Skocz do zawartości

Związek :) - ZAKOŃCZONE


Lulu86

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dla wszystkich zainteresowanych ćwiczenie na rozkład uczuciowy oraz na czas w kartach tarota.

 

Pytanie jak wygladała moja poprzednia relacja z mężczyzna - mój ostatni poważny związek.

Jak dawno się zakończył, jak długo trwał?

Czemu została zakonczona ta relacja?

Kto to zrobił i dlaczego?

Kim był/ jest ten mężczyzna.

 

Pozdrawiam i zapraszam do zabawy.

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze ćwiczenie z kartami :)

 

Jak wygladała moja poprzednia relacja z mężczyzna - mój ostatni poważny związek. - 10 Kielichów - Mag - 3 Denarów = Umiarkowanie = Twój mężczyzna zakłócał Ci spokój i równowagę psychiczną? Nie byłaś zmotywowana do Waszego dalszego związku z nim.

 

Jak dawno się zakończył, jak długo trwał? - 4 Denarów - Królowa Kielichów - 6 Pucharów = Koło Fortuny = Trwał on około 4 lata. Zakończył się on niedawno.

 

Czemu została zakonczona ta relacja? - Królowa Denarów - 7 Mieczy - 3 Buław = Koło Fortuny = Została zakończona ta relacja aczkolwiek ten mężczyzna przeszkadzał Tobie w realizacji różnych celów. Człowiek ten powodował u Ciebie chaos w życiu.

 

Kto to zrobił i dlaczego? - 4 Denarów - Giermek Denarów - 6 Kielichów = Koło Fortuny = Zrobiłaś to Ty, dlatego że przez chłopaka byłaś w trudnej sytuacji.

 

Kim był/ jest ten mężczyzna. - Rycerz Buław - 5 Denarów - Cesarzowa = Cesarzowa = Jest on medykiem/lekarzem czy coś w tym stylu??

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Pytanie jak wygladała moja poprzednia relacja z mężczyzna - mój ostatni poważny związek. --> 4 buław, rycerz mieczy, rycerz buław - Widać,że był to poważny związek, całkiem możliwe,że razem mieszkaliście, mieliście poważne plany, chcieliście budować "dom" w sensie ogniska domowego i rodzinę. Był to jednak związek dosyć nerwowy i burzliwy, raczej ładu i harmonii w nim było. Myślę,że mężczyzna mógł być za bardzo nerwowy, łatwo go było wyprowadzić z równowagi. Ogólnie jednak nie był to znowu jakiś najgorszy związek. Nie było aż tak źle. Jak w każdym związku raz lepiej raz gorzej.

Jak dawno się zakończył, jak długo trwał? Giermek Pucharów, 9 buław, Giermek mieczy- związek mógł zacząć się w miesiącach stosunkowo ciepłych tak w okolicach przełomu maja i czerwca. Raczej trwał długo. Szybko się zaczął i burzliwe się skończył. (6 buław) tu mam wątpliwości... 6 miesięcy, 6 lat?

Czemu została zakonczona ta relacja?2 pucharów, Królowa monet, słońce hmm.. mam takie wrażenie jakby któreś z was poznało kogoś i się zakochało.. może z powodu osoby trzeciej więc?

Kto to zrobił i dlaczego? Sprawiedliwość, Rycerz monet, As pucharów - wydaję mi się,że mężczyzna zadecydował o rozstaniu. Być może po rozmowie z tobą, wspólnie doszliście do wniosku że tak będzie najlepiej ale być może z inicjatywy mężczyzny

Kim był/ jest ten mężczyzna.

- Giermek buław, 4 monety, 2 monet - ojej... może młodszy od Ciebie ale raczej nie dużo. Taki typ samotnika, co się martwił głównie o siebie i swoje sprawy, mógł być bardzo niezdecydowany - sam nie wiedział czego chciał, nie był też uczciwy wobec Ciebie. Możliwe,że pracował gdzieś na dwóch etatach mam wrażenie,że na czarno pracował.. bez umowy swojego czasu albo teraz pracuje.

