Skocz do zawartości

Co chciał?


Nell

Rekomendowane odpowiedzi

Bylam w jego przedpokoju, rozpraszalam swoim cialem swiatlo - ogromne, dla mnie samej razące.. On stal po mojej lewej stornie, wygladal jakby tanczyl,krecil sie ale nie odwracal do mnie plecami,usmiechal sie do mnie, za nim i tez po jej lewej stronie byly dwie pary otwartych drzwi, najlepiej dostrzegalne byly ich framugi - zapewne do pokoi mieszkania, po mojej prawej stronie tez znajdowaly sie drzwi - rowniez otworzone.. Snilo mi sie,ze facet zaczepia mnie jakby byl malym chlopcem, bardzo ostroznie - w sensie szturcha moze podszczypuje cos w tym stylu jednak ja w ogole na to nie reagowalam stalam jak posag wpatrzona w niego, jednoczesnie zachwoujac powage..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nell,

 

Stoisz w przedpokoju, znajdujesz się w czasie oczekiwania, refleksji.

 

Jesteś świadoma obcowania z potężną wiedzą.

 

Twoja podświadomość bada, rozważa wszystkie za i przeciw przed podjęciem decyzji, co do wyboru dalszej drogi.

 

Czy wybierzesz drogę, kryteria odmienne od tych chętnie stosowanych przez Ciebie w rzeczywistości, wybierzesz te, które Cię intrygują?

Czy podążysz drogą, którą już znasz, zgodnie z tym czego się spodziewasz, co już jest Ci wiadome, znane.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...z racji tego,ze sny nawiedzaja mnie na ten sam temat i cyklicznie, postanowilam nie tworzyc nowego watku tylko pisac dalej w tym samym :)

 

Śniło mi sie,ze jestem na sali wykladowej.. nie, raczej w trakcie wykładu ale nie na sali bo bylo tam bardzo przytulnie - raczej jak w jakims pokoju.. On, prowadzil wykład ja siedzialam przy biurku przodem do sciany, przede mna byla zapalona ta sama lampka jaka stoi na moim biurku.. Obok mnie siedzial moj ojciec [ tez na tym wykładzie] On zadawał rozne pytania i studenci na nie odpowiadali.. Moj ojciec takze - bardzo sie wstydziłam bo strasznie sie popisywał, bylam rumiana ze wstydu i nie byłam w stanie odwrocic sie przodem do innch studentow.. Mialam wrazenie, ze On mi sie przyglada, w kazdym razie zachowywał sie swobodnie.. Za mna siedział jakis chlopak, poniewaz na chwilke sie odwrocilam wiec mogłam go dostrzec.. Po zadaniu kilku pytan On stwierdził,ze wstawi do indeksu aktywnym osobom 5-ki - tak tez zrobił.. Okazało sie,ze wstawil 5-ke chlopakowi,ktory za mna siedzial po czym ten chlopak nagle zniknał a na jego miejsciu siedział On, wstawil chyba 5-ciu, moze mniej lub wiecej studentom oceny bardzo dobre, moj ojciec tez ja dostał.. Bardzo sie przy tym popisywał, jakby probował zwrocic na siebie uwage ale najwazniejsza emocja jaka mi towarzyszyła to ogromny, paralizujacy wstyd za niego.. Siedzialam przy tym biurku i cos rysowałam długopisem na białej, w kratke kartce.. Sen sie zakończył..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nell,

 

Sen dotyczy Twojego życia zewnętrznego i potrzeby dokładniejszego zrozumienia sytuacji, w jakiej się znajdujesz.

 

Jego obecność daje Ci poczucie bezpieczeństwa, co uzewnętrzniasz w swoim dość odważnym zachowaniu, które starasz się jednak tłumić.

 

Zastanawiasz się nad obraniem kierunku działania, jakie powinnaś podjąć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...