Skocz do zawartości

Mała prośba o wytłumaczenie snów - tylko to i nic pozatym


Grom0.2

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak napisałem w temacie proszę jedynie o wytłumaczenie dwóch dosyć dziwnych snów jeden śnił mi się dawno temu ( jakiś rok temu ale do dziś niedaje mi spokoju ), a drugi dosyć nie tak dawno i na dodatek powtórzył się dwu krotnie.

 

Jest to mój pierwszy temat jaki zakładam na tym forum, więc w miarę możliwości prosiłbym o wyrozumiałość.

 

Pierwszy sen był, albo jest dla mnie dosyć dziwny i jak sobie go przypominam to mi "spać nie daje", mianowicie śniło mi się że jestem w budowli przypominającej coś na wzór wierzy, tylko była troszkę dziwna bo niebyła taka prost, na każdym piętrze było coś co przypominało pokój (taka prostokątna wnęka ) ale nie to było najdziwniejsze, wewnątrz były schody które były zawsze umocowane w innym miejscu co każde piętro ( były zawsze nieco przesunięte względem siebie ) ale zawsze przy ścianie a po środku tej budowli było coś co przypominało szklany tunel. Wszystko było by fajnie tylko teraz zacznie się jazda której do dziś nie rozumiem, na każde piętro dostawałem się za pomocą tego tunelu i widziałem każde piętro ale nie mogłem go zwiedzić tylko patrzeć i "lecieć" dalej w górę ( nie muszę dodawać że ta wyprawa nie miała końca ) i wszystko było by w porządku gdyby nie to że po tych schodach ktoś non stop za mną gonił i nie miał przyjaznych zamiarów sądząc po przekrwionych oczach i... bodajże to chyba był miecz (taki fajny długi płaski zaostrzony kawał żelastwa ), dopiero po przejrzeniu encyklopedii okazało się że ta postać przypominała Anubisa ( albo był to Anubis ). No i w tym momencie takie pytanie co może oznaczać " Ucieczka przed Anubisem ", na dodatek ucieczka która niema końca?

 

Drugi sen śnił mi się w zeszłym tygodniu i na dodatek powtórzył się dwa razy w odstępie kilku dni. Śniło mi się jakieś spotkanie rodzinne ( czy coś w tym stylu bo ludzi jakoś tak z wyglądu nie kojarzyłem ) przy fajnej letniej pogodzie i nagle za domu pojawiają się niespotykanie ciemne chmury, co dziwne nie pada jest huk więc wszyscy chowają się w domu ja wbiegam tuż przed jakimiś dwoma osobami i przymykam drzwi ( nie zamykam do końca, pozostają uchylone ) i kiedy te osoby są już tuż przed drzwiami trafia wnie piorun ( rozbłysk był... cudny wręcz oślepiający ), a kiedy ja otwieram te drzwi by zobaczyć co się z nimi stało na schodach zostaje taka kupka popiołu.

 

Ja wiem że to trochę chore ale proszę o wytłumaczenie tych snów ( albo chociaż podjęcia próby ) bo bardzo mi się podobają i chciałbym wiedzieć co znaczą, wiem że są one trochę mocno opisowe ale inaczej nie umiem i chciałbym żeby ta osoba która się tego podejmie mniej więcej wyobraziła sobie to co mi się śniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tylko to i nic poza tym"???

 

Interpretacja snu to nie jest "tylko to" . To jest "aż to" i zasluguje na wielka prosbe.

 

Bo i Twoje sny nie sa "tylko takim sobie snami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ahhh widzę że powinienem trochę się wytłumaczyć, (albo sam temat ) bo widzę że nie zostałem zrozumiany. "Tylko to i nic poza tym" dla czego właśnie tak napisałem, bo chciałem uniknąć zjawiska nabijania sobie ( niepotrzebnie ) postów to jest po pierwsze, a po drugie chodziło mi oto że jeżeli ktoś z użytkowników ( z większym stażem ) lub moderatorów odpisał by mi że moje sny są trudne/nieopłacalne lub praktycznie niemożliwe do wytłumaczenia, to ja bym to zrozumiał i nie zawracał wam głów i temat poszedł by do zamknięcia ( lub do kosza - jak kto woli ) - "... i nic poza tym"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, o to Ci chodziło. To taka prosba z asekuracja- jakby cos to fajnie, a jakby nic, to nie szkodzi:) Na to bym nie wpadla.

A co do snow...Faktycznie sa trudne i wymagalyby czasochlonnej interpretacji. Sadze , ze ten o Anubisie nalezy doszczegolnie waznych. Uciekasz przed Anubisem, ktory w Egipcie byl czczony jako bog zmarlych, jako ich straznik i opiekun. Ty przed nim uciekasz, wiec moze symbolizuje on Twoj lek przed smiercia, mozliwe ze na skutek jakichs traumatycznych wydarzen w realu. Poniewaz trzyma on w reku miecz moze takze uosabiac lek przed koniecznoscia dokonania waznych zmian w Twoim zyciu,podjecia istotnych decyzji np. przeciecia wiezi z pewnymi osobami. W pewnym sensie usmiercenia czegos, definitywnego zakonczenia pewnego etapu w zyciu, by moc rozpoczac nowy.

Drugi sen oznacza, ze nieoczekiwanie ale definitywnie z pewnymi dwiema osobami zakonczysz znajomosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i to mi się podoba konkretna odpowiedź na moje dość trudne pytania, za interpretacje serdecznie dziękuje muszę przyznać że jest ona niezwykle trafna gdyż biorąc pod uwage to co ostatnio dzieje się w moim życiu a mianowicie ostatni miesiąc można powiedzieć że moja chora wyobraźnia próbuje mnie ustrzec przed pewnymi wydarzeniami i to nawet (w przypadku pierwszego snu ) z dwuletnim wyprzedzeniem hehhh.... gdyby człowiek wiedział już wtedy co się wydarzy to próbowałbym temu zapobiec a tak to jest już po fakcie... rozpędziłem się troszkę jeszcze raz dziękuje Temacik można zamknąć żeby się gdzie nie roztasiemcował na forum :_zacieszacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...