Skocz do zawartości

Nieco inna opowieść wigilijna-co to oznacza ?


serserser

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

miałem ostatnio sen, który oparty był na motywie opowieści wigilijnej. otóż w tym śnie moja dziewczyna (która najwyraźniej jakiś czas wcześniej zerwała ze mną i odeszła z innym mężczyzną) była w pewnym sensie oprowadzana po moim życiu w przyszłości przez mojego dobrego przyjaciela z liceum, akcja działa się na początku przed moim domem z owej przyszłosci (duży, bogato urządzony, ze sporym ogrodem i ogrodzeniem) późnym wieczorem i mój przyjaciel zapytał mojej dziewczyny czy wie kto tu mieszka, a gdy ona odpowiedziała że nie uświadomił jej że to ja i kazał obserwować co robie. ja w tym czasie chodziłem po całym domu wchodząc do pokojów, zapalając światła, gasząc i wychodząc, i tak w kółko, kolega zapytał czy ona wie co ja robie, a gdy odpowiedziała że nie to powiedział "on Cie szuka". następnie akcja przenosi sie do domu (postacie dziewczyny i kolegi są dla mnie najwyraźniej niewidoczne, jak w opowieści wigilijnej) i jest poranek, ja wstaje i ide robić śniadanie mówiąc "skarbek zaraz wstanie, zrobie jej dobre śniadanie", lecz gdy dziewczyna nie przychodzi stwierdzam że pewnie musiała wcześniej wyjść do pracy albo załatwić coś waznego i dodaję że "w takim razie zrobie jej później pyszny obiadek na jej powrót, na pewno będzie zmęczona" lecz sytuacja sie powtarza i dziewczyna nie wraca, ja uznaję że pewnie coś ważnego jej wypadło, i należy jej sie dobra kolacja, którą później przygotowuje(w żadnym z posiłków nie widać konkretnych potraw, ale rzuca sie w oczy staranne przygotowanie-świece, ładny obrus, kwiaty itd) i wtedy sen sie urwał. Czy może mi ktoś pomóc z interpretacją? Bardzo mnie zaciekawił ten sen, mam nadzieję że również dla was będzie to coś interesującego, pozdrawiam : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i chciałbym również dodać że w którymś momencie (chyba właśnie pod koniec, po tej 'kolacji') mój kolega zaczyna krzyczeć na moją dziewczyne, że kiedyś byłem normalnym facetem a przez nią jestem teraz chory psychicznie i praktycznie nie wychodze z domu, ciągle na nią czekając aż wróci, a większość moojego dorobku jest wydawana (nie przeze mnie, ale nie jest powiedziane przez kogo) na psychiatrów i silne leki.

 

pozdrawiam raz jeszcze i liczę na odpowiedzi : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o moje ostatnie relacje z dziewczyną to są bardzo pozytywne, świetnie nam sie układa, z kolegą długo się nie widziałem,pomijając krótkie spotkanie i rozmowe zdaje sie dzień przed tym snem. przy okazji jakoś tydzień, może dwa przed tym snem miał groźnie wyglądający wypadek samochodowy z którego jednak wyszedł bez najmniejszych obrażeń, jeżeli jest to istotne dla interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...