Skocz do zawartości

Była dziewczyna śni się coraz częściej.


dizel1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy mógłbym prosić o interpretację snów w których występuje moja była dziewczyna? Nie jesteśmy razem już prawie 3 lata a mimo tego ostatnio coraz częściej śni mi się ona. Nie są to złe sny typu że widzę ją z kimś czy coś. Raczej takie bardzo neutralne że rozmawiamy sobie itp. Na przykład dziś mi się śniła że wróciłem do domu (nie wiem skąd) i ona była u mnie, przyszła do mojej siostry (bo one się znają), widziałem ją jak się kręciła po domu ale nie rozmawiałem z nią. Ona mi zadawała jakieś pytania a ja jakoś dziwnie jej nie odpowiadałem, udawałem że jej nie widzę i nie słyszę. Trochę jakoś tak dziwnie. Potem poszedłem do siebie i zadzwoniłem do koleżanki z którą rozmawiałem dość długo tak żeby ta moja była myślała że kogoś mam. Ot taki dziwny sen. I generalnie to często mam ostatnimi czasy takie sny. Różne, żaden nie jest zły że widzę ją z jakimś chłopakiem czy coś. Zawsze sama. Nawet w jednym z nich próbowała się do mnie zbliżyć, przytulić. To jest trzecia noc pod rząd kiedy mi się ona śni. A przecież w dzień ani o niej nie myślę, ani za nią nie tęsknie. Jest mi ona zupełnie obojętna bo nie byłem z nią w związku szczęśliwy. Jakby ktoś potrafił mi to jakoś wytłumaczyć skąd te sny to byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że może brakować Ci rozmowy z nią, ale jak mówisz, że nie byłeś szczęśliwy to raczej nie to... Mam jeszcze myśl o tym czy przypadkiem to nie oznacza jakiś problemów u niej... (tak jakby ściągała Cię myślami i chciała się skontaktować może to ona tęskni i bardzo dużo myśli)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie byłem z nią szczęśliwy. Nawet mnie raz zdradziła. W ogóle było do niczego i nie odpowiadał mi taki związek więc z nią zerwałem bo to ja zostawiłem ją nie ona mnie. Zatem nie wiem skąd nagle te sny. Owszem, kiedyś też mi się śniła ale to bardzo sporadycznie, raz na parę tygodni a teraz zauważyłem że śni się dość często.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak zastanów się nad 2 częścią mojej wypowiedzi o tym, że ona może mieć jakieś problemy lub często i intensywnie myśli o Tobie..

 

P.s

To taka moja interpretacja Twojego snu, ktoś inny może go odebrać inaczej ;) więc powodzenia z rozwikłaniem zagadki ;P Ja też mam problem z pewnym snem, który miałam dzisiaj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a może to dlatego że zbliżają się moje urodziny i może chciała by mi złożyć życzenia ... Sam nie wiem. Ja jej w każdym razie życzeń nie składam, nie utrzymują z nią absolutnie żadnych kontaktów bo po prostu tego nie chcę. Wiem tylko tyle że po mnie miała już 3 związki i żaden nie trwał dłużej jak 3 miesiące. Dowiedziałem się o tym zupełnie przypadkowo, nie to żebym się o nią dopytywał bo nie interesuje mnie już ta dziewczyna. Jest mi tak obojętna jak zeszło roczny śnieg. Wiem, wiem, nie powinienem o niej tak mówić ale dzięki niej mam teraz mega wielką nerwicę. Na szczęście jest już trochę lepiej ale to co było wiem tylko ja i moi najbliżsi i na pewno nie zamierzam przechodzić tego poraz kolejny nawet gdyby mnie zapewniała że się zmieniła bo tacy ludzie jak ona się nie zmieniają. Dwie piątki w dacie urodzenia to jest wolna osoba i ona prędko się z nikim nie zwiąże o ile w ogóle się z kimś zwiąże na stałe dlatego jak z nią byłem to mnie zdradzała. Ja wiem oficjalnie tylko o jednym razie ale było tego więcej bo miałem podejrzenia jeszcze o co najmniej 3 zdrady także lubiła się bawić. Szkoda mi tylko tych facetów bo każdego z nich na pewno wykorzystywała tak jak mnie a później odstawiła. Skąd się takie dziewczyny na świecie biorą to ja nie wiem. A mówią że to faceci są gorsi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lilith

Mysle, ze to ona w ostatnim czasie duzo mysli o tobie (byc moze zwyczajnie wspomina lub zastanawia sie co u ciebie) i w ten sposob sciaga twoje mysli ku swojej osobie. byc moze mysli o tobie przed snem lub nawet sni o tobie. nie sadze jednak, zeby myslala o tobie w jakis uczuciowy sposob. raczej tak jak napisalam na poczatku.

co mozesz zrobic? chyba po prostu pozwolic jej samej zdecydowac sie odezwac do ciebie. byc moze to ja tak gryzie. chce sie odezwac, nawiazac kontakt, ale sie boi twojej reakcji. najprawdopodobniej slusznie ;p jesli sie odezwie - powiedz jej, ze u ciebie wszystko ok, ale nie ma jej w twoim zyciu i nie chcesz z nia kontaktu. niech sytuacja bedzie jasna.

tobie proponuje jedynie odpuscic sobie te nerwy. 3 lata minely. nie ma sensu zebys sie tak emocjonowal. bylo jak bylo. minelo. zyles jakos przez te 4 lata nie myslac o niej. to i teraz nie warto sie denerwowac. to sa zwyczajnie 'obyczajowe' sny. tymi nerwami wlasnie mozesz jeszcze zawiazac nić miedzy wami i wtedy to dopiero bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...