Skocz do zawartości

o mnie :) ZAKOŃCZONE


Gość Gaja11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gaja11

Myślałam jakie tu rozwijające ćwiczenie dla was zrobić i wymyśliłam :)

Ćwiczenie mniej więcej dotyczy mnie :D

 

1. Jakie ozdoby noszę na sobie? :D wszelkiego rodzaju kolczyki itp ;)

2. W jakim kolorze pomalowane są moje paznokcie? a może w ogóle nie są? a może mam je krótkie a może długie? Co tam zobaczycie ;)

3. Jaki preferuje makijaż dla siebie? delikatny mocny? co podkreślam? a może wcale się nie maluje?

4. Codziennie po wstaniu z łóżka monotonnie powtarzam pewną czynność. Co to takiego robię automatycznie po przebudzeniu?

5. Czy uprawiam jakieś sporty? jeśli tak to jakie?

6. Czy jestem zadowolona ze swojej sylwetki a może właśnie jestem na diecie?

7. Czy mam rodzeństwo? jeśli tak to kilka słów na ten temat poproszę ;) co tam Karty pokażą :)

 

Takie zbiorowisko na mój temat myślę,że ciekawe :)

 

Powodzenia :slonko_na:

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie ozdoby noszę na sobie? :D wszelkiego rodzaju kolczyki itp ;)

6 buław- Głupiec

Myślę,że lubisz torebki i świeże kolory. Płaskie buty-baleriny,może jakieś ozdoby we włosach. Bardzo wyraźnie widzę kije na kartach i nie jestem pewna co mogą oznaczać. Może chodzi o to,że masz proste i krótkie włosy:)

 

2. W jakim kolorze pomalowane są moje paznokcie? a może w ogóle nie są? a może mam je krótkie a może długie? Co tam zobaczycie ;)

Rycerz denarów-Paź mieczy

Jedna karta jest zaprzeczeniem drugiej,ale w którąś stronę musiałam się udać. Myślę,że dbasz o kondycję swoich paznokci, nie są zapuszczone ani poobgryzane. Na karcie przedstawia mi się silny i piękny koń.. czyżby czarne?;-)

 

3. Jaki preferuje makijaż dla siebie? delikatny mocny? co podkreślam? a może wcale się nie maluje?

10 mieczy-7 denarów

Ciężkie karty. Postacie mają odwróconą twarz..Patrzą gdzieś daleko. Używasz podkładu,albo pudru,ale chyba za mocnym makijażem nie przepadasz. Co podkreślasz?? I znowu odwrócone karty, stawiam na brwi,albo na nic:)

 

4. Codziennie po wstaniu z łóżka monotonnie powtarzam pewną czynność. Co to takiego robię automatycznie po przebudzeniu?

Gwiazda-Umiarkowanie

Ma to związek z wodą. na obu kartach namalowane są dwa puchary..kobiety przelewają wodę. Mogę tylko się domyślać,że po prostu myjesz twarz przy lusterku:) Albo pijesz szklankę wody.

 

 

5. Czy uprawiam jakieś sporty? jeśli tak to jakie?

Król buław-8 monet

Po spojrzeniu raz jeszcze skojarzył mi się pilates,albo takie lekkie ćwiczonka. Może coś z matą:)

 

6. Czy jestem zadowolona ze swojej sylwetki a może właśnie jestem na diecie?

Wieża-Pustelnik

Masz dosyć chłopięcą sylwetkę. Nie stosujesz żadnych diet. Jednak ostatnio coś Ci zaczęło przeszkadzać.

 

7. Czy mam rodzeństwo? jeśli tak to kilka słów na ten temat poproszę ;) co tam Karty pokażą :)

2 pucharów-7 mieczy (Kochankowie- 6 monet- Dobrane)

Owszem masz:) Karta 6 monet pokazuje,że się dzielisz.. lub dzieliłaś z kimś. Nie wiem czemu ale postawie na jedno rodzeństwo, skłaniałabym się w stronę brata- taka twoja bratnia dusza:) Myślę,że jesteście w podobnym wieku.

 

To tyle..Dobre ćwiczenie na rozgrzewkę, bo wracam chyba po rocznej przerwie:) Pozdrawiam

Edytowane przez czarna131415
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie ozdoby noszę na sobie? :D wszelkiego rodzaju kolczyki itp ;)9 buław, 8 buław, Gwiazda - może bransoletki, kojarzą mi się takie spiralne długie; kolczyki, opaskę

2. W jakim kolorze pomalowane są moje paznokcie? a może w ogóle nie są? a może mam je krótkie a może długie? Co tam zobaczycie ;) 7 mieczy, 3 buław, Wieża - wydaje mi się, że jest to dość intensywny kolor, żółty, czerwony lub pomarańczowy

3. Jaki preferuje makijaż dla siebie? delikatny mocny? co podkreślam? a może wcale się nie maluje? Moc, 3 pucharów, 2 buław - zdecydowanie podkreślasz oczy, są pomalowane bardzo ciemno, coś w stylu smookie eyes, masz także wyregulowane brwi i czasami różem posypujesz policzki

