Skocz do zawartości

Gnijąca koleżanka/ważne!


kama_114

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam w wielkim centrum handlowym nieopodal mojego domu. We wnętrze był wpasowany mój fotel, biurko i komputer. Miałam świadomość, że to moje. Dołączyła do mnie przyjaciółka - usiadła przy biurku i zaczęła coś przeglądać w sieci. Po chwili powiedziała, że się kiepsko czuje. Było widać, że jej słabo, chyba niedobrze. Po chwili jej głowa zzieleniała i zaczęła sama nie wiem: schnąć, gnić? Wyszłam na zewnątrz z zamiarem wezwania pogotowia, ale przez 112, bo nie pamiętałam odpowiedniej końcówki 99... Po drodze spotkałam mamę, a już na zewnątrz tatę. Spytałam go o numer do pogotowia - też nie pamiętał. Kilka razy bezskutecznie próbowałam się połączyć ze 112. Wróciłam do środka - tym razem z mamą i zobaczyłam zasuszone szczątki w ciuchach przyjaciółki. Powiedziałam mamie, zawróciłyśmy w stronę wyjścia. Mówiła, że już nie ma dla niej żadnych szans na ratunek i że (tutaj przytoczę, bo to dość dziwny fragment) ,,niedługo się skończy pożywienie i zacznie znikać'' (to o koleżance). Ja wtedy wiedziałam, że już kiedyś mi się przydarzyło coś podobnego - zzieleniała mi głowa, ale szybko przeszło i wszystko było w porządku. Wiedziałam, że straciłam kogoś. Ale przez cały czas od złego czucia się do końca, byłam bardzo spokojna, nie przejmowałam się za bardzo, jeśli nie wcale. Potem widziałam, jak przyjechała jej matka. Oczywiście zrozpaczona. Ja stałam akurat ze swoją.

 

 

Proszę o pomoc w interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...