Skocz do zawartości

chłopak z horroru


Jastiratish

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo bym prosiła o interpretację tego snu. Co prawda przyśnił mi się dawno temu, ale nadal go pamiętam i ciekawa jestem co oznacza. Bardziej nazwałabym to koszmarem, bo obudziłam się cała wystraszona. Jechałam samochodem (siedziałam z tyłu) w jakimś mieście i patrzyłam przez okno. Z jednej strony zobaczyłam jak na budynku był bilboard (pusty) na którym widniała data 09.11.09, to już i tak po czasie, ale w ten dzień nic się nie wydarzyło. Potem spoglądnęłam przez 2 szybę i zobaczyłam, jak na chodniku stoi chłopak ( był blady jak ściana, miał czarne włosy i szyderczy uśmiech) i patrzył się prosto na mnie. Tak wystraszył mnie jego wygląd, że od razu się obudziłam, chciałam zapisać datę, żeby sprawdzić co może znaczyć, ale niestety nie miałam nic do pisania... jakoś zapamiętałam ją do dziś... Co mógł oznaczać ten sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

kto kierował samochodem kiedy Ty siedziałaś z tyłu?Mimo,że wydaje się Tobie,że nic w tamtym dniu 9 listopada się nie wydarzyło,dzień ten ma ogromne znaczenie w Twoim zyciu.Było coś tylko Ty tego nie dostrzegasz,nie wiążesz z pewnymi faktami.Jakis zawód,przykrość,która Cie spotkała,poczucie nie realizacji pragnień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym śnie nie widziałam nikogo w samochodzie, kto prowadził, kto siedział obok. Myślałam, że to może być data śmierci... ale niestety ten dzień pamiętam przez mgłę... był zwyczajny i nic się nie wydarzyło... A w dacie na pewno się nie pomyliłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Np sen o samochodzie,który porusza się bez kierowcy świadczy o tym,że zbytnio ulegasz mężczyźnie z Twojego życia.tego który wtedy wystepował przy Tobie,za duzo dajesz z siebie.data może mieć związek z chłopakiem, który wtedy był w jakis sposób dla Ciebie ważny.daty we snie zawsze odzwierciedlaja ważne wydarzenia z zycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...