4. Codziennie po wstaniu z łóżka monotonnie powtarzam pewną czynność. Co to takiego robię automatycznie po przebudzeniu? Śmierć, 4 buław, Sprawiedliwość - oj, widać,ze robisz to automatycznie, ta Śmierć jest wymowna :zeby_na: - gimnastykujesz się, robisz poranną gimnastykę, skłony, przysiady, wymachy rąk

5. Czy uprawiam jakieś sporty? jeśli tak to jakie? Rycerz monet, 6 buław, Kapłanka - przyznam szczerze, że nie wiem, wszystkie postaci bierne, stojące, facet na 6 buław klęczy, więc wydaje mi się, że coś tam sobie ćwiczysz, może pilates, rozciąganie, nic wymagającego duże aktywności w stylu biegania, siłowni, raczej spokojne ćwiczenia oddechowe, relaksacyjne

6. Czy jestem zadowolona ze swojej sylwetki a może właśnie jestem na diecie? 9 pucharów, Cesarzowa, Paź mieczy - wydaje mi się, że ogólnie jesteś zadowolona ze swojego ciała, być może jest tam coś co chciałabyś zmienić, ale to nie jest nic pilnego, wydaje mi się, że uważasz, że masz parę kilogramków za dużo i przydałoby Ci się je zrzucić, ale to chyba nie jest jakieś bardzo ważne

7. Czy mam rodzeństwo? jeśli tak to kilka słów na ten temat poproszę ;) co tam Karty pokażą :)Mag, Koło, As pucharów - wydaje mi się, że masz; może siostrę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila czasu więc się zabieram...

 

1. Ozdoby - lubisz ozdoby, ale takie delikatne dodające uroku i kobiecości... nie stawiałabym na jakieś szalone kolczyki w równie szalonych miejscach... masz idealną świadomość tego co wypada kobiecie a co nie... nosisz kolczyki w uszach, ale też delikatne, srebrne, bo srebro (może białe złoto) jest Ci bliższe niż zwykłe żółte złoto... masz pierścionek na serdecznym palcu prawej ręki, ale nie jest obrączka... myślę, że lubisz taką delikatną biżuterię artystyczną, doceniasz rękodzieło... może od czasu jakiś ciekawy naszyjnik... jeśli masz jeszcze jakiś inne kolczyki niż w uszach to w pępku... ale nie sądzę... przede wszystkim bardzo kobiece i delikatne ozdoby dodające Ci uroku... ewentualnie jakaś drobna bransoletka na nodze... (umiarkowanie)

 

2. Paznokcie - myślę, że dbasz o nie i przywiązujesz uwagę do ich wyglądu... są długie, ale jest to długość naturalna, zazwyczaj nosisz je niepomalowane bądź pomalowane na delikatnie jasne kolory, może jakiś french od czasu do czasu... na wielkie wyjścia nie boisz się ciemnych kolorów i wtedy malujesz je nawet na czarno, żeby ciekawie komponowały się z całym strojem ( 3 buław)

 

3. Makijaż - przede wszystkim preferujesz odcienie beżu i jasnego brązu, lekko przydymione zielenie i jasne fiolety czasem wpadające w niebieskości... od czasu do czasu lubisz poeksperymentować z makijażem i na pewno malujesz się na co dzień... podkreślasz przede wszystkim oczy... lubisz makijaż wyrazisty... na co dzień jednak nie jest on wyróżniający... podkreśla Twoje atuty... na wyjścia lubisz mocniejszy makijaż... sądzę, że maskara jest dla Ciebie podstawowym mazidełkiem i bez niej nie ruszasz się z domu, ale wolisz na co dzień taki makijaż po którym nie zostawiasz śladów swojej obecności na wszystkim czego dotkniesz twarzą... ma być funkcjonalny podkreślać a nie przerysowywać... umiesz ciekawie łączyć kolory.... (król buław)

 

4. Czynność - jest to coś co Cię uspakaja i nastraja na cały dzień... pozwala Ci się też rozbudzić... może jest to jakiś rodzaj medytacji lub innej techniki relaksacyjnej, może powitanie słońca lub inny element jogi... coś na pewno co Cię równoważy i chyba robisz to z zamkniętymi oczami... może to swego rodzaju modlitwa... (4 mieczy, wisielec)

 

5. Sport - uprawiasz sport... może nie zawsze Ci się chce, ale uprawiasz bo ten sport daje Ci relaks i prawdziwą przyjemność, może to być jazda konna, bądź inna aktywność wymagająca kierowania, mogą to być też po prostu spacery z kijkami, albo jazda na rowerze... myślę, że robisz to czasem z poczucia obowiązku nad utrzymaniem sylwetki... ewentualnie grasz jeszcze na jakimś instrumencie... (6 buław, 9 buław, sąd)

 

6. Sylwetka - Jesteś średnio zadowolona... ale rozumiesz, że Twoja sylwetka to kompromis pomiędzy stylem życia, sposobem odżywania się i predyspozycjami fizycznymi... coś byś tam chciała zmienić... dietę traktujesz jako totalną torturę, ale mocno walczysz o to żeby Twoje ciało spełniało Twoje oczekiwania... myślę, że jesteś w trakcie bolesnej i intensywnej pracy nad sylwetką idealną (kochankowie, 9 mieczy, królowa mieczy)

 

