Skocz do zawartości

Odwiedziny zmarłych krewnych


kaminski

Rekomendowane odpowiedzi

Odwiedza mnie ciotka która zmarła ponad 20 lat jest ubrana na czarno.Rozmowy o niczym kurtuazyjne.Atmosfera rodzinna nie czuję że juz zmarła .Nie była mi aż tak bliska tzn nie okazywała jakiś oznak sympatii do mnie.Ostatnio przyszła z mężem , który był akoholikiem -zmarł 12 lat temu.Oboje byli na czarno.Powiedzieli,że przyszli do mnie z życzeniami na Nowy Rok.Ja przeprosiłem i wyszedłem przygotować się do gościny ale nie wróciłem.Dziś sniły mi się przygotowania pogrzebowe nieustalonej osoby.Byłem w orkiestrze wojskowej i miałem grać na trąbce ale nie umiałem i próbowałem jedynie dmuchac i wciskać guziki wzorując się na innych trębaczach, ale mi to nie wychodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Nie chcę Cie straszyć,wprowadzać niepokoju jednak moim zdaniem sen zwiastuje przejście na druga stronę osoby z Twojej rodziny -nie wskażę tu kogo.Nie będziesz umiał się z tym pogodzić,uznać tego co nastąpi.

Może tez oznaczać całkowity rozpad związku uczuciowego jeśli obecnie jesteś w jakimś układzie, jednak mimo wszystko skłaniam sie ku pierwszej interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie i ja interpretowałem te sny sądzę,że chodzi o mnie.Dziś znów miałem sen o podobnym nastroju.Śnił mi się mój ojciec zsunął się z fotela i umierał.W kuchni była moja matka i siostra wołałem by pomogli ale one nic nie słyszały.Ojciec był spokojny i wygladało jakby chciał odejść ale ja nie mogłem się z tym pogodzić. Szarpałem i walczyłem by żył.Gdy zaczał oddychać obudziłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Sen który sie powtarza bądź motyw który powraca ukazuje Twoje osobiste,konkretne zmagania które mają służyć Twojemu rozwojowi.Odpowiada Twoim zmaganiom jakie powracają w życiu.Wskazuje słabości,nad którymi powinneś zapanować,coś zrozumieć.Wskazuje Ci drogę osobistego rozwoju,mówi o tym,że musisz coś zrozumieć,czegoś się nauczyć.Zawiera wiadomość,której musisz wysłuchać.Sen powracający odejdzie wtedy gdy niedokończone sprawy,które przedstawia zostaną przez Ciebie rozwiązane.Ja odczuwam to głównie jaka zrozumienie czegoś tzn przesłania tych snów.W moim odczuciu tu nie chodzi o Ciebie.ja to widzę,że chodzi o bliską Ci osobę z rodziny,która przejdzie na tamtą stronę a Ty po prostu ,przepraszam Cię ale nie umiem dobrać odpowiednich słów,napiszę tak jak to widze,jak czuje,Ty czuj się po prostu zaproszony na cmentarz na miejsce pochówku.Potrzeby tam bedziesz,Twoja obecność.Zmarli Cie o to proszą i na Tym Im zależy żebys był.Dają Ci znać co się szykuje w Twojej rodzinie.Powiedz mi,czy w rzeczywistości Twoi rodzice i siostra żyją?czy jesteś w związku?brakuje mi tych odpowiedzi do pełniejszej interpretacji,będzie mi łatwiej coś wiecej powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak moi rodzice żyją i siostra także.Ja zawsze jak jestem u rodziców odwiedzam cmentarz .Zawsze zachodzę na groby krewnych jednak ostatnio do wujostwa z snu raczej nie docierałem. Ojciec mój ciężko choruje ale jest niesamowicie sprawny umysłowo i dużo mówi o śmierci mama też słabnie ( on 79 ona 75 lat ) i też często "umiera".Ja jestem niezbyt zdrowy, jednak walczę z tym.Ten krąg chorób i świadomośc upływu czasu i czekajaca mnie nieuchronność pożegnań mnie przeraża.W zwiazku nie jestem ale byłem i gdy miało być fajnie ona odeszła.Zostałem sam ale często o niej myślę i jestem regularnie przy jej grobie. Wiele z tego co robię niejako jest z myśla o niej.Nie sni mi się, była w snach tylko dwa razy.Chciałbym by się przyśniła cos powiedziała a tu cisza...Z pozostałymi Twoimi wywodami zgadzam się całkowicie, też uważam ,że stoje na drodze rozstaju i życie daje mi możliwość wyboru ale w którą drogę wejdę tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Widzisz w Twoim życiu było kilka przejść na tamtą stronę,jest temat chorób,upływu czasu.Tata w fotelu z ostatniego snu,może oznaczać uczucia Twoje do partnerki,która odeszła.Ty w tym wszystkim czujesz sie bezsilny i jednoczesnie pogodzony z losem,ale taki pokutujący jakby tylko to co przykre miało Ciebie doświadczać.tak jest ten świat zbudowany,że ludzie odchodzą na drugą strone a nigdy nie znamy kiedy to kogo dokładnie czeka.Możemy sie spodziewać,przeczuwać ale pewności nie mamy.Wie tylko Góra.Ty rozmyslasz bardzo duzo o tych którzy odeszli,brakuje Ich Tobie.To wszystko również ma wpływ n tematykę Twoich snów.Martwisz się zdrowiem rodziców,swoim.Przeraża Cie właśnie to co nieuniknione na co wpływu nie masz.Spójrz na to z innej może perspektywy,ze ci którzy przechodzą są po tej lepszej ,szczęśliwszej stronie.żyją nadal,są z nami ale żyją w innym wymiarze.śą z nami tak długo jak długo w nas zyje pamięć o nich,pamięć i uczucia.Partnerka,która Ci się nie sni-powodów może być kilka.Może akurat nie ma pozwolenia,może nie jest to dobry czas dla Ciebie,może musi przejść kolejna bramę po tamtej stronie,może w nieodpowiedni sposób prosisz ją o to,by sie pojawiła.Polecam Ci też moją wcześniejszą interpretację która być może pozwoli Ci spojrzeć Tobie na to wszystko trochę inaczej http://www.ezoforum.pl/prosba-o-interpretacje-snu/48738-niezyjaca-babcia-na-wozku-inwalidzkim.html

Wszystkim Wam zyczę długich lat w zdrowiu i szczęściu.A Tobie życzę też byś przestał sie bać tego co nieuniknione,bo po tamtej stronie naprawde jest piękne szczęśliwe życie,bys przestał rozpaczać za tymi,którzy Cie opuszczają bądź opuszczą i przejdą na tamta stronę.Nie masz na to wpływu.Tam jest szczęście i panuje miłość,nieporównywalne to z tym wszystkim czego doświadczamy tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...