Skocz do zawartości

Prześladująca liczba 10


dragon:D

Rekomendowane odpowiedzi

czesto natrafiam na liczbe 10 chodz niby moja szczesliwa liczba jest 7 no bo tak w podstawowce mialam 10 nr. w dzienniku w gimn. znowu 10, 10 dostalam okres, 10 rozbil sie samolot w smolensku, 10 zdechl mi chomik, 10 rodzice gdzies tam jada, o 10 zawsze sie budze, rany dlaczego ciagle trafiam na ta liczbe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella

Często można się "zaprogramować" na pewną liczbę, ja tak mam np z liczbą 22, zawsze o tej porze spoglądam na zegarek, kładę się spać, etc.

Myślę, że nie ma się czym przejmować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
w podstawowce mialam 10 nr. w dzienniku w gimn. znowu 10

Numer od nazwiska zależy, a jeśli masz 10 to znaczy że zapewne twoje zaczyna się na G? H? I? J? K?

Plus liczba uczniów w klasie pewnie była podobna.

Ja też miałem w sumie ten sam, albo podobny numer w dzienniku w kolejnych szkołach czy klasach.

 

A poza tym to może być synchroniczność o której pisał Jung... tylko nie wiem. Kiedyś też straszną wielką uwagę do tego przykładałem, bo myślałem, że to ma nadprzyrodzone źródło takie zbiegi okoliczności... Ale teraz w sumie patrzę, że to co myślałem, że tylko mi się to zdarza i świadczy o istnieniu jakichś nadprzyrodzonych praw, w sumie jest zjawiskiem dość powszechnym.

 

Więc nie wiem co z tym dalej robić. Chyba należy się po prostu nauczyć żyć ze zbiegami okoliczności. Ewentualnie nauczyć się je wykorzystywać na swoją korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 lata później...

Mnie liczba 17 prześladuje przez dobrych kilka lat. Czytałem kiedyś taką historię że facet popełnił samobójstwo bo wszędzie widział liczbę bodajże 23. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mnie przesaduje 19 odkad pamietam. Codziennie mam farta widziec np godzine 19:19 mimo ze patrze na zegar pare razy na dobe tylko. Wiele bylo z tym historii negatywnych. Kiedys chcialem sie zabic przez ta liczbe. Polecam zaryzykowac jak ja i poleciec samolotem o godzinie 19 dnia 19go jakiegos miesiaca.. Ja akurat mialem bodajze 13 miejsce w samolocie. Przezylem. Fajna ostra nauka by strach przeszedl. U mnie to byl do tego moj 1 lot w zyciu (w maju tego roku) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...