Skocz do zawartości

sny o sytuacjach z życia innych


justkaaa84

Rekomendowane odpowiedzi

...a konkretnie moich partnerów...

 

Pierwszy taki sen miałam jakieś 12 lat temu kiedy to przyśnił mi się mój chłopak podczas rozmowy z jakąś blondynką. Dnia następnego, święcie przekonana że sen był prawdą, powiedziałