Skocz do zawartości

Odwrócona dama Karo - to dobrze czy źle?


nagarfus

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się i niestety nie mogę znaleźć 100-towej informacji na temat tego czy Dama Karo odwrócona (znajdująca się między Asem Kier i Asem Karo - oba w pozycji prawidłowej) czy może mieć jakieś negatywne znaczenie? Ja dotychczas spotkałam się z interpretacją odwróconej Damy Karo jako, że jest to np. siostra czy kuzynka, podczas gdy Dama Karo w pozycji prawidłowej to zwykle nadzieja.

Czy to oznacza, że Dama Karo nie ma w ogóle złego znaczenia i że nawet jako odwrócona nie znaczy nic złego? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak sobie wróżę to nie odwracam figur, bo to bez sensu. Nie trzeba być aż tak dokładnym ;) Po mojemu w tym przypadku dama karo oznacza po prostu zamożną kobietę, która posiada swój własny dom. Mówią o tym te 2 asy. Ale wszystko zależy od pytania jakie postawiłeś/aś kartom.

 

Dama karo ma zazwyczaj 3 znaczenia: w pierwszej kolejności odczytuje się ją jako przyjaciółkę lub zaufaną kobietę, potem jako kobietę z rodziny lub znajomą (blondynkę oczywiście), a na koniec jako zamożną kobietę - kolor karo mówi o sprawach wyłącznie materialnych. Niektórzy odwracają figury i twierdzą, że odwrócona dama karo oznacza córkę, z czym osobiście się nie zgadzam.

 

Ale pamiętaj że wszystko zależy od Ciebie, to Ty umawiasz się z kartami i nadajesz im własne znaczenie.

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez pawel116
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

DAMA Karo Odw.

Lubi flirty, trójkąty małżeńskie, blichtr i przepych.

Gadatliwa, złośliwa, pazerna. zmienna, obłudna, egoistka. rozrzutna, ale skąpa dla innych.

Niski poziom wiedzy i kultury.

(H. ŻUK )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...