7. Rodzeństwo - a masz... według mnie dwóch braci... obu starszych... z czego jeden jest od Ciebie dużo starszy drugi trochę mniej... obaj są poważnymi panami... bardzo męskimi i pewnymi siebie... ten najstarszy jest trochę takim samotnikiem... ten drugi chyba ma rodzinę... ale obaj na pewno mocno stąpają po ziemi... (cesarz, pustelnik)

 

Hmmm świetne ćwiczenie... po chamsku ściągnę pomysł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Napisano (edytowane)

Dołaczam się też, choć nie ukrywam,ze zrobiłam raz , a potem mnie wywaliło z forum i musiałam rozkładac na nowo ;-(

 

1. Jakie ozdoby noszę na sobie? :D wszelkiego rodzaju kolczyki itp ;)2 Mieczy - 4 Kielichy - Diabeł suma Pustelnik - moim zdaniem lubisz ozdoby, naszyjniki, bransoletki, spinki we włosach, preferujesz kolor złoty, lubisz byc w tym oryginalna, nie znosisz kopiowania od innych kobiet ;-)

2. W jakim kolorze pomalowane są moje paznokcie? a może w ogóle nie są? a może mam je krótkie a może długie? Co tam zobaczycie ;)7 Mieczy - 4 Buławy - Sąd Ostateczny suma Pustelnik - masz długie, eleganckie, wąskie paznokcie, która bardzo lubisz malować, preferujesz rożne odcienie lakierów

3. Jaki preferuje makijaż dla siebie? delikatny mocny? co podkreślam? a może wcale się nie maluje? 10 Mieczy - Królowa Kielichów - Moc suma Kapłan- nie lubisz się malować, rano po wstaniu z łózka często nie masz na to ochoty i po prosty się nie malujesz, natomiast na wielkie wyjścia, imprezy lubisz mieć ładny, klasyczny make-up podkreślający Twoja kobiecość

4. Codziennie po wstaniu z łóżka monotonnie powtarzam pewną czynność. Co to takiego robię automatycznie po przebudzeniu? 6 Buław - 10 Mieczy - Królowa Kielichów suma Kochankowie lubisz rano cwiczyc, mimo,ze czasem nie masz na to ochoty, bo wolałabyś sobie dłuzej pospac. Wg mnie uprawiasz poranna gimnastyke, dzięki czemu czujesz sie świetnie w swojej skórze i masz poczucie własnej atrakcyjnosci ;-)

5. Czy uprawiam jakieś sporty? jeśli tak to jakie? 5 Mieczy - Wieża - 10 Buław suma Pustelnik mocno sie nad tym zastanawiasz, możliwe, ze pociąga Cie sport ekstremalny (może marzysz o skoku na bungee?), albo tez inaczej - chciałabyś, ale są jakieś przeciwwskazania lekarskie, żeby ruszyć dalej, moze jesteś po złamaniu nogi?

6. Czy jestem zadowolona ze swojej sylwetki a może właśnie jestem na diecie? Głupiec - 2 Kielichy - 3 Kielichy suma Cesarzowa - jesteś zadowolona ze swojej sylwetki, masz taka od dziecka i w sumie w ciągu całego życia nie było większych skoków, masz ładną, harmonijna figurę, jestes szczupła, gibka, nie wiem czemu, ale tak naprawde moje pierwsze skojarzenie bylo takie, że albo jestes w początkowej fazie ciązy, albo w tym momencie bardzo tego pragniesz ;-)

7. Czy mam rodzeństwo? jeśli tak to kilka słów na ten temat poproszę ;) co tam Karty pokażą :)7 Monet - 3 Miecze - Moc suma Kochankowie - moim zdaniem długo byłaś jedynaczką, po kilku latach urodziła się Tobie siostra, co na początku bylo zrozumiałym ciosem dla Ciebie, ale teraz jesteście ze soba blisko ;-)

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ozdoby noszę na sobie? :D wszelkiego rodzaju kolczyki itp ;) Eremita,ale mi sie nie zgadzalo, wiec dociagnelam Rycerz pucharow i 10 bulaw - sadze, ze to zalezy od nastroju; na codzien nie nosisz ozdob w ogole, ewnetualnie jakis zegarek albo wisiorek z krzyzykiem, pierscionek moze - cos takiego na stale, co jest czescia Ciebie i nie postrzegasz tego jako ozdoby, byc moze drobny kolczyk w pepku, ale obstawiam lancuszek z delikatnym krzyzykiem lub zegarek byc moze - jestes taka saute; masz przeklute uszy i czasem nosisz kolczyki - kobiece, zalotne lub moga to byc inne dodatki romantyczne; masz tez sporo dziurek juz nieczynnych;PPP - 10 bulaw, i podejrzewam, ze czasem Ci nachodzi na nadmiar bizuterii lub kolorow/ dodatkow, 10 bulaw kojarzy mi sie tez z ciezkimi, zwisajacymi kolczykami lub koralami. Jestes ascetyczna w stroju i ubierasz sie wedlug wlasnego stylu - nie podazasz za modami, kaprysnia jestes co do ubran/ozdob i wymagajaca; czasem zdarza Ci sie przegiac dla odmiany;) => Kolo, ozdoby i stroj zaleznie od nastroju :)

 

