Skocz do zawartości

trudny moment w życiu...


lawenda

Rekomendowane odpowiedzi

śniło mi się, że byłam na wycieczce w jakimś parku przyrodniczym. W pewnym momencie z nikąd zjawił się tam dinozaur, który chciał mi zrobić krzywdę( po prostu to wiedziałam) , zaczęlam uciekać wraz ze swoją koleżanką( nie znam tej osoby z życia) i ukryłam się w sklepie za ladą pewna że olbrzymi potwór nie da rady mnie zanleźć w tak małym miejscu. Niestety moja koleżanka została przed ladą i dinozaur ją dostrzegł i przemienił się w kobietę, która weszła do sklepu i my zaczęłyśmy gdzieś z nią iść. Kobiecie mimo przemiany został na karku kolczasy grzebień, który ukryła pod kapturem. Byłam tym oburzona, jej fałszywością. Potem rozdzieliłam się z nimi i weszłam do jakiegoś bloku, w którym zaczęłam mnie gonić Śmierć( pod postacią niebieskigo diabła, wzrostu ok. 1m). Uciekałam z moim ojcem, weszliśmy do pustego mieszkania i kazałam ojcu skoczyć z okna, aby mógł uciec(jednocześnie bałam się że się on połamie). Ja wiedziałam że, aby zabić Śmierć muszę jej odciąć głowę i zaczekaż aż się wykrwawi. Zrobiłam to nożem i włożyłam Śmierć i jej głowę oraz pare przedmiotów, których doyknęła do mojej torebki i zawiązałam. Ojciec uciekł a ja razem z kloeżanką poszłam zakopać torebkę. Obszar parku był ogrodzony więc musiałam zakopać torebkę pod płotem. Kopiąc dół odkryłam, że wiele osób przede mną zakopało w nim rzeczy które chciały ukryć. Były tam 2 portfele dawno komuś sradzione i moje stare zabawki króre lubiłam, jakieś zawiniątka itp. Włożyłam tam torebkę i zakopałam dolek , szanując i nie zabierając niczego z niego. Odeszłam z tamtad licząc na to że Śmierć już nikgo nie skrzywdzi.

 

Czy ktoś może napisać co to znaczy? Dodam, że jestem w trudnym momencie życiowym. Nie wiem jakie decyzje są słuszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lawendo.

 

Sen jaki opisałaś jest bardzo symboliczny i bardzo ważny dla Ciebie. Mówi bowiem o tym, że w Twoim życiu nie tylko się dzieje wiele ale i dziać będzie. Pewnie czujesz się nieco zagubiona w tym wszystkim bowiem dostrzegasz rzeczy, których może nie chciałaś wiedzieć a zdawałaś sobie podświadomie z nich sprawę? Śmierć ma pewne znaczenie- zmiany w tym przypadku gwałtowne i szybkie ale Ty przed nimi uciekasz. W końcu ją zabijasz (śmierć ) i ucinasz jej łeb. Myślę, że ten sen jest nie tylko odbiciem Twoich lęków i strachem przed konsekwencjami swoich decyzji ale i przede wszystkim chęcią ucieczki od problemów. Myślę, że nie masz sie czegoś lękać. Stawiaj czoło problemowm bez strachu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...