 

Fajne ćwiczenie :) Dziękuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na wasze opinie inne :) Bardzo fajnie to się czyta muszę przyznać. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś się odedzwie i wtedy będę weryfikowała ostatecznie, na razie kążda z was ma połowiczy suksec a połowiczą totalną klęskę :)

 

Buziaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak wygladała moja poprzednia relacja z mężczyzna - mój ostatni poważny związek. 5 kielichow + 3 bulawy + krol pentakli => Diabel

mam takie wrazenie, ze za maz mialas za niego wychodzic albo chcialas, zwiazek powazny, z perspektywami na przyszlosc, stabliny zwiazek lub mezczyzna, cierpialas w tym zwiazku, bylo niedopasowanie, przywiazanie, elementy toksyczne, on mogl byc zonaty

Jak dawno się zakończył Rycerz bulaw - bardzo niedawno

jak długo trwał? 7 kielichow - trwa w Twojej wyobrazni nadal, podpowiedz: Wieza, Kochankowie => gwiazda - gwaltownie sie skonczyl z powodu ingerencji osoby trzeciej, nadal wspominasz tego mezczyzne; zwiazek byl oparty o nierealne marzenia, pewnie te z pierwszego punktu

Czemu została zakonczona ta relacja? Diabel + 4 pentakle + as mieczy => Moc/ Sprawiedliwosc tu jak wyzej, zazdrosc i definitywne, nagle odciecie, nie pasowaliscie do siebie, tu juz praktycznie jestem pewna, ze on byl zajety

Kto to zrobił i dlaczego? Rycerz pentakli + paz bulaw + 7 pentakli => Wieza i - on, doszedl do wniosku, ze zwiazek sie po prostu zakonczyl

Dlaczego? giermek mieczy + Smierc + 8 bulaw =>Arcykaplan

przemyslal sprawe i podjal szybka decyzje, ktora zwalila Ciebie z nog, wrocil do zony

Kim był/ jest ten mężczyzna? As bulaw + Cesarzowa + swiat => Cesarzowa byl zonaty jak sie spotykaliscie a teraz to mam wrazenie, ze jego zona jest w ciazy, moze konczyc ten zwiazek albo jego zona lub on mieszkaja za granica, sa rodzieleni

 

Nie podawaj jeszcze odpowiedzi, bo ja moze zrobie reedyt;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

I jeszcze ja

:jupi:

 

Pytanie jak wygladała moja poprzednia relacja z mężczyzna - mój ostatni poważny związek. 9 Kielichów - 7 Kielichów - 2 Miecze suma

Wieża moim zdaniem jedno z Was czuło się samotne w tej relacji, natomiast drugie żyło przez cały czas złudzeniami, marzeniami, a nie rzeczywistością w efekcie oboje baliscie sie uczynić krok do przodu w celu jej pogłębienia, bo rozbieżnośc pragnien spowodowała blokadę na siebie i Wasza relacja legła w gruzach

 

Jak dawno się zakończył, jak długo trwał? 6 Mieczy - As Monet - Diabeł suma Koło Fortuny relacja chyba karmiczna, wg mnie związek trwał ok.6 lat, w tym czasie były rozstania i powroty, zakończył się wiosną tego roku

 

Czemu została zakonczona ta relacja? 10 Mieczy - Giermek Buław - 4 Mieczy suma Księzyc pojawiła sie jakaś niejasność, jakaś tajemnica, tak jakby jakaś młoda kobieta weszła między Was i to doprowadziło do definitywnego rozstania

 

Kto to zrobił i dlaczego? 2 Mieczy - 2 Monet - As Kielichów suma Cesarzowa To Ty podjełaś tę decyzję, właśnie z powodu wypalania sie emocji (dwie pierwsze daja Umiarkowanie w sumie) i zastoju w relacji, poza tym Twój facet zwrócił się ku innej

 

Kim był/ jest ten mężczyzna.7 Kielichów - As Monet - 6 Buław suma Wisielec facet podróżował, myślę, że miał wolny zawód, jakiś artysta tu mi sie jawi patrząc na pierwszą kartę, moze byłmalarzem albo muzykiem

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc kawkę zrobiłam i karty polożyłam... ;)

 

1. Jak wyglądał ostatni związek: paź kielichów, 2 mieczy, siła - chlopak oczarował Cię, biegał za tobą, był faktycznie zakochany, zachwyciła Cię jego spontaniczność, coś w tym zwiazku bylo dla Ciebie nowością i to Ci się bardzo podobalo; trwała miedzy wami jednak jakaś próba sił, ścieraliscie się, były jakies niedopowiedzenia, niejasności, które nie pozwalały na osiągnięcie pełni szczęścia

 

2. Jak długo trwał: mag, powściągliwość, 7 kielichów - był trochę przeciągany, trwał dłużej niż powinien, może koło 7 lat? Kiedy się skończył: 6 kijów, as kijów, as monet - w pierwszej połowie tego roku, chyba w okresie zimowym jeszcze (zaznaczam, że z określaniem czasu mam komplenie na bakier i robię to totalnie po omacku!)

 

3. Czemu relacja została zakończona: sprawiedliwość, król kielichów, 2 kielichów - nastąpiło odkrycie czy też zrozumienie powodów dla których jest sie w tym związku, analiza uczuć i wyszło na to, że kontynuacja jego nie ma sensu, takie uświadomienie sobie prawdy; podejrzewam też, że ten mężczyzna dopuścił sie jakiegoś oszustwa czy zdrady, lub tez był przesadnie zazdrosny

 

4. Kto zakończył związek i dlaczego: 2 monet, kochankowie, księżyc (pomocnicze: powściągliwość, królowa kielichów) - Ty zakończyłaś ten związek, ponieważ uświadomiłassobie, że za fasadą względnego szczęścia tkwi nieszczerość, coś było niewypowiedzianego w tym związku, jakieś sekrety; poza tym zrozumiałaś, że tkwisz w nim

poniekąd z przyzwyczajenia, a prawdziwe uczucie już dawno wygasło, czułaś samotność mimo bycia razem

 

5. Kim jest ten mężczyzna: as mieczy, rycerz kijów, paź kielichów - to dość mlody człowiek, aktywny i odważny, tai typ, co go wszędzie pełno, kieruje się logiką, być może jest nawet lekko wyrachowany, jednak drugą stroną jego natury jest kochliwość i spontanicznośc, jednak jest dość niestały, taki lekkoduch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak wygladała moja poprzednia relacja z mężczyzna - mój ostatni poważny związek. Sąd, 10 buław, 5 pucharów ---> suma Mag początki były wręcz wspaniałe, być może były nawet plany na przyszłość, jednak któreś z Was bardzo męczyło się w tym związku, czuło się obarczone i osaczone, wygląda na to, że tą osobą byłaś Ty, czułaś się jednocześnie zniewolona i przytłoczona i za razem brakowało Ci ciepła i poczucia bycia kochaną, facet chyba miał trudności w okazywaniu uczuć

Jak dawno się zakończył? Moc, As monet, Królowa mieczy ---> suma Rydwan zakończył się w przedziale od 6 do 12 miesięcy od dnia dzisiejszego; zerwanie nastąpiło z Twojej inicjatywy jak długo trwał? Koło, 9 monet, Wieża ---> suma Mag nie mniej niż 9 miesięcy nie więcej niż 14 miesięcy

Czemu została zakonczona ta relacja? 4 monet, 6 pucharów, Król mieczy ---> suma Gwiazda ponieważ ciągle staliście w miejscu, Wasza relacja się nie rozwijała, oboje żyliście przeszłością, a żadne z Was nie ruszało do przodu, do tego pan był bierny i strasznie ograniczony na zmiany i nowości, sama nie mogłaś tego ciągnąć, bo nie starczało Ci sił, czułaś się niedoceniania i cały ciężar związku spoczywał na Twoich barkach, możliwe też, że pan coś ukrywał

Kto to zrobił i dlaczego? 2 buław, Król pucharów, As pucharów ---> suma Mag rozstanie nastąpiło ze strony pana, ponieważ zakochał się w kimś innym, jednak to Ty od niego odeszłaś dowiadując się o innej

Kim był/ jest ten mężczyzna. 10 mieczy, 9 pucharów, 3 monet ---> suma Koło myślę, że jest to człowiek nadal szukający swojej drogi w życiu, jest pracowity, jednak nie jest stabilny uczuciowo, ma skłonności do popadania w skrajności; tak się jeszcze zastanawiam czy on nie był/jest od czegoś uzależniony lub chory na coś

 

chyba mnie poniosło za bardzo w tej interpretacji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że dużo osób się przyłączyło,więc i jak bardzo chętnie to uczynię:)

 

Jak dawno się zakończył-Rycerz monet-9 monet

Mimo iż monety odpowiadają za zimową porę roku, stawiam na to,że ten związek zakończył się we wiośnie,albo na przełomie wiosny i jesieni.

 

Jak długo trwał?-8 pucharów-9 mieczy

7 miesięcy,albo 7 lat:)

 

Czemu została zakonczona ta relacja? Rycerz pucharów-10 monet

No oczywiście widać tu nową miłość ,ale mogła do tego jeszcze rodzina zawieźć. Dociągnęłam 3 monet i Cesarza.. Osoba trzecia brała w tym udział, na dole jest kapłanka.. Jakaś tajemnica mogła wyjść na jaw, koleżanka albo siostra lub matka mogły namieszać. Osoba dla Ciebie bliska.