W jakim kolorze pomalowane są moje paznokcie? a może w ogóle nie są? a może mam je krótkie a może długie? Co tam zobaczycie ;) 6 pentakli odwr, Mag odwr. Krol pentakli; paznokcie Ci sie lamia, sa krotkie, przyciete po chlopiecemu, bo chyba nie kazdy jest innej dlugosci?;PPP w Magu odwr. + 6 pentaklach odwr. moze masz jakis akryl polozony, tipsy; krol pentakli pokazuje na klasyke - french, beze, moze perlowe kolory, czerwien ale taka ceglana; z ta dlugoscia jest tak, ze raz ja masz a raz nie, z malowaniem tak samo => Umiarkowanie Nie sa to drapiezne paznokcie, ale takie o ktore dbasz

 

Jaki preferuje makijaż dla siebie? delikatny mocny? co podkreślam? a może wcale się nie maluje? tu ciekawie: Glupiec, Smierc, 8 kielichow +> Eremita- mysle, ze jak z ozdobami, nie malujesz sie, ale jak sie umalujesz to mocno, niekonwencjonalnie i ciekawie - zmienia Cie wtedy makijaz nie do poznania, ale ogolnie rzecz biorac masz to gdzies;P, sadze, ze jak sie umalujesz z to z jakas mocna dominanata - usta czerwone albo oczy z kreska, raczej usta; Glupiec to codzienny makijaz przypadkowy tj. taki niewpracowany - nie spedzasz przy lustrze godzin albo idziesz saute albo same rzesy + jakis blyszczyk, za to odswietnie - to zupelnie inna sprawa, totalna metamorfoza; czasem robisz sobie taki nawiedzony makijaz, wystudiowany - wiesz, co podkreslic i jak i zawsze jest to oryginalne

 

Codziennie po wstaniu z łóżka monotonnie powtarzam pewną czynność. Co to takiego robię automatycznie po przebudzeniu? Rydwan - o rany zrywasz sie na rowne nogi do jakiejs gimastyki?;) dociagnelam Slonce + As kielichow=>Diabel - otwierasz okno, wygladasz przez okno?;P czynnosc bardzo Cie cieszy - moze rano sie kochacie? :) z jogowym powitaniem slonca mi sie to kojarzy :) => diabel, widac, ze to nawyk - z porannym seksem mam skojarzenie jak nic;PPP

 

5. Czy uprawiam jakieś sporty? jeśli tak to jakie? Wisielec - nie uprawiasz albo joge cwiczysz czy streching, stanie na glowie?;P dociagnelam 9 mieczy + 8 kielichow => gwiazda - uprawialas kiedys, ale mialas jakas kontuzje i przestalas albo czujesz, ze powinnas fitness ale Ci sie nie chce, mysle, ze medytujesz albo moze jakies brzuszki?;))) => Gwiazda, relax, medytacja; 9 mieczy jakis sport wykonywany w lozku;PPP albo na macie, naprawde obstawiam joge :)

 

Czy jestem zadowolona ze swojej sylwetki a może właśnie jestem na diecie? Swiat + 4 kielichy +9 bulaw => Glupiec zadowolona jestes i nie, tzn. masz ladna sylwetke, ale uwazasz, ze mogloby byc lepiej, bo wedlug Ciebie moze za duzo tej sylwetki;))) jestes na diecie i wlasciwie to sie z nia tak uzerasz od zawsze, przestrzagasz jej restrykcyjne, ale zaakceptowalas, ze jak odstawiasz diete, to wracasz do stanu sprzed diety; akceptujesz jednak siebie i swoje cialo - lubisz chodzic nago :)

 

Czy mam rodzeństwo? jeśli tak to kilka słów na ten temat poproszę ;) co tam Karty pokażą : Arcykaplanka - nie masz albo masz siostre - starsza, dociagnelam jaka: Giermek kielichow odwr + 4 bulawy - zabawowe dziewcze i kaprysne, emocjonalne stworzonko;P, kokiet chyba z niej niezly => Sad - suma nieco mnie dezorientuje, bo z kolei na starszego brata wyglada, moze prawnika? z drugiej strony mam skojrzenie z imprezami i alkoholem; moze masz po prostu siostre i brata? wydaje mi sie, ze dlugo bylas jedynaczka albo tak bylas wychowywana; nie wiem, szczerze mowiac, czy te siostre interpretowac jako samotna kobiete z dzieckiem po rozwodzie? tu sie zakrecilam..;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

1. Jakie ozdoby noszę na sobie? :D wszelkiego rodzaju kolczyki itp ;) A więc jeżeli chodzi o biżuterię to na co dzień noszę dwa pierścionki na jednym palcu (obrączkę i pierścionek taki delikatny z listkami), oprócz tego noszę na prawej rączce bransoletkę a na lewej zegarek i noszę także łańcuszek :)

2. W jakim kolorze pomalowane są moje paznokcie? a może w ogóle nie są? a może mam je krótkie a może długie? Co tam zobaczycie ;)Obecnie mam sztuczne paznokcie długie w kolorze -ciemny i jasny róż z kwiatkami, są długie, normalnie swoje też mam długie maluje je wtedy na jasne kolory albo przejadę bezbarwnym ;)

3. Jaki preferuje ma makijaż dla siebie? delikatny mocny? co podkreślam? a może wcale się nie maluje? delikatny zdecydowanie, na co dzień tylko tuszuję rzęsy i używam pudru i na tym się kończy. Zdarza się też że w ogóle się nie pomaluje, malowanie zajmuję mi 10 min :D

