Skocz do zawartości

Sen o przygotowaniach do ślubu


Gość Daffne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daffne

Witam,

 

Parę dni temu miałam sen o przygotowaniach do własnego ślubu, a w rzeczywistości nic takiego mi się nie szykuje.

Śniłam, że jestem w białej sukni ślubnej, była prosta i elegancka co bardzo mi się podobało, nie byłam jednak pewna jak się spodobam gościom weselnym, podeszła do mnie kobieta z rodziny mówiąc, że ślicznie wyglądam co bardzo mnie ucieszyło. Staliśmy wszyscy (ja i goście weselni) na polu w letni słoneczny dzień, który był piękny i nagle uświadomiłam sobie, że śnię i że nie jestem z nikim z związana,a z moim byłym partnerem już nie jestem... zwróciłam wówczas uwagę na mojego przyszłego męża, był przystojnym blondynem, szczerze uśmiechniętym, sympatycznym, otoczenie go lubiało, wiedziałam, że w rzeczywistości jeszcze go nie znam i że to sen wybiegający jakby w przyszłość...zdałam sobie także sprawę, że ten nasz ślub był po około roku znajomości..., miałam obawy, że może troszkę za wcześnie, że może nie znam go jeszcze zbyt dobrze, ale patrząc na niego wiedziałam, że mężczyzna ten ma dobre serce, jest dobrym człowiekiem i kochamy się...:) Przestałam się wahać, byłam szczęśliwa i poczułam się gotowa do zamążpójścia bo uznałam, że to właściwy człowiek :) i na tym świadomy sen się skończył ;P

 

Co powiecie na tego typu sen? Czy to LD połączone z proroczym snem? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, ze to proroczy sen, ale slub oznacza rowniez rozpoczecie nowego etapu w zyciu- "zwiazek" z nowym miejscem pracy,nauki, zamieszkania itp. Sen jest pozytywny, zatem zapowiada zadowolenie z dobrze podjetych decyzji.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, to bardzo piękny sen i życzę Ci, żeby się spełnił. :)

w interpretacji snów to ja jestem na etapie raczkowania, ale odebrałabym go bardzo dosłownie.

Otóż pojawi się w Twoim życiu nowy pan, jak tylko uporasz się ze starym i kto wie, może ten sen będzie miał szansę się spełnić. :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Ehh Erza bo się rozmażę i rozmarzę hehe Póki co moje zdolności mówią mi że zmiana pracy na lepszą mi się szykuje choć nic tego nie zapowiada póki co, ale czuje "coś w powietrzu" i jestem jakoś dziwnie spokojna :),a miłość... może ją odnajdę w nowej pracy? Kto wie... :) Dziękuje Erza za ciepłe słowa :)

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślub we śnie to ogólnie zawsze zmiany :)))

jak się zaczyna coś nowego, to to ciągnie za sobą kolejne nowości :)

masz szanse teraz wiele zmienić :)

trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...