 

Kto to zrobił i dlaczego?Papieżyca-9 pucharów

Tak jak powiedziałam na górze ktoś mógł namieszać, ale dalej karty pokazują,że jedno z was poszło za swoim sercem i zaczęło spełniać swoje marzenia. To chyba ty zerwałaś tą relację. Wy słowem wyrządziliście sobie ogromną krzywdę,ale prawdopodobnie teraz panuje pomiędzy wami zgoda. Był to czas kiedy jedno z was zdecydowało się na więcej, gdyż tamta relacja mu nie odpowiadała. 10 monet pokazuje duże przywiązanie do korzeni i do tradycji rodzinnych.

 

 

Kim był/ jest ten mężczyzna.- Król buław-10 pucharów

Starszy od Ciebie, ciemne włosy i piwne oczy. Mężczyzna o silnym charakterze, zdecydowany,który wie czego chcę. Ta 10 pucharów może symbolizować chęci założenia rodziny,albo że posiada on rodzinę.

 

 

EDIT: upss..pomięłam jedno pytanie, to chyba najważniejsze..ale już nie będę dobierać kart:)

Edytowane przez czarna131415
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wyglądała Twoja relacja - na samym początku było idealnie, najpierw zaczęliście się ze sobą spotykać, a potem być na poważnie... miałaś nadzieję, że to ten jedyny i wymarzony, wydawał Ci się bez wad... być może nawet albo razem zamieszkaliście albo to planowaliście, może też rozmawialiście o dzieciach i powiększeniu rodziny... a potem jak grom z jasnego nieba dowiedziałaś się o czymś co Cię bardzo zraniło... byłaś bardzo nieszczęśliwa... i o dziwo pewno nawet wybaczyłaś... ale potem już nigdy nie było tak samo i w sumie w niedługim czasie po tym rozstaliście się... nie mogłaś mu już zaufać i zdecydowanie nie było już tak jak kiedyś...(6 kielichów, 10 mieczy, 4 kielichów)

 

2. Jak dawno się zakończył - zapewne około 5 miesięcy temu i to z strasznym bólem i zawodem... w każdym bądź razie dopiero niedawno zaczęłaś uświadamiać sobie, że bez niego da się żyć i z nadzieją patrzysz w przyszłość... zaczynasz doceniać swoją wartość jako niezależna jednostka...(5 pentakli, arcykapłanka, gwiazda)

ile trwał - według mnie 6 lat... pewno znaliście się drugie tyle bo około 11-12 lat ale taki poważny tworzyliście przez 6... tutaj się jak zwykle wyłożę:) (sprawiedliwość, 6 buław, kochankowie)

 

3. Czemu się zakończył - relacja już jakiś czas temu przestała być zdrowa... ale rozstaliście się bo po tym jak on poszedł w tango z inną nie umiałaś już mu wybaczyć... być może jeszcze, któreś z Was bardzo mocno ciągnęło w inną stronę.. ale sądzę, że problemem była tutaj zdrada i brak wybaczenia (2 kielichów, diabeł, 6 pentakli)

 

4. Kto to zrobił i dlaczego - Ty to zrobiłaś, doznałaś olśnienia, pojawiła się przed Tobą jakaś nowa możliwość, a poza tym nie widziałaś żadnego sensu w ciągnięciu tego dalej... wszystko co było między Wami zostało zburzone w chwili, w której dowiedziałaś się co zrobił (as pentakli, wieża, 9 pentakli)

 

5. Kim był/ jest ten meżczyzna - może jest jakimś naukowcem, podróżnikiem, personalnie jest bardzo skrytą osobą, która niewiele mówi ale sporo słucha... jest otwarty na świat z tym, ze ma tendencje do brania sobie zbyt dużo na swoje barki... wydaje mu się, że podoła takiemu czy innemu wyzwaniu a potem okazuje się, że nic z tego... zapewne jest starszy od Ciebie (pustelnik, świat, 10 buław)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny super, coraz lepiej, odpowiadacie jakbyście powiesć mojego zycia snuły :) Czekam jeszcze na jakieś duszyczki, może ktoś się przyłączy do zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze ćwiczenie z kartami :)

 

Jak wygladała moja poprzednia relacja z mężczyzna - mój ostatni poważny związek. - 10 Kielichów - Mag - 3 Denarów = Umiarkowanie = Twój mężczyzna zakłócał Ci spokój i równowagę psychiczną? Nie byłaś zmotywowana do Waszego dalszego związku z nim. minus

 

Jak dawno się zakończył, jak długo trwał? - 4 Denarów - Królowa Kielichów - 6 Pucharów = Koło Fortuny = Trwał on około 4 lata. Zakończył się on niedawno.trwał 6 miesięcy zakonczył się 2 lata temu

 

Czemu została zakonczona ta relacja? - Królowa Denarów - 7 Mieczy - 3 Buław = Koło Fortuny = Została zakończona ta relacja aczkolwiek ten mężczyzna przeszkadzał Tobie w realizacji różnych celów. Człowiek ten powodował u Ciebie chaos w życiu.