4. Codziennie po wstaniu z łóżka monotonnie powtarzam pewną czynność. Co to takiego robię automatycznie po przebudzeniu? Papieros i kawa :D Automatycznie po przebudzeniu ;)

5. Czy uprawiam jakieś sporty? jeśli tak to jakie? Sportów nie. Ale brzuszki tak ;)

6. Czy jestem zadowolona ze swojej sylwetki a może właśnie jestem na diecie? Jestem na diecie. Nie jestem niezadowolona ze swojej sylwetki ale muszę wyeliminować moje "boczki" :D

7. Czy mam rodzeństwo? jeśli tak to kilka słów na ten temat poproszę ;) co tam Karty pokażą :) Nie mam rodzeństwa ;)

 

czarna

1. Jakie ozdoby noszę na sobie? :D wszelkiego rodzaju kolczyki itp ;)

6 buław- Głupiec

Myślę,że lubisz torebki i świeże kolory. Płaskie buty-baleriny,może jakieś ozdoby we włosach. Bardzo wyraźnie widzę kije na kartach i nie jestem pewna co mogą oznaczać. Może chodzi o to,że masz proste i krótkie włosy:)

2. W jakim kolorze pomalowane są moje paznokcie? a może w ogóle nie są? a może mam je krótkie a może długie? Co tam zobaczycie ;)

Rycerz denarów-Paź mieczy

Jedna karta jest zaprzeczeniem drugiej,ale w którąś stronę musiałam się udać. Myślę,że dbasz o kondycję swoich paznokci, nie są zapuszczone ani poobgryzane. Na karcie przedstawia mi się silny i piękny koń.. czyżby czarne?;-)

3. Jaki preferuje makijaż dla siebie? delikatny mocny? co podkreślam? a może wcale się nie maluje?

10 mieczy-7 denarów

Ciężkie karty. Postacie mają odwróconą twarz..Patrzą gdzieś daleko. Używasz podkładu,albo pudru,ale chyba za mocnym makijażem nie przepadasz. Co podkreślasz?? I znowu odwrócone karty, stawiam na brwi,albo na nic:)

4. Codziennie po wstaniu z łóżka monotonnie powtarzam pewną czynność. Co to takiego robię automatycznie po przebudzeniu?

Gwiazda-Umiarkowanie

Ma to związek z wodą. na obu kartach namalowane są dwa puchary..kobiety przelewają wodę. Mogę tylko się domyślać,że po prostu myjesz twarz przy lusterku:) Albo pijesz szklankę wody.

5. Czy uprawiam jakieś sporty? jeśli tak to jakie?

Król buław-8 monet

Po spojrzeniu raz jeszcze skojarzył mi się pilates,albo takie lekkie ćwiczonka. Może coś z matą:)

6. Czy jestem zadowolona ze swojej sylwetki a może właśnie jestem na diecie?

Wieża-Pustelnik

Masz dosyć chłopięcą sylwetkę. Nie stosujesz żadnych diet. Jednak ostatnio coś Ci zaczęło przeszkadzać.

7. Czy mam rodzeństwo? jeśli tak to kilka słów na ten temat poproszę ;) co tam Karty pokażą :)

2 pucharów-7 mieczy (Kochankowie- 6 monet- Dobrane)

Owszem masz:) Karta 6 monet pokazuje,że się dzielisz.. lub dzieliłaś z kimś. Nie wiem czemu ale postawie na jedno rodzeństwo, skłaniałabym się w stronę brata- taka twoja bratnia dusza:) Myślę,że jesteście w podobnym wieku.

 

Erza

1. Jakie ozdoby noszę na sobie? :D wszelkiego rodzaju kolczyki itp ;) 9 buław, 8 buław, Gwiazda - może bransoletki, kojarzą mi się takie spiralne długie; kolczyki, opaskę

2. W jakim kolorze pomalowane są moje paznokcie? a może w ogóle nie są? a może mam je krótkie a może długie? Co tam zobaczycie ;) 7 mieczy, 3 buław, Wieża - wydaje mi się, że jest to dość intensywny kolor, żółty, czerwony lub pomarańczowy// byłaś bardzo blisko z tymi kolorami

3. Jaki preferuje makijaż dla siebie? delikatny mocny? co podkreślam? a może wcale się nie maluje? Moc, 3 pucharów, 2 buław - zdecydowanie podkreślasz oczy, są pomalowane bardzo ciemno, coś w stylu smookie eyes, masz także wyregulowane brwi i czasami różem posypujesz policzki

4. Codziennie po wstaniu z łóżka monotonnie powtarzam pewną czynność. Co to takiego robię automatycznie po przebudzeniu? Śmierć, 4 buław, Sprawiedliwość - oj, widać,ze robisz to automatycznie, ta Śmierć jest wymowna - gimnastykujesz się, robisz poranną gimnastykę, skłony, przysiady, wymachy rąk

5. Czy uprawiam jakieś sporty? jeśli tak to jakie? Rycerz monet, 6 buław, Kapłanka - przyznam szczerze, że nie wiem, wszystkie postaci bierne, stojące, facet na 6 buław klęczy, więc wydaje mi się, że coś tam sobie ćwiczysz, może pilates, rozciąganie, nic wymagającego duże aktywności w stylu biegania, siłowni, raczej spokojne ćwiczenia oddechowe, relaksacyjne

