Jump to content

KOS- Terapia aurą Nina Dul.

Aura
 Share

Recommended Posts

Dzięki uprzejmości wydawnictwa KOS za pośrednictwem administratorów forum otrzymałam do zrecenzowania książkę "Terapia aurą" Niny Dul.

Pierwsze, co mnie "zauroczyło" to okładka, a właściwie dłonie znajdujące się na niej. Potem było tylko lepiej, mój ulubiony Psalm o miłości z listu do Koryntian św. Pawła. Nie może być fajniej (pomyślałam). Jednak po tak świetnym początku i miłych słowach od autorki oczekiwałam fanfar, a tu zaczęła się w prawdzie fascynująca, ale typowa autobiografia: moje życie, kształcenie na uzdrowicielkę i tak przez 1/4 książki, ale to nic, osobowość fascynująca przebrnęłam bardzo szybko, tym bardziej, że tekst był przepełniony miłością. Na następnych stronach dotykamy w końcu tematyki aury, ale myliłby się ten, kto oczekuje kursu dotyczącego postrzegania aury. Nic z tego, jest, co prawda kilka przykładów jak to zrobić, wymagają jednak cierpliwości i samozaparcia.

Nina Dul opisuje prostym językiem zagadnienia dotyczące aury: jej kolorów, kształtu itd. Na tym by się kończyło to, co dotyczy tytułu. Dalej jest opis czakr, uzdrawianie, medytacje uzdrawiające, oraz (najpiękniejsze) medytacja Margenta.

Jak dla mnie ta książka to autobiografia połączona z promocją własnej osoby i stylu życia, nie mniej jednak poruszająca sprawy etyczno-moralne nie tylko uzdrowicieli, ale także ludzi, jakimi mogliby się stać wstępując na ścieżki rozwoju duchowego.

Edited by NeoNówka