Kto to zrobił i dlaczego? - 4 Denarów - Giermek Denarów - 6 Kielichów = Koło Fortuny = Zrobiłaś to Ty, dlatego że przez chłopaka byłaś w trudnej sytuacji.

 

Kim był/ jest ten mężczyzna. - Rycerz Buław - 5 Denarów - Cesarzowa = Cesarzowa = Jest on medykiem/lekarzem czy coś w tym stylu?? to rewelacja jest lekarzem.

 

Pozdro :)

gratuluje świetnie sobie poradziłeś jak na pierwszy raz

 

Pytanie jak wygladała moja poprzednia relacja z mężczyzna - mój ostatni poważny związek. --> 4 buław, rycerz mieczy, rycerz buław - Widać,że był to poważny związek, całkiem możliwe,że razem mieszkaliście, mieliście poważne plany, chcieliście budować "dom" w sensie ogniska domowego i rodzinę. Był to jednak związek dosyć nerwowy i burzliwy, raczej ładu i harmonii w nim było. Myślę,że mężczyzna mógł być za bardzo nerwowy, łatwo go było wyprowadzić z równowagi. Ogólnie jednak nie był to znowu jakiś najgorszy związek. Nie było aż tak źle. Jak w każdym związku raz lepiej raz gorzej.

Jak dawno się zakończył, jak długo trwał? Giermek Pucharów, 9 buław, Giermek mieczy- związek mógł zacząć się w miesiącach stosunkowo ciepłych tak w okolicach przełomu maja i czerwca. Raczej trwał długo. Szybko się zaczął i burzliwe się skończył. (6 buław) tu mam wątpliwości... 6 miesięcy, 6 lat?

Czemu została zakonczona ta relacja?2 pucharów, Królowa monet, słońce hmm.. mam takie wrażenie jakby któreś z was poznało kogoś i się zakochało.. może z powodu osoby trzeciej więc?

Kto to zrobił i dlaczego? Sprawiedliwość, Rycerz monet, As pucharów - wydaję mi się,że mężczyzna zadecydował o rozstaniu. Być może po rozmowie z tobą, wspólnie doszliście do wniosku że tak będzie najlepiej ale być może z inicjatywy mężczyznyja zakonczyła tą relacje

Kim był/ jest ten mężczyzna.

- Giermek buław, 4 monety, 2 monet - ojej... może młodszy od Ciebie ale raczej nie dużo. Taki typ samotnika, co się martwił głównie o siebie i swoje sprawy, mógł być bardzo niezdecydowany - sam nie wiedział czego chciał, nie był też uczciwy wobec Ciebie. Możliwe,że pracował gdzieś na dwóch etatach mam wrażenie,że na czarno pracował.. bez umowy swojego czasu albo teraz pracuje.był starszy i był typem bardzo towarzyskim

 

Fajne ćwiczenie :) Dziękuje i pozdrawiam :)

Świetnie to zrobiłaś miałam wrażenie że czytam opowieść. Czas bardzo OK

 

Pytanie jak wygladała moja poprzednia relacja z mężczyzna - mój ostatni poważny związek. 5 kielichow + 3 bulawy + krol pentakli => Diabel

mam takie wrazenie, ze za maz mialas za niego wychodzic albo chcialas, zwiazek powazny, z perspektywami na przyszlosc, stabliny zwiazek lub mezczyzna, cierpialas w tym zwiazku, bylo niedopasowanie, przywiazanie, elementy toksyczne, on mogl byc zonaty

Jak dawno się zakończył Rycerz bulaw - bardzo niedawnooj dawno 2 lata temu

jak długo trwał? 7 kielichow - trwa w Twojej wyobrazni nadal, podpowiedz: Wieza, Kochankowie => gwiazda - gwaltownie sie skonczyl z powodu ingerencji osoby trzeciej, nadal wspominasz tego mezczyzne; zwiazek byl oparty o nierealne marzenia, pewnie te z pierwszego punktubardzo to fajnie ujełas

Czemu została zakonczona ta relacja? Diabel + 4 pentakle + as mieczy => Moc/ Sprawiedliwosc tu jak wyzej, zazdrosc i definitywne, nagle odciecie, nie pasowaliscie do siebie, tu juz praktycznie jestem pewna, ze on byl zajety nie był zonaty

Kto to zrobił i dlaczego? Rycerz pentakli + paz bulaw + 7 pentakli => Wieza i - on, doszedl do wniosku, ze zwiazek sie po prostu zakonczyl ja zerwałam

Dlaczego? giermek mieczy + Smierc + 8 bulaw =>Arcykaplan

przemyslal sprawe i podjal szybka decyzje, ktora zwalila Ciebie z nog, wrocil do zony

Kim był/ jest ten mężczyzna? As bulaw + Cesarzowa + swiat => Cesarzowa byl zonaty jak sie spotykaliscie a teraz to mam wrazenie, ze jego zona jest w ciazy, moze konczyc ten zwiazek albo jego zona lub on mieszkaja za granica, sa rodzieleni

 

Nie podawaj jeszcze odpowiedzi, bo ja moze zrobie reedyt;P

niektóre sformułowania mnie powaliły na kolana, ale definitywnie zony nie miał i nie ma.

 

I jeszcze ja

:jupi:

 

Pytanie jak wygladała moja poprzednia relacja z mężczyzna - mój ostatni poważny związek. 9 Kielichów - 7 Kielichów - 2 Miecze suma

Wieża moim zdaniem jedno z Was czuło się samotne w tej relacji, natomiast drugie żyło przez cały czas złudzeniami, marzeniami, a nie rzeczywistością w efekcie oboje baliscie sie uczynić krok do przodu w celu jej pogłębienia, bo rozbieżnośc pragnien spowodowała blokadę na siebie i Wasza relacja legła w gruzach

 

Jak dawno się zakończył, jak długo trwał? 6 Mieczy - As Monet - Diabeł suma Koło Fortuny relacja chyba karmiczna, wg mnie związek trwał ok.6 lat, w tym czasie były rozstania i powroty, zakończył się wiosną tego roku

 

Czemu została zakonczona ta relacja? 10 Mieczy - Giermek Buław - 4 Mieczy suma Księzyc pojawiła sie jakaś niejasność, jakaś tajemnica, tak jakby jakaś młoda kobieta weszła między Was i to doprowadziło do definitywnego rozstania w celu wyjaśnienia pojechał na praktyki z koleżanką na miesiąć nie wytrzymałam psychicznie tej tortury :)

 

Kto to zrobił i dlaczego? 2 Mieczy - 2 Monet - As Kielichów suma Cesarzowa To Ty podjełaś tę decyzję, właśnie z powodu wypalania sie emocji (dwie pierwsze daja Umiarkowanie w sumie) i zastoju w relacji, poza tym Twój facet zwrócił się ku innej

 

Kim był/ jest ten mężczyzna.7 Kielichów - As Monet - 6 Buław suma Wisielec facet podróżował, myślę, że miał wolny zawód, jakiś artysta tu mi sie jawi patrząc na pierwszą kartę, moze byłmalarzem albo muzykiem

 

No więc kawkę zrobiłam i karty polożyłam... ;)

 

1. Jak wyglądał ostatni związek: paź kielichów, 2 mieczy, siła - chlopak oczarował Cię, biegał za tobą, był faktycznie zakochany, zachwyciła Cię jego spontaniczność, coś w tym zwiazku bylo dla Ciebie nowością i to Ci się bardzo podobalo; trwała miedzy wami jednak jakaś próba sił, ścieraliscie się, były jakies niedopowiedzenia, niejasności, które nie pozwalały na osiągnięcie pełni szczęścia

 

2. Jak długo trwał: mag, powściągliwość, 7 kielichów - był trochę przeciągany, trwał dłużej niż powinien, może koło 7 lat? Kiedy się skończył: 6 kijów, as kijów, as monet - w pierwszej połowie tego roku, chyba w okresie zimowym jeszcze (zaznaczam, że z określaniem czasu mam komplenie na bakier i robię to totalnie po omacku!) odpowiedz jak wyzej trwał 7 miesiecy skonczył się 2 lata temu

 

3. Czemu relacja została zakończona: sprawiedliwość, król kielichów, 2 kielichów - nastąpiło odkrycie czy też zrozumienie powodów dla których jest sie w tym związku, analiza uczuć i wyszło na to, że kontynuacja jego nie ma sensu, takie uświadomienie sobie prawdy; podejrzewam też, że ten mężczyzna dopuścił sie jakiegoś oszustwa czy zdrady, lub tez był przesadnie zazdrosny

 