6. Czy jestem zadowolona ze swojej sylwetki a może właśnie jestem na diecie? 9 pucharów, Cesarzowa, Paź mieczy - wydaje mi się, że ogólnie jesteś zadowolona ze swojego ciała, być może jest tam coś co chciałabyś zmienić, ale to nie jest nic pilnego, wydaje mi się, że uważasz, że masz parę kilogramków za dużo i przydałoby Ci się je zrzucić, ale to chyba nie jest jakieś bardzo ważne

7. Czy mam rodzeństwo? jeśli tak to kilka słów na ten temat poproszę ;) co tam Karty pokażą :) Mag, Koło, As pucharów - wydaje mi się, że masz; może siostrę

 

rozrabiara

1. Ozdoby - lubisz ozdoby, ale takie delikatne dodające uroku i kobiecości... nie stawiałabym na jakieś szalone kolczyki w równie szalonych miejscach... masz idealną świadomość tego co wypada kobiecie a co nie... nosisz kolczyki w uszach, ale też delikatne, srebrne, bo srebro (może białe złoto) jest Ci bliższe niż zwykłe żółte złoto... masz pierścionek na serdecznym palcu prawej ręki, ale nie jest obrączka... myślę, że lubisz taką delikatną biżuterię artystyczną, doceniasz rękodzieło... może od czasu jakiś ciekawy naszyjnik... jeśli masz jeszcze jakiś inne kolczyki niż w uszach to w pępku... ale nie sądzę... przede wszystkim bardzo kobiece i delikatne ozdoby dodające Ci uroku... ewentualnie jakaś drobna bransoletka na nodze... (umiarkowanie) // w pępku miałam ale już nie noszę długo ;)

2. Paznokcie - myślę, że dbasz o nie i przywiązujesz uwagę do ich wyglądu... są długie, ale jest to długość naturalna, zazwyczaj nosisz je niepomalowane bądź pomalowane na delikatnie jasne kolory, może jakiś french od czasu do czasu... na wielkie wyjścia nie boisz się ciemnych kolorów i wtedy malujesz je nawet na czarno, żeby ciekawie komponowały się z całym strojem ( 3 buław)

3. Makijaż - przede wszystkim preferujesz odcienie beżu i jasnego brązu, lekko przydymione zielenie i jasne fiolety czasem wpadające w niebieskości... od czasu do czasu lubisz poeksperymentować z makijażem i na pewno malujesz się na co dzień... podkreślasz przede wszystkim oczy... lubisz makijaż wyrazisty... na co dzień jednak nie jest on wyróżniający... podkreśla Twoje atuty... na wyjścia lubisz mocniejszy makijaż... sądzę, że maskara jest dla Ciebie podstawowym mazidełkiem i bez niej nie ruszasz się z domu, ale wolisz na co dzień taki makijaż po którym nie zostawiasz śladów swojej obecności na wszystkim czego dotkniesz twarzą... ma być funkcjonalny podkreślać a nie przerysowywać... umiesz ciekawie łączyć kolory.... (król buław)

4. Czynność - jest to coś co Cię uspakaja i nastraja na cały dzień... pozwala Ci się też rozbudzić... może jest to jakiś rodzaj medytacji lub innej techniki relaksacyjnej, może powitanie słońca lub inny element jogi... coś na pewno co Cię równoważy i chyba robisz to z zamkniętymi oczami... może to swego rodzaju modlitwa... (4 mieczy, wisielec) // na prawdę robię to z zamkniętymi oczami :D koło łóżka mam papierosy więc z zamkniętymi oczami je wyciągam po czym biegnę do kuchni zrobić kawę i też chyba jeszcze śpię :D

5. Sport - uprawiasz sport... może nie zawsze Ci się chce, ale uprawiasz bo ten sport daje Ci relaks i prawdziwą przyjemność, może to być jazda konna, bądź inna aktywność wymagająca kierowania, mogą to być też po prostu spacery z kijkami, albo jazda na rowerze... myślę, że robisz to czasem z poczucia obowiązku nad utrzymaniem sylwetki... ewentualnie grasz jeszcze na jakimś instrumencie... (6 buław, 9 buław, sąd)

6. Sylwetka - Jesteś średnio zadowolona... ale rozumiesz, że Twoja sylwetka to kompromis pomiędzy stylem życia, sposobem odżywania się i predyspozycjami fizycznymi... coś byś tam chciała zmienić... dietę traktujesz jako totalną torturę, ale mocno walczysz o to żeby Twoje ciało spełniało Twoje oczekiwania... myślę, że jesteś w trakcie bolesnej i intensywnej pracy nad sylwetką idealną (kochankowie, 9 mieczy, królowa mieczy)// oj tak jest ona bolesna bo tyle pysznego jedzonka muszę sobie odmawiać :(

7. Rodzeństwo - a masz... według mnie dwóch braci... obu starszych... z czego jeden jest od Ciebie dużo starszy drugi trochę mniej... obaj są poważnymi panami... bardzo męskimi i pewnymi siebie... ten najstarszy jest trochę takim samotnikiem... ten drugi chyba ma rodzinę... ale obaj na pewno mocno stąpają po ziemi... (cesarz, pustelnik)

