Skocz do zawartości

Stado niedźwiedzi


immortal-hunter

Rekomendowane odpowiedzi

Jest wieczór, powoli cichymi krokami zbliża się noc. Okolica - lekkie wzniesienia, a na nich domki parterowe "kanadyjskie", całość w jakimś dziwnym lesie sosnowym - dziwnym, bo wyczuwam brak możliwości wydostania się z niego. [Jakieś dwa lata temu miałem wizję o nieszczęśliwym ślubie kuzynki. Akcja toczyła się w identycznej okolicy. Miałem wtedy te same odczucia co do lasu.]

Siedzę w domu. Jakiś telefon od znajomego, ze coś się dzieje nie tak na zewnątrz. Biorę moją broń (Beretta) z szuflady biurka i wychodzę na zewnątrz swojego domu [w rzeczywistości mieszkam w bloku na parterze]. Widzę jak coś wielkiego porusza się w zaroślach, czuję niesamowitą wrogość tej istoty.

Wsiadam pospiesznie do auta (zielony Polonez) i jadę po kumpla, od którego miałem telefon. Niedźwiedzie są tuż za mną. Zatrzymuję auto i namierzam pierwszego z atakujących niedźwiedzi, strzelam celnie, zwierz pada, reszta stada zaczyna się cofać powoli. Zmieniam magazynek, strzelam w powietrze by skutecznie odstraszyć resztę. Niedźwiedzie wycofują się do ciemnego lasu. Nadbiega kolega ze swoja mamą i zdyszany pyta -"żyjesz?!", a jego matula składa ręce jak do modlitwy i krzyczy -"coś ty narobił? Teraz już nie dadzą nam spokoju nigdy!!", ja na to -"przecież zawsze tu byłem i będę."

 

Cała wizja..

Ktoś ma pomysł na fachową interpretację?

Zaliczam to do wizji, bo moje sny wyglądają inaczej, czyli tak jak typowe sny - dużo znaków i zero realiów, a miejsce które opisałem jest mi skądś znane, być może z dzieciństwa, lecz czas zamazał skrawki pamięci, ale wiem, że ten las i ta okolica istnieją - czuję to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi Łowco, las budzący w Tobie niepokój i niemożność wydostania się z niego może zwiastować nadchodzące problemy, w których łatwo będzie się pogubić. Te wydarzenia będą wymagały od Ciebie dużo siły i zimnej krwi. Nie możesz stracić panowania nad sobą, ponieważ istnieje możliwość, że jest osoba, która chce Ci zaszkodzić, ale nie ma odwagi działać otwarcie. Twoje potknięcie może otworzyć jej furtkę do przypuszczenia ataku na Ciebie.

Takie są moje odczucia odnośnie Twojego snu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...