4. Kto zakończył związek i dlaczego: 2 monet, kochankowie, księżyc (pomocnicze: powściągliwość, królowa kielichów) - Ty zakończyłaś ten związek, ponieważ uświadomiłassobie, że za fasadą względnego szczęścia tkwi nieszczerość, coś było niewypowiedzianego w tym związku, jakieś sekrety; poza tym zrozumiałaś, że tkwisz w nim

poniekąd z przyzwyczajenia, a prawdziwe uczucie już dawno wygasło, czułaś samotność mimo bycia razem

 

5. Kim jest ten mężczyzna: as mieczy, rycerz kijów, paź kielichów - to dość mlody człowiek, aktywny i odważny, tai typ, co go wszędzie pełno, kieruje się logiką, być może jest nawet lekko wyrachowany, jednak drugą stroną jego natury jest kochliwość i spontanicznośc, jednak jest dość niestały, taki lekkoduch

 

Pytanie jak wygladała moja poprzednia relacja z mężczyzna - mój ostatni poważny związek. Sąd, 10 buław, 5 pucharów ---> suma Mag początki były wręcz wspaniałe, być może były nawet plany na przyszłość, jednak któreś z Was bardzo męczyło się w tym związku, czuło się obarczone i osaczone, wygląda na to, że tą osobą byłaś Ty, czułaś się jednocześnie zniewolona i przytłoczona i za razem brakowało Ci ciepła i poczucia bycia kochaną, facet chyba miał trudności w okazywaniu uczuć facet miał za dużo koleżanek haha

Jak dawno się zakończył? Moc, As monet, Królowa mieczy ---> suma Rydwan zakończył się w przedziale od 6 do 12 miesięcy od dnia dzisiejszego; zerwanie nastąpiło z Twojej inicjatywy jak długo trwał? Koło, 9 monet, Wieża ---> suma Mag nie mniej niż 9 miesięcy nie więcej niż 14 miesięcy

Czemu została zakonczona ta relacja? 4 monet, 6 pucharów, Król mieczy ---> suma Gwiazda ponieważ ciągle staliście w miejscu, Wasza relacja się nie rozwijała, oboje żyliście przeszłością, a żadne z Was nie ruszało do przodu, do tego pan był bierny i strasznie ograniczony na zmiany i nowości, sama nie mogłaś tego ciągnąć, bo nie starczało Ci sił, czułaś się niedoceniania i cały ciężar związku spoczywał na Twoich barkach, możliwe też, że pan coś ukrywał

Kto to zrobił i dlaczego? 2 buław, Król pucharów, As pucharów ---> suma Mag rozstanie nastąpiło ze strony pana, ponieważ zakochał się w kimś innym, jednak to Ty od niego odeszłaś dowiadując się o innej

Kim był/ jest ten mężczyzna. 10 mieczy, 9 pucharów, 3 monet ---> suma Koło myślę, że jest to człowiek nadal szukający swojej drogi w życiu, jest pracowity, jednak nie jest stabilny uczuciowo, ma skłonności do popadania w skrajności; tak się jeszcze zastanawiam czy on nie był/jest od czegoś uzależniony lub chory na coś

 

chyba mnie poniosło za bardzo w tej interpretacji :P

 

Widzę,że dużo osób się przyłączyło,więc i jak bardzo chętnie to uczynię:)

 

Jak dawno się zakończył-Rycerz monet-9 monet

Mimo iż monety odpowiadają za zimową porę roku, stawiam na to,że ten związek zakończył się we wiośnie,albo na przełomie wiosny i jesieni. w lecie 19stego sierpnia

 

Jak długo trwał?-8 pucharów-9 mieczy

7 miesięcy,albo 7 lat:) aleś się wstrzeliła gratuluje

 

Czemu została zakonczona ta relacja? Rycerz pucharów-10 monet

No oczywiście widać tu nową miłość ,ale mogła do tego jeszcze rodzina zawieźć. Dociągnęłam 3 monet i Cesarza.. Osoba trzecia brała w tym udział, na dole jest kapłanka.. Jakaś tajemnica mogła wyjść na jaw, koleżanka albo siostra lub matka mogły namieszać. Osoba dla Ciebie bliska.

 

Kto to zrobił i dlaczego?Papieżyca-9 pucharów

Tak jak powiedziałam na górze ktoś mógł namieszać, ale dalej karty pokazują,że jedno z was poszło za swoim sercem i zaczęło spełniać swoje marzenia. To chyba ty zerwałaś tą relację. Wy słowem wyrządziliście sobie ogromną krzywdę,ale prawdopodobnie teraz panuje pomiędzy wami zgoda. Był to czas kiedy jedno z was zdecydowało się na więcej, gdyż tamta relacja mu nie odpowiadała. 10 monet pokazuje duże przywiązanie do korzeni i do tradycji rodzinnych.