 

carmencita

1. Jakie ozdoby noszę na sobie? :D wszelkiego rodzaju kolczyki itp ;) 2 Mieczy - 4 Kielichy - Diabeł suma Pustelnik - moim zdaniem lubisz ozdoby, naszyjniki, bransoletki, spinki we włosach, preferujesz kolor złoty, lubisz byc w tym oryginalna, nie znosisz kopiowania od innych kobiet ;-)

2. W jakim kolorze pomalowane są moje paznokcie? a może w ogóle nie są? a może mam je krótkie a może długie? Co tam zobaczycie ;) 7 Mieczy - 4 Buławy - Sąd Ostateczny suma Pustelnik - masz długie, eleganckie, wąskie paznokcie, która bardzo lubisz malować, preferujesz rożne odcienie lakierów

3. Jaki preferuje makijaż dla siebie? delikatny mocny? co podkreślam? a może wcale się nie maluje? 10 Mieczy - Królowa Kielichów - Moc suma Kapłan- nie lubisz się malować, rano po wstaniu z łózka często nie masz na to ochoty i po prosty się nie malujesz, natomiast na wielkie wyjścia, imprezy lubisz mieć ładny, klasyczny make-up podkreślający Twoja kobiecość

4. Codziennie po wstaniu z łóżka monotonnie powtarzam pewną czynność. Co to takiego robię automatycznie po przebudzeniu? 6 Buław - 10 Mieczy - Królowa Kielichów suma Kochankowie lubisz rano cwiczyc, mimo,ze czasem nie masz na to ochoty, bo wolałabyś sobie dłuzej pospac. Wg mnie uprawiasz poranna gimnastyke, dzięki czemu czujesz sie świetnie w swojej skórze i masz poczucie własnej atrakcyjnosci ;-)

5. Czy uprawiam jakieś sporty? jeśli tak to jakie? 5 Mieczy - Wieża - 10 Buław suma Pustelnik mocno sie nad tym zastanawiasz, możliwe, ze pociąga Cie sport ekstremalny (może marzysz o skoku na bungee?), albo tez inaczej - chciałabyś, ale są jakieś przeciwwskazania lekarskie, żeby ruszyć dalej, moze jesteś po złamaniu nogi?

6. Czy jestem zadowolona ze swojej sylwetki a może właśnie jestem na diecie? Głupiec - 2 Kielichy - 3 Kielichy suma Cesarzowa - jesteś zadowolona ze swojej sylwetki, masz taka od dziecka i w sumie w ciągu całego życia nie było większych skoków, masz ładną, harmonijna figurę, jestes szczupła, gibka, nie wiem czemu, ale tak naprawde moje pierwsze skojarzenie bylo takie, że albo jestes w początkowej fazie ciązy, albo w tym momencie bardzo tego pragniesz ;-)// czy jestem w ciąży w tej chwili nie mogę powiedzieć ;) ale się okaże :D

7. Czy mam rodzeństwo? jeśli tak to kilka słów na ten temat poproszę ;) co tam Karty pokażą :) 7 Monet - 3 Miecze - Moc suma Kochankowie - moim zdaniem długo byłaś jedynaczką, po kilku latach urodziła się Tobie siostra, co na początku bylo zrozumiałym ciosem dla Ciebie, ale teraz jesteście ze soba blisko ;-)

 

solweig

Jakie ozdoby noszę na sobie? :D wszelkiego rodzaju kolczyki itp ;) Eremita,ale mi sie nie zgadzalo, wiec dociagnelam Rycerz pucharow i 10 bulaw - sadze, ze to zalezy od nastroju; na codzien nie nosisz ozdob w ogole, ewnetualnie jakis zegarek albo wisiorek z krzyzykiem, pierscionek moze - cos takiego na stale, co jest czescia Ciebie i nie postrzegasz tego jako ozdoby, byc moze drobny kolczyk w pepku, ale obstawiam lancuszek z delikatnym krzyzykiem lub zegarek byc moze - jestes taka saute; masz przeklute uszy i czasem nosisz kolczyki - kobiece, zalotne lub moga to byc inne dodatki romantyczne; masz tez sporo dziurek juz nieczynnych;PPP - 10 bulaw, i podejrzewam, ze czasem Ci nachodzi na nadmiar bizuterii lub kolorow/ dodatkow, 10 bulaw kojarzy mi sie tez z ciezkimi, zwisajacymi kolczykami lub koralami. Jestes ascetyczna w stroju i ubierasz sie wedlug wlasnego stylu - nie podazasz za modami, kaprysnia jestes co do ubran/ozdob i wymagajaca; czasem zdarza Ci sie przegiac dla odmiany;) => Kolo, ozdoby i stroj zaleznie od nastroju :)

 

W jakim kolorze pomalowane są moje paznokcie? a może w ogóle nie są? a może mam je krótkie a może długie? Co tam zobaczycie ;) 6 pentakli odwr, Mag odwr. Krol pentakli; paznokcie Ci sie lamia, sa krotkie, przyciete po chlopiecemu, bo chyba nie kazdy jest innej dlugosci?;PPP w Magu odwr. + 6 pentaklach odwr. moze masz jakis akryl polozony, tipsy; krol pentakli pokazuje na klasyke - french, beze, moze perlowe kolory, czerwien ale taka ceglana; z ta dlugoscia jest tak, ze raz ja masz a raz nie, z malowaniem tak samo => Umiarkowanie Nie sa to drapiezne paznokcie, ale takie o ktore dbasz

