Skocz do zawartości

prośba o pomoc w interpretacji dziwnego snu


risto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.:icon_smile2:

Jestem sebastian , ( risto ) wynalazłem w necie ten portal i pomyslalem , czemu nie?

Pisze ów post poraz pierwszy więc chyba robię błędy, lecz kto ich nie robi...Mam prośbe wielką otóż byłbym bardzo wdzięczny i szczęśliwy gdyby ktośmi pomógł zrozumieć mój sen..

Otórz śniło mi się że jadę autobusem a właściwie to obserwuje ten autobus z pewnością że jestem w środku nagle autobus się zatrzymuje i ja ze zdziwienie stwierdzam że nie jedzie on drogą tylko na przełaj przez łąki zielone i rowy i słysze żebym był spokojny bo jest ok. I patrze a pośród łąk jest prosta wąska ścieżka , ide nią i dochodze do starego poniemieckiego wiaduktu ( tunelu ) który jest zasypany niemniej jednak ów ścieżka wije się w góre tego wiaduktu a ja wraz z kolegą ( nieznajomym ) wspinam się w góre i powtarzam mu żeby sie nie bał bo tu jest ścieżka co wiedzie na drugą strone.

Prosze , jeśli ktokolwiek ma jakiś koncept bardzo mnie tym uszczęśliwi.

Dziekuje ślicznie....

risto.:_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem że ten sen oznacza ważne zmiany w życiu moim , właśnie zdobyłem dowód , jak codzień o 22 wyszedłem po moją kasie żeby nie szła sama z pracy, w miejscu gdzie ją spotkałem na ulicy , schyliłem się i jak nigdy dotąd podniosłem najprawdziwszą 100 złotych...czy to nie jest znak....tyle że im dalej w las tym więcej drzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wstałam i nie wiem jak mam rozumieć ten sen pomozie mi :

Śniłomi sie ze jestem w wannie i wychodze z niej bo usłyszałam Męzczyzne swojego wyszlam szybko aby go zobaczyć nie chciał ze mna rozmawiać widziałam go mokrego i z pleca wychodzily mu zestawy do basenu , mowiłam do niego ale mi nie odpowiadała wiec zabrałam mu telefon i poszłam do pokoju on tam przyszedł i jest taki mały jak dziecko, mowił do mnie ze mnie kocha ale nie moze byc ze mną bo musi byc blisko syna i dla tego wraca do swojej zony, ja sie przednim zaczełam rozbierac ale tu sen sie urwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...