Skocz do zawartości

Proszę o interpretację snu.


ONA 57

Rekomendowane odpowiedzi

Prośba o interpretację snu

 

Miałam 2 dziwne sny śniło mi się że szukałam z moją zmarłą siostrą w mieszkaniu z dzieciństwa mojej matki(też już nie żyje)była schowana pod dywanem,po jakimś czasie wyszła i miała do nas pretensje.Poprzedniej nocy śnił mi się natomiast zmarły tata,którego zobaczyłam jako wisielca po pewnym czasie jak poszłam sprawdzić czy jeszcze tam jest okazało się że spadł i jego kości leżały porozrzucane na podłodze w kiosku w którym pracuję czaszka leżała przy okienku do sprzedaży,wyglądały jakby były z porcelany bałam się że ktoś to zobaczy przez okienko i szybko zamknęłam,rano byłam przerażona proszę o interpretację tych okropnych snów.Z góry dziękuję.Astro proszę wypowiedz się:)

Edytowane przez ONA 57
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mniewam dziwne sny sa one zwiazane glownie z bylym chlopakiem ktory jest rowniez ojcem mojego dziecka zawsze sni mi sie smutny a dzis snil mi sie ze zatrzymal sie kolo mojego domu i chcial mnie podwiesc ja usiadlam bo bylo bardzo zimno w samochodzie mial troje malych dzieci dwoje z nich bylo ze zesloplem davna mowil ze to sa jego dzieci zaraz okazalo sie ze ma dziewczyne ktora jest w ciazy zaraz po chwili znalazlam sie w miescie gdzie kiedys mieszkalam i tam szukalam znajomych chodzilam po miescie i dopiero po czasie zrozumialam ze szukam mojego syna zaczelam biegac i znowu spotkalam mojego bylego w towazystwie znajomych w jakims domu zaczelam go pytac gdzie jest nasz syn on cos ukrywal zaczol cos mowic ze jeszcze jest szansa ze on zyje zaczelam plakac chcialam zeby mnie ktos przytulil ale nikt tego niechcial wybieglam z tamtat do mojego bylego mieszkania gdzie sie wychowalam dzwi byly otwatre i tam znalazlam mojego syna(8 lat) calego i zdrowego tyle ze wystraszonego ucieszylam sie bardzo ze nic mu nie jest potem byly tylko jakies przeblyski ktorych juz nie pamietam....po przebudzeniu nie moge sobie znalesc miejsca co tez taki sen moze oznaczac i dlaczego byl taki okrotny Prosze o pomoc ,z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ONA 57, nie zajmuję się interpretacją, ale mogę napisać, coi w moim przypadku oznaczają sny o zmarłych, może Ci się w jakiś sposób przyda, nakieruje. Jeśli śnią mi się bliscy, oznacza to, że chcą mnie o czymś poinformować. Siostra szukała z Tobą matki, czyli jakby siostra chciała Ci powiedzieć, że powinnaś odnowić/wrócić/wygrzebać jakąś dawną sprawę, już zapomnianą (znalezienie matki pod dywanem).

Co do matki, zwykle jest to najważniejsza i najbliższa osoba, w moim przypadku przedstawia stronę uczuciową, moż etutaj szukaj rozwiązania? Moim zdaniem siostra i mama chciały Ci przekazać, abyś wygrzebała jakąś sprawę, być może nie jest Ci na rękę, nie chcesz do niej wracać, ale powinnaś.

 

 

Co do taty, w moim przypadku ojciec oznacza bardziej stronę zawodową, jego kości były w kiosku, w którym pracujesz, może właśnie tam jest jakiś problem, jakaś sprawa? Pracujesz tam sama, jesteś właścicielką? Zwróć uwagę na działania innych osób.

 

Ogólnie zmarły może też oznaczać sprawę zakończoną, a jeśli zmarły ożyje - sprawę, która wraca, wróci lub powinna wrócić.

 

Nie wiem, czy Ci w czymkolwiek pomogłam, ale chęci miałam szczere :)

 

W każdym razie bądź spokojna, sen o zmarłych jest najczęściej informacją, ostrzeżeniem, ale nigdy nie oznacza śmierci osób żywych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję Mika43 powiem tyle że dużo mi to wyjaśnia szczególnie sprawa dalszej pracy w kiosku,z którego właśnie rezygnuję ponieważ wspólniczka postępuje ze mną nie tak jak umawiałyśmy się na początku,myślę że tatuś chciał mnie upewnić w mojej decyzji,że jest słuszna. Co do matki nie wiem jeszcze jaką sprawę powinnam wygrzebać ale myślę że czas pokaże.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...