Skocz do zawartości

Demony w kościele


altowiolistka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. TO mi się śniło:

Wybrałam się na wycieczkę z rodzicami, w jakieś góry. Dojechaliśmy do kolorowego posągu Maryi. Ten posąg był duży i nas zainteresował, więc podeszliśmy go pooglądać. Jedna (dokładnie prawa) stopa Maryi była pęknięta. Potem weszliśmy do kościoła. Nie wiem dlaczego, ale zaczęłam grać na instrumencie. Oczywiście ludzie w tym kościele też byli, modlili się. No i nagle zrobiło się ciemno w kościele. Mama do mnie: Słyszałaś ten głos?! (z takim wielkim przerażeniem). Ja na to: Nie słyszałam, bo grałam. Po chwili ludzie zbiegli się pod ołtarz i zaczęli modlić (Wierzę w Boga, tzw. Credo). Znowu było słychać jakiś głos, ale nie pamiętam. :( Nie wiem dlaczego, ale ludzie nie dokończyli modlitwy. Po chwili znaleźliśmy się w bocznej nawie. To ksiądz (nie wiem, kto to był) kazał nam wchodzić po kilka osób na takie podwyższenie i śpiewać, chyba litanię. Rozpłakałam się, po dotarło do mnie, że to jakieś demony i nie byłam w stanie śpiewać. Potem siedziałam na ławce, jakaś kobieta do mnie podeszła, taka podgarbiona, i pytała się, czy z nią idę... Nie wiem gdzie i po co. :( I tutaj sen się urwał. Jak wstałam, bylam przerażona! :(

Co ten sen może oznaczać? Zaznaczam, że nie jestem osobą bardzo religijną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha
Co ten sen może oznaczać? Zaznaczam, że nie jestem osobą bardzo religijną.

 

o tym mówisz ale nie przyznajesz sie nawet sama przed sobą do tego czy i jakie skutki będzie miał poziom i obecna moc Twojej wiary w chwili kiedy Twoje życie tu na ziemi dobiegnie końca.Obawiasz się i Twój strach doszedł we śnie do głosu,Twoje emocje,lęk dały znać o sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...