Jaki preferuje makijaż dla siebie? delikatny mocny? co podkreślam? a może wcale się nie maluje? tu ciekawie: Glupiec, Smierc, 8 kielichow +> Eremita- mysle, ze jak z ozdobami, nie malujesz sie, ale jak sie umalujesz to mocno, niekonwencjonalnie i ciekawie - zmienia Cie wtedy makijaz nie do poznania, ale ogolnie rzecz biorac masz to gdzies;P, sadze, ze jak sie umalujesz z to z jakas mocna dominanata - usta czerwone albo oczy z kreska, raczej usta; Glupiec to codzienny makijaz przypadkowy tj. taki niewpracowany - nie spedzasz przy lustrze godzin albo idziesz saute albo same rzesy + jakis blyszczyk, za to odswietnie - to zupelnie inna sprawa, totalna metamorfoza; czasem robisz sobie taki nawiedzony makijaz, wystudiowany - wiesz, co podkreslic i jak i zawsze jest to oryginalne

 

Codziennie po wstaniu z łóżka monotonnie powtarzam pewną czynność. Co to takiego robię automatycznie po przebudzeniu? Rydwan - o rany zrywasz sie na rowne nogi do jakiejs gimastyki?;) dociagnelam Slonce + As kielichow=>Diabel - otwierasz okno, wygladasz przez okno?;P czynnosc bardzo Cie cieszy - moze rano sie kochacie? :) z jogowym powitaniem slonca mi sie to kojarzy :) => diabel, widac, ze to nawyk - z porannym seksem mam skojarzenie jak nic;PPP

 

5. Czy uprawiam jakieś sporty? jeśli tak to jakie? Wisielec - nie uprawiasz albo joge cwiczysz czy streching, stanie na glowie?;P dociagnelam 9 mieczy + 8 kielichow => gwiazda - uprawialas kiedys, ale mialas jakas kontuzje i przestalas albo czujesz, ze powinnas fitness ale Ci sie nie chce, mysle, ze medytujesz albo moze jakies brzuszki?;))) => Gwiazda, relax, medytacja; 9 mieczy jakis sport wykonywany w lozku;PPP albo na macie, naprawde obstawiam joge :)// dobrze powiedziane robię jakieś brzuszki :lol_na: bo mam ugięte nogi i trochę oszukuję ale robię :D:D

 

Czy jestem zadowolona ze swojej sylwetki a może właśnie jestem na diecie? Swiat + 4 kielichy +9 bulaw => Glupiec zadowolona jestes i nie, tzn. masz ladna sylwetke, ale uwazasz, ze mogloby byc lepiej, bo wedlug Ciebie moze za duzo tej sylwetki;))) jestes na diecie i wlasciwie to sie z nia tak uzerasz od zawsze, przestrzagasz jej restrykcyjne, ale zaakceptowalas, ze jak odstawiasz diete, to wracasz do stanu sprzed diety; akceptujesz jednak siebie i swoje cialo - lubisz chodzic nago :)

 

Czy mam rodzeństwo? jeśli tak to kilka słów na ten temat poproszę ;) co tam Karty pokażą : Arcykaplanka - nie masz albo masz siostre - starsza, dociagnelam jaka: Giermek kielichow odwr + 4 bulawy - zabawowe dziewcze i kaprysne, emocjonalne stworzonko;P, kokiet chyba z niej niezly => Sad - suma nieco mnie dezorientuje, bo z kolei na starszego brata wyglada, moze prawnika? z drugiej strony mam skojrzenie z imprezami i alkoholem; moze masz po prostu siostre i brata? wydaje mi sie, ze dlugo bylas jedynaczka albo tak bylas wychowywana; nie wiem, szczerze mowiac, czy te siostre interpretowac jako samotna kobiete z dzieckiem po rozwodzie? tu sie zakrecilam..;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj trudne te Twoje ćwiczenia...:) hmmm mogło być lepiej, ale nie było źle... chyba śliniak mnie rozstraja... albo to wina Twoich ćwiczeń... ooo tak... zwalmy na to, że to Twoje ćwiczenia takie trudne, a nie, że ja osioł i nie widzę co powinnam zobaczyć... moja 3 buław na paznokcie to taki jasny mleczny wpadający w róż odrobinę i prawie czarne góry... idealnie mi się Twoje paznokietki pokazały a ja jak ślepak ostatni ni w ząb... aaa i za punkcik dziękuję...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Rozrabiarko bardzo ładnie Ci poszło!!! Przesadzasz trochę ;P na prawdę ładnie :) A moje ćwiczenia celowo skomplikowane dla waszego dobra :)

Żebyście się kobietki dużo nauczyły :-)

A Ty dodajesz teraz swoje ćwiczenie mam nadzieję?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, Magda, za cwiczenie :) Diabla jednak doslownie nalezalo odczytac;PPP i z Kaplanka bardzo cenna dla mnie informacja zwrotna, to bylo moje pierwsze odczucie, ale nie zaufalam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na o mnie :) ZAKOŃCZONE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...