Skocz do zawartości

Trumna z żywym trupem !!!!!!!!!!!!!!!


mika43

Rekomendowane odpowiedzi

Wnosiłam do kościoła trumienkę, chyba białą, potem ta trumienka zamieniła się w pudełko, niosłam je na lewej dłoni.

W trumnie był zmarła dziewczynka w białej sukience. Postawiłam w kościele trumnę z dzieckiem i nagle ta dziewczynka ożyła. Dziecko miało kilka lat. Usiadła w trumnie, potem chciała z niej wyjść. Widziałam jak otworzyła oczy, nic nie mówiła, ale była chyba trochę zaskoczona lub zdziwiona - może miejscem i ludźmi w kościele.

Potem znalazłam się przed kościołem, jakiś facet dał mi aparat cyfrowy i kabel do zrzucania zdjęć.

 

Ktoś to rozumie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalas, ze cos juz w Tobie umarlo, ale niespodziewanie ozylo-jakas sprawa,zdarzenie,plany, uczucie sprzed tylu lat, ile lat liczy dziewczynka. Jest to dla Ciebie b. wazne, bo akcja snu toczy sie w kosciele.

Facet z aparatem i kablem to rada, by szanowac wspomnienia, jednak ich nie rozpamietywac. Gdy aparat jest juz pelen, zrzucamy je na komputer- i tak nalezy postapic i w realu. Nie wyswietlac ich wciaz w umysle, ale powracac do nich , niczym do starego albumu- od czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale zastanawia mnie ten sen. Pozytywne odczucia we śnie. Nie potrafię określić, ile lat miała dziewczynka, kilka. Kojarzyło mi się to ze zdarzeniem sprzed 2 lat, ale dziewczynka była zdecydowanie większa, może 5 ?

Kościół zawsze kojarzył mi się ze sprawami urzędowymi, myślisz że tu może chodzić o uczucia? W sumie byłaby taka możliwość.

 

Być może to dopiero ma nastąpić i powinnam uważać ...

 

Dzięki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze chodzi zatem o cos, co mialo miejsce , gdy bylas 5-cio letnia dziewczynka?

Sprawa dotyczy przeszlosci, gdyz trumienke-pudelko nioslas w lewej dloni.

Mozliwe tez, ze ta dziewczynka symbolizuje jakis nowy aspekt Twej osobowosci,proces przemiany wewnetrznej ktory-rozpoczety kilka lat temu- z jakichs powodow nie dobiegl konca. Moglo miec to np. zwiazez z jakims talentem, ktory odkrylas w sobie a ktoremu nie poswiecilas dost. uwagi lub nauce, zainteresowaniu czyms itp. Skoro dziewczynka ozyla istieje szansa na dalszy rozwoj ,tylko trzeba ja "zabrac ze soba z kosciola" i wprowadzic w zycie, nie poswiecac dla innych mniej istotnych spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...