Skocz do zawartości

zwłoki pięknej rudowłosej


bluVred2

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem tu po raz pierwszy

do odwiedzenia tego forum skłonił mnie pewny dość niepokojący sen chciała bym prosić kogoś o rade w sprawie tego snu ponieważ mnie silnie zaniepokoił

śniła mi się II wojna światowa. była zima, leżało dużo śniegu, szłam przez śnieg z koleżanką szlakiem którym wcześniej szli radzieccy żołnierze (właściwie to nie wiem jaki był cel naszej wędrówki przez zaspy) w ten na białym śniegu zobaczyłam mieniącą się w słońcu plamę. podeszłam bliżej... były to rude długie włosy, niezwykle piękne należące do zjawiskowo ładnej dziewczyny. leżała na śniegu nie ruszała się, miała zamknięte oczy i była naga... miała spokojne oblicze i bladą cere. jej ubrania(niebieska sukienka z koronką i brązowy sweterek) leżały rozrzucane. było jasne że żołnierze zgwałcili ją i zamęczyli. postanowiłam przysypać jej ciało śniegiem by tak nie leżała. chciałam ją w ten sposób pochować. okolica była zupełnie pusta i nie zamieszkła, nie było widać żadnych zabudowań wzniesień czy lasu. po choryzont rozciągały się pola śniegu. było mi smutno i bardzo szkoda młodej dziewczyny. koleżanka powiedziała że zabierze jej ubrania bo "lubi koronki". ubrania były bardzo ładne i też miałam ochotę je zabrać ale nie odważyła bym się zabrać niczego co należało do nieboszczyka. powiedziałam to jej, ale ona postanowiła zabrać dla siebie rzeczy zmarłej.

dodam jeszcze tylko że dziewczyny nigdy wcześniej nie widziałam i nie przypominała mi nikogo koo mogła bym znać. to był bardzo smutny sen i bardzo się po nim zmartwiłam czujeże nie wruży niczego dobrego.... napisałam wszystko ze szczegułami. mam zawsze szczegułowe sny niczym projekcje filmowe myśle że nic nie pominęłam. prosze o jaką ś odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bluVred2, ten sen może informować o tym, że coś się skończyło, możliwe, że przez Twoje wygórowane wymagania. Nie jestem jednak w stanie dokładnie odnieść tego snu, do Twojej rzeczywistej sytuacji. Możesz określić, czy w Twoim życiu nastąpił ostatnio koniec czegoś? (np. związku), może jakieś problemy, nieporozumienia?? To by nieco ułatwiło interpretację.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż nie wydaje mi się by jakiś koniec czegoś się wydarzył...co prawda rozstałam się z chłopakiem ale to było jeszcze na wielka noc. więc tak się zastanawiam o co morze chodzić... zaczęłam 2 rok studiów, poznałam fajnego kolegę, mam paczkę przyjaciół...więc naprawdę nie wiem nie mam pojęcia...nic mi nie przychodzi do głowy...w domu też wszystko w oki... właściwie jestem zadowolona ze wszystkiego:)

WIĘC MOŻE DLATEGO MNIE TEN SEN TAK ZDENERWOWAŁ?!

może boję się podświadomie że coś zburzy moje szczęście??? i wyrazem tego stał się ten sen...hym...

w każdym razie bardzo dziękuje za odzew. trochę mnie naprowadziłaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... a ja Ci przedstawię troszkę inną interpretacje tego snu.... Po pierwsze mozlkiwe jest, ze to wlasnie ta dziewczyna, ktora Ci sie snila moglabys byc wlasnie Ty..... a snilo Ci sie to co pamieta Twoja podswiadomosc z poprzednich inkarnacji.... dlatego tak bardzo przejelas sie tym calym wydarzeniem....

 

a jesli chodzi o przeslanie tego snu..... moim zdaniem powinnas odciac sie od kolezanki z ktora bylas w tym snie.... Sen ostrzega przed tym, ze jest ona wstosunku do Ciebie wredna i nie szczera....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...