widzę stały związek.. ale nie jestem pewna czy sie przypadkiem nie posypal mowie tutaj o rozwodzie.. bo ten maz taki oddalony.. moze po porostu taka praca ... nie no wydaje mi sie ze pani jest w szczesliwym malzenstwie! tylko teraz jakies cos zlego jakies stresy moze troszke gorszy czas przyszedl.. ale kochacie sie.! bedzie dobrze :) powodzenia zyczE
Pani Ewo :) wedlug mnie na teraz to sa super finanse... pozniej sie pogorszy ... ale hm... jakby z powodu dzieci nie wiem czy pani ma, ale tak mi tutaj karty zaznaczaja ...na razie proszę sie nie obawiać, ale radzilabym odkladac oszczednosci,... na ten 'trudny czas'

dziekuje Kochana za poswiecony czas i wrozbe tylko ze ja mam dosc powazne klopoty finansowe , dlatego mysle czy nie szukac nowej pracy ale u nas szanse na to sa praktycznie zerowe.... mam dziecko... pozdrawiam

I ja poproszę.Pytałam o to już,ale kilka miesięcy temu.Nic nie było widać...może teraz coś karty pokażą.Edyta 25.03.1977.Jestem mężatką...no wlaśnie jak to wszystko dalej się potoczy?

Dzień dobry. Proszę potraktować moje pyt. poważnie. Dziś postanowiłam odnowić kontakty ze znajomymi z poprzednich studiów stacjonarnych. Niestety na tamtych studiach miałam wiele wrogów, którzy zazdrościli mi, że udzielałam się na uczelni i dlatego nastawiali przeciwko mnie ludzi z uczelni (kolegów, koleżanki, wykładowców, nawet pracowników internatu) i manipulowali. Tamten okres to były 3 lata koszmaru. Jedna z internatu zszargała mi w jakiś dziwny sposób opinię, a była ze mną na roku, ale w innej grupie. Jeżeli odnowię kontakt ze znajomymi, którzy byli mi życzliwi, to jak to się potoczy, bo przecież tamte nieprzychylne osoby przypomną sobie poprzez to o mnie. Pyt. Anna ur. 15 IV 1987 r. Może dać sobie spokój z ludźmi z tamtej uczelni w ogóle?

Witam, chcialbym zapytać o przyszłość małżeństwa Grzegorz 25.05.1986, Renata 24.02.1987

Z góry dziękuje i pozadrawiam!

powiem tak w kartach wyskoczylo dziecko. mozliwe ze niedlugo sie narodzi lub juz jest... hm... raczej milosci juz nie ma ... kobieta w tym zwiazku jakby miala dosyc ... kazdy chodzi swoimi sciiezkami... na dodatek ten pan pokzauje sie jako podrozujacy... ta pani teskni za nim... eh ciiezkie to wszystko.

Edited by h20kas
  • 3 weeks later...