Skocz do zawartości

Ciekawostka o runach odwróconych


Tomek003

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiecie (niektórzy z was na pewno wiedzą) że można stosować również runy odwrócone. Ich działanie polega na zniszczenie np.: przekleństwa rzuconego na Ciebie przez kogoś dzięki runie Fehu. Wystarczy w tym momencie narysować na kartce (nie można po prostu odwrócić wcześniej gotowej kartki/talizmanu z rysunkiem Fehu, bo ta kartka/talizman ma już przeznaczenie)odwróconą runę, i językiem runicznym (słownie) zadeklarować do owej runy aby zdjęła swój czar. UWAGA! odwrócone runy zazwyczaj stosowane są w wampiryźmie i demonologi, nie doświadczonym nie wolno ich używać w innych celach niż pozbyciu się uciążliwego przekleństwa. Skutki mogą być różne, ale nie przyjemne...

Piszcie co o tym sądzicie oraz wypisujcie własne ciekawostki.

Edytowane przez Tomek003
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

mnie też ciekawi pewna sprawa: jak nadawać runom moc?? np żywiołów?? gdzies tu czytałem, że ktoś ma runy "poświęcone żywiołon" czy coś takiego, niepamietam dokładnie. myśle że wiecie oco mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak korzystałem z run w formie krążków wycinanych z drzewa interpretację runy uzależniałem też od tego, w jakiej pozycji ją wyciągnąłem ;)

 

Co do run wamiprycznych, to czytałem o tym ;) ale z tego, co mi wiadomo "wampiry" nie używają wszystkich 24 znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
mnie też ciekawi pewna sprawa: jak nadawać runom moc?? np żywiołów?? gdzies tu czytałem, że ktoś ma runy "poświęcone żywiołon" czy coś takiego, niepamietam dokładnie. myśle że wiecie oco mi chodzi.

Ja poświęcam żywiołom np. napisane skrypty runiczne poprzez poczwórny rytuał na skrypcie. Skrapiam go wodą, posypuję solą lub tłustą ziemią, ogrzewam płomieniem białej świecy i okadzam wonnym dymem. Wszystko to robię równocześnie prosząc Żywioły, żeby swoją siłą wsparły magię skryptu i pozwoliły mu zachować właściwą im harmonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Kiedyś jak korzystałem z run w formie krążków wycinanych z drzewa interpretację runy uzależniałem też od tego, w jakiej pozycji ją wyciągnąłem ;)

 

Co do run wamiprycznych, to czytałem o tym ;) ale z tego, co mi wiadomo "wampiry" nie używają wszystkich 24 znaków.

 

jak to z krążków z drzewa ? jak wycinają drzewa to cos takiego zostaje ? gdzie coś takiego znalazłeś/ otrzymałeś ? Bardzo mnie to ciekawi bo chciałabym sama zrobić sobie runy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Wziąć do rączki piłke i pociąć na krążki-jak ogórka ;)

 

Z tym ogórkiem to bym polemizowała :lol: Warto też najpierw ją wysuszyć a dopiero potem ciąć, inaczej mogą popękać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
UWAGA! odwrócone runy zazwyczaj stosowane są w wampiryźmie i demonologi, nie doświadczonym nie wolno ich używać w innych celach niż pozbyciu się uciążliwego przekleństwa. Skutki mogą być różne, ale nie przyjemne...

 

jakie mogą byc 'złe' skutki nieumiejętnego używania run? dopiero zaczynam znimi obcować i nie wiem czego mogę sie spodziewać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anatemka

Złe skutki?

Takie same jak przy stosowaniu każdego rodzaju magii.

 

Chociaż ten cytat z Vanii... cóż, Vania nie jest expertem od run.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...