Jump to content
Guest cyganicha

kto przywłaszczył sobie mój tekst??? prosze o pomoc

Recommended Posts

Guest cyganicha

przed chwilą się dowiedziałam,że mój tekst zamieszczony w dziale Rzeczy niewyjaśnione 4.06.2011 http://www.ezoforum.pl/rzeczy-niewyjasnione/48653-gdy-nadchodzi-smierc-zwiastuny-smierci-wizja-dotyczaca-katastrofy-smolenskiej.html znalazł sie na tym blogu:

http://blog.bąki.olawa.pl/?p=42667 a nie jest to mój blog. Nigdy wcześniej niz na tym forum nie zmieściłam nigdy tego tekstu.A na blogu widnieje data 5 czerwca,czyli skopiowany z naszego forum i umieszczony na blogu 1 dzień po jego zamieszczeniu przeze mnie tu na ezoforum.

o co chodzi? Możecie pomóc?

Edited by cyganicha

Guest beneton123

Możesz (o ile to możliwe) skontaktować się a autorem/ką wpisu i zażądać usunięcia, możesz również zażądać usunięcia od właściciela/zarządzającego stroną z blogami, przysługuje ci tez prawo do złożenia w prokuraturze wniosku o wszczęcie postępowania karnego za naruszenie praw autorskich.

Jako administracja Ezoforum niestety nie mamy prawnej możliwości udzielenia ci pomocy. Jeśliby natomiast udałoby ci się namierzyć nick osoby, która ten numer wywinęła (o ile jest u nas zarejestrowana) przysługuje ci również prawo do skargi na ręce Marcina lub moje.

Edited by beneton123

Guest cyganicha

Dziękuje za informację. Już zgłosiłam naruszenie do odpowiedniego urzędu oraz zgłoszenie roszczenia praw. Zobaczymy jaka będzie odpowiedź ale sprawy na pewno tak nie zostawię, ponieważ jestem autorką swojego postu i tekstu w nim zamieszczonego.Poinformuje Panów na pewno o dalszych krokach jakie będą w tej sprawie podejmowane.

KatiJo

Współczuję i trzymam kciuki za pozytywne dla Ciebie rozwiązanie sprawy. Nie odpuszczaj! :) A z ciekawości spytam - jak to znalazłaś? Przypadek?

Guest cyganicha

Życzliwa osoba podała mi linka. Wiem o jednym miejscu w necie ale nie mam pewności,że takich numerów nie wykręcono więcej.

Nie odpuszczę :) Winni za swój postępek na pewno odpowiedzą.

Dziękuję KatiJo za zainteresowanie i kciuki :)

kasienka10001

zaczne od tego ze to niejest jakis tam tekst , pieknie to napisalas cyganicha ! mysle ze powinnas napisac do adminictracji tamtego bloga na ktorym zostal skopiowany . osoba ktora to zrobila moze byc ta ktora znasz z tad , ktorej byc moze pomagalas . Jest osoba napewno plytka , niemajaca wyobrazni , ktora zwraca na siebie uwage kosztem czyjes inteligencji . powinnas to wyjasnic i znalesc zlodzieja