 

 

Kim był/ jest ten mężczyzna.- Król buław-10 pucharów

Starszy od Ciebie, ciemne włosy i piwne oczy. Mężczyzna o silnym charakterze, zdecydowany,który wie czego chcę. Ta 10 pucharów może symbolizować chęci założenia rodziny,albo że posiada on rodzinę. obecnie wiem ze jest w szczęśliwym związku starszy ode mnie o rok, ciemne włosy zielone oczy

 

EDIT: upss..pomięłam jedno pytanie, to chyba najważniejsze..ale już nie będę dobierać kart:)

 

1. Jak wyglądała Twoja relacja - na samym początku było idealnie, najpierw zaczęliście się ze sobą spotykać, a potem być na poważnie... miałaś nadzieję, że to ten jedyny i wymarzony, wydawał Ci się bez wad... być może nawet albo razem zamieszkaliście albo to planowaliście, może też rozmawialiście o dzieciach i powiększeniu rodziny... a potem jak grom z jasnego nieba dowiedziałaś się o czymś co Cię bardzo zraniło... byłaś bardzo nieszczęśliwa... i o dziwo pewno nawet wybaczyłaś... ale potem już nigdy nie było tak samo i w sumie w niedługim czasie po tym rozstaliście się... nie mogłaś mu już zaufać i zdecydowanie nie było już tak jak kiedyś...(6 kielichów, 10 mieczy, 4 kielichów)

 

2. Jak dawno się zakończył - zapewne około 5 miesięcy temu i to z strasznym bólem i zawodem... w każdym bądź razie dopiero niedawno zaczęłaś uświadamiać sobie, że bez niego da się żyć i z nadzieją patrzysz w przyszłość... zaczynasz doceniać swoją wartość jako niezależna jednostka...(5 pentakli, arcykapłanka, gwiazda) no ale tak juz 2 lata mineło

ile trwał - według mnie 6 lat... pewno znaliście się drugie tyle bo około 11-12 lat ale taki poważny tworzyliście przez 6... tutaj się jak zwykle wyłożę:) (sprawiedliwość, 6 buław, kochankowie)

 

3. Czemu się zakończył - relacja już jakiś czas temu przestała być zdrowa... ale rozstaliście się bo po tym jak on poszedł w tango z inną nie umiałaś już mu wybaczyć... być może jeszcze, któreś z Was bardzo mocno ciągnęło w inną stronę.. ale sądzę, że problemem była tutaj zdrada i brak wybaczenia (2 kielichów, diabeł, 6 pentakli)

 

4. Kto to zrobił i dlaczego - Ty to zrobiłaś, doznałaś olśnienia, pojawiła się przed Tobą jakaś nowa możliwość, a poza tym nie widziałaś żadnego sensu w ciągnięciu tego dalej... wszystko co było między Wami zostało zburzone w chwili, w której dowiedziałaś się co zrobił (as pentakli, wieża, 9 pentakli)

 

5. Kim był/ jest ten meżczyzna - może jest jakimś naukowcem, podróżnikiem, personalnie jest bardzo skrytą osobą, która niewiele mówi ale sporo słucha... jest otwarty na świat z tym, ze ma tendencje do brania sobie zbyt dużo na swoje barki... wydaje mu się, że podoła takiemu czy innemu wyzwaniu a potem okazuje się, że nic z tego... zapewne jest starszy od Ciebie (pustelnik, świat, 10 buław)

 

No już czas :)

 

super czarna aczkolwiek no zdrady fizycznej nie było, bardziej rozchodziło się o zdrade psychiczną. jezeli taka istnieje.

 

Chcę Bardzo wszystkim podziękować za poświecony czas, i dobre chęci, wiem że każdy z Was włożył w to sporo energii i czasu. Jesteście świetni. Super brawa dla Adriana za lekarza - no super to określił, aż mi szczęka opadła jak przeczytałam, bo to na pewno precyzja duża, i tym bardziej że było to jego pierwsze ćwiczenie. Oraz dla osób które wstrzeliły się z czasem - dla mnie to ciągle pięta achillesa więc Wielkie Brawa. Dzięwczyny Erza, Carmencita, Czarna, Magda, Rozrabiara, Solweig, Kloto, rewelacja niektóre rzeczy które tam napisałyscie to prawda w czystej postaci. Gratuluje talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Wow! ;d dopiero teraz przeczytałem ten wątek i jestem na prawdę mile zaskoczony. Zadowolony jestem z siebie jak na pierwszą wróżbę :) Również dziękuję za ćwiczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...