Skocz do zawartości

Staw z przezroczystą jasnozieloną wodą...


saritha_86

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przyśniło mi się, że byłam u mojej babci... (ale ten pokój w którym przebywałam był pokojem w starym domu w którym mieszkałam). W tym pokoju było kilka młodych osób, które zaczęły mi się przedstawiać (to były nieznajome osoby). Przy jednej dziewczynie usłyszałam, że ma na imię Iwona i nielubi tego imienia. Powiedziałam, że ja też mam na imię Iwona i początkowo też nie przepadałam za tym imieniem... Wtedy ona powiedziała mi, że ma na imię Małgośka a nie Iwona i że właśnie tego imienia nielubi! Wtedy wyszłam przed dom. Poszłam w stronę gdzie moi dziadkowie trzymają gołębie. Wtedy zauważyłam, że dziadziuś, wujek i mój brat naprawiają dach starej komórki. Wtedy ktoś mnie zawołał i wyszłam poza nasze ogrodzenie. Tam zobaczyłam chowającego się w krzakach mężczyznę i maleńką dziewczynkę... Powiedziałam, że ich widzę i że mogą wyjść... Oni z uśmiechem na twarzy, trzymając się za ręce podeszli do mnie. Zaczęliśmy iść przez łąkę która rośnie obok domu babci... Weszliśmy do lasu i szliśmy ścieżką. W pewnym momencie zobaczyłam staw ( w rzeczywistości jest on zamulony z mętną brudną wodą), ale we śnie był przepiękny... Miał przezroczystą czystą wodę gdzie było widać dno i jasne kamyczki na dnie... Woda miała kolor jasno zielonej... Była urzekająca. W oddali widać było skocznię wybudowaną z kamienia... Wtedy podpłynęła do nas łydką dziewczyna, którą poznałam w pokoju. Miała uczesane blond włosy w warkocz. Wysiadła z tej łódki i podeszła do nas. Zapytałam się jej czy woda nie jest za zimna a ona powiedziała, że nie i żebym sama zobaczyła... Powiedziałam wtedy, że nie wiozłam ze sobą z domu kostiumu a ona na to, że w pobliżu są sklepy i zaczęliśmy iść w stronę domu (miałam wrażenie, że ona jest siostrą tej małej dziewczynki)

 

Sen dział się na pewno w lecie i świeciło słońce... Co oznacza taki sen??? Bardzo proszę o jakieś wskazówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyjatkowy sen. Mysle, ze - o ile nie jestes w zwiazku- wrozy Ci piekne, czyste uczucie- niczym ta woda w stawie. Zapewne nie spodziewasz sie tego teraz- we snie nie masz kostiumu i sadzisz, ze woda jest zimna. Ale wszystko ulozy sie pomyslnie. Jestes gotowa na milosc- woda jest ciepla, kostium mozna bez trudu nabyc. Pod jednym warunkiem- musisz "wyjsc poza ogrodzenie"- czyli poza krag znanych Ci osob. Wtedy poznasz owego mezczyzne ze snu, ktory juz na Ciebie czeka.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za interpretacje... Z nikim nie jestem związku więc może rzeczywiście masz racje... Ta woda w tym śnie była jak z katalogu biur podróżnych :) A co oznacza ten naprawiany dach? Oni byli na dachu a ja na nich patrzyłam z dołu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci trzej mezczyzni naprawiajacy stary dach symbolizuja Twoj wysilek wkladany w to, by zmienic myslenie, poglady w jakiejs sprawie. Byc moze takze w rozwoj intelektualny. Przygladasz sie temu z dolu- zatem mierzysz wyzej, masz wyzsze aspiracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...