Skocz do zawartości

Bardzo proszę o sprawdzenie karmy...


Bursztynek17

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o sprawdzenie karmy, 17-08-1973

Czuję, że to pomoże mi iść dalej.... zrozumieć więcej.... bo przecież nie ma przypadków... :)

 

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję....

 

ponieważ zaczynam poznawać temat związków karmicznych, chciałabym się zapytać jak obliczyć związek karmiczny i czy do jego obliczenia nie jest potrzebna również data urodzin mojego partnera.

Czy może być tak, że mój partner będzie miał inną lekcję do odrobienia i jak to wówczas zinterpretować, to że jesteśmy razem....

Numerologicznie on jest 8 a ja 9.... (29-04-1973, 17-08-1973)

 

miłego dnia :)

Edytowane przez Bursztynek17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bursztynek do obliczenia tego czy związek jest karmiczny potrzebne są daty obu osób. Myślałem, że chodzi Ci o karmę w Twoim portrecie numerologicznym.

 

W analizie tego czy związek jest karmiczny bierze się pod uwage sumę dróg życia oraz nakładanie się DŻ z I PZ, ew Cyklem Produktywnym. Czasami konieczna jest bardziej skomplikowana analiza piramidki i spora doza intuicji.

 

U Was ósemki się nakładają, w dodatku On ma tzw. wibrację Hiobową 2/11/29 z dnia urodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj :)

 

i znowu muszę zacząć od DZIĘKUJĘ :)

 

co to oznacza wibracja hiobowa... brzmi ponuro...

wczoraj trochę szperałam i udało mi się obliczyć (2 programy znalazłam do tego ;)) i wiem, że to związek karmiczny.....

no i oczywiście pojawiły się skróty w wykresie/obliczeniach, które nie potrafię nawet zacząć interpretować...

pomożesz.... proszę :)

 

jak interpretować liczbę duszy w postaci zapisu 7/25/52, podobnie z liczbę realizacji 3/12/21/30/48 i liczbę ekspresji 1/10/28/37

dlaczego tak wiele jest liczb, jak je interpretować.

 

Co oznacza, że u nas ósemki się nakładają....

 

Widzę, że czym dalej w las, tym więcej...... pytań.... ale ja bardzo lubię spacery po lesie.... :)

 

Jeszcze raz dziękuję za pomoc :)

 

uśmiechy w progu weekend'u

 

 

PS poszperałam... i znalazłam wibrację hiobową 11/29 i 29/11..... czym się różnią i jak to się ma do wibracji 2/11/29

:)

 

PS2 ;)

powiedz mi jeszcze proszę, co oznacza fakt, że moje CP (8/17) pokrywa się z jego DŻ (też 8/17/26/35/53) (co to wogóle jest CP i 1PZ, bo DŻ to chyba droga życia).... wiem, że to wskazuje na związek karmiczny

dlaczego tyle cyfr to opisuje?

Edytowane przez Bursztynek17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak interpretować liczbę duszy w postaci zapisu 7/25/52, podobnie z liczbę realizacji 3/12/21/30/48 i liczbę ekspresji 1/10/28/37

dlaczego tak wiele jest liczb, jak je interpretować.

 

Policzyć porządnie na piechotę i dopiero wtedy interpretować. Obliczanie na siłę pierdyliarda podliczb moim zdaniem (i nie tylko moim zresztą) nie ma najmniejszego sensu. Większość autorów zaleca obliczanie jednej, maksymalnie dwóch podliczb. 4 to zdecydowana przesada.

 

Co oznacza, że u nas ósemki się nakładają....

 

Oznacza to, że związek może być karmiczny.

 

PS poszperałam... i znalazłam wibrację hiobową 11/29 i 29/11..... czym się różnią i jak to się ma do wibracji 2/11/29

 

11/29, 29/11 i 2/11/29 to ta sama wibracja, tylko inaczej zapisana.

Wszystko zależy od tego czy postać zredukowaną zapisuje się po prawej czy lewej.

 

 

CP - Cykl Produktywny

1PZ - I punt zwrotny/biały szczyt. U Czarmińskiej będzie to I Dekoracja (ona terminu punkt zwrotny używa do czego innego trochę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję...

 

u nas nakładają się dwie cyfry 8/17, wiem, że wskazuje to na związek karmiczny, ale co to za karma, jaki jest jej cel....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas nakładają się dwie cyfry 8/17, wiem, że wskazuje to na związek karmiczny, ale co to za karma, jaki jest jej cel....

 

Ósemka?

Związki ósemkowe są fajne, ale moga dawać skłonność do dominowania jednej osoby nad drugą. Trzeba pilnować partnerstwa, równouprawnienia w związku i dbać o niezależność obu osób (każdy ma prawo do swoich znajomych, zainteresowań itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...