Skocz do zawartości

TAROT: "Słońce"


Dama Trefl

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się,że jestem w jasnym,ale delikatnie zamglonym pomieszczeniu,zupełnie sama. Przede mną stał karton, był zamknięty. Wiedziałam,że mogę go otworzyć (miałam uczucie,że ten karton jest dla mnie). Po otworzeniu kartonu (był duży) zobaczyłam dużo opakowań od kart tarota. Były różne, naprawdę spory wybór. Trochę zszokowana i zdezorientowana wyciągnęłam jedną talię (nie pamiętam,co to były za karty). Były piękne, karta,którą trzymałąm w dłoni to karta "Słońce".

 

Kilka dni temu w rozmowie (a raczej w monologu) z Opiekunami i Nauczycielem powiedziałam,że nie dotknę kart dopóki nie dostanę "przyzwolenia". Zastanawiam się,czy ten sen był nie jakim "przyzwoleniem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe... tym bardziej, ze Tobie bardzo czesto snia sie te karty;)

Poza tym czekaja Cie dobre słoneczne czasy teraz duzo, szczesvia, zadowolenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kilka dni temu w rozmowie (a raczej w monologu) z Opiekunami i Nauczycielem powiedziałam,że nie dotknę kart dopóki nie dostanę "przyzwolenia". Zastanawiam się,czy ten sen był nie jakim "przyzwoleniem".

 

Nie zna się na snach, ale sama Karta Słońce, wg mojej "wiedzy" niesie przesłanie o przezwyciężeniu lęków i trosk. Niesie ze sobą optymizm i radość, to również początek czegoś nowego i impuls do realizacji zamierzonych planów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...