Skocz do zawartości

sen o smierci przyjaciółki i głośnym owadzie


sylektom

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszę o pomoc w interpretacji snu , starałam się poradzić sobie z sennikami ale wychodza mi dość sprzeczne informacje :_smutny: Może ten sen nic nie znaczy i jest tylko efektem nocnego seansu, choć rano nie zauważyłam zbieżności z filmem i stwierdziłam że może jednak coś oznaczać

 

Snił mi się pogrzeb przyjaciółki z którą jestem w bardzo rzadkim kontakcie , obie mieszkamy w różnych krajach niestety , na pogrzebie strasznie płakałam za nią i widziałam wręcz poirytowanie ludzi ale nie mogłam opanować potwornego żalu ,

następnie pamiętam sceny uciekania chyba przed jakimis urzędnikami i to wygladało tak że pomagamy z mężem i dziećmi w ucieczce mężowi i dzieciom przyjaciółki , przez chwilę w scenie ucieczki widze ich koty bawiące się z naszymi kotkami choć wyrażnie widac różnicę w wielkości ich koty są już duże większe a moje sa jeszcze malutkie i nieporadne , uciekamy na jakims dziwnym dmuchanym materacu któy się bardzo szybko slizga i wychodzi na to ze nam się udaje ;)

Następna scena którą pamietam to w domu u rodziców ja siedzę przy stole , mama sie krząta i kuzyn siedzi przy kominku , nagle słychać straszne brzęczenie jakiegoś owada i moja mama idzie ze ścierką w strone kuzyna mysląc że ten się wygłupia i jakiegos owada zblizyl do mikrofonu zeby z glosnikow wydawal sie glłośniejszy , kiedy moja mam idzie w strone kuzyna ten owad leci w moją stronę i jest obłednie głośny, ja sie odwracam ze strachu i czuje jak siada mi na plecy , wtym momencie sie budzę z łzami w oczach i naprawde wystraszona ;(

 

Nie wiem czy sen ten ma jakikolwiek sens ale zapytam bo rano długo jeszcze o nim myślę , był naprawdę mocno odczuwalny w mojej psychice , dziękuję za ewentualna pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Smierc przyjaciólki we snie moze oznaczac faktycznie oslabienie wiezi z nia az do calkowitego urwania kontaktu. Lub tez symbolizowac "smierc" tego w Tobie, co ta przyjaciolka reprezentuje- np. pewnego etapu w zyciu lub tez cech psychicznych np.samodzielnosci, energii, optymizmu itp.

Ow bzeczacy, dokuczliwy owad moze symbolizowac jakies negatywne mysli, zmartwienia, tlumione uczucia ,wyrzuty sumienia ktore probujesz ukryc ( owad siada na plecach) przed bliskimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...