Jump to content

ARS SCRIPTI-2 "Klucze do tarota"


IceQueen
 Share

Recommended Posts

Polecam !!!

 

Jak wzięłam do ręki książkę "Klucze do tarota" Hajo Banzhafa, to juz wiedziałam, że będzie ona warta przeczytania. Sama okładka jest bardzo estetyczna i interesująca. Krótko, ale zwięźle nie mniej jednak na temat opisana jest historia Tarota, co mnie osobiście bardzo się podobało.

 

Bardzo miło mnie zaskoczył "Przyspieszony kurs" dla niecierpliwych. Autor umieścił tam bardzo dużo cennych wskazówek dla początkujących tarocistów. Od tasowania po interpretację. Ilość rozkładów zamieszczona w tej pozycji była dla mnie miłą niespodzianką. Są to rozkłady, które można stosować przy rożnych problemach życiowych. Przede wszystkim w książce jest opisane jak postępować przy interpretacji, nie są to tylko "suche" rozkłady.

 

Troszkę mam niedosyt, jeśli chodzi o opisy kart, aczkolwiek nie znaczy to ze jestem zawiedziona. Bardzo fajnie natomiast autor opisał znaczenie kart w zależności od pytania. Przyda mi się to zapewne, tak jak i przeciwstawne pary kart.

 

Polecam tę książkę, ponieważ jest bardzo konkretna. Zawiera dużo informacji oraz ciekawostek. Zarówno początkujący tarocista jak i ten z dłuższym stażem według mnie powinien mięć ją w swojej biblioteczce. Jestem zadowolona, że ją posiadam.

 

Pozdrawiam Alicja

KluczedoTarota.jpg&w=143&h=200

Edited by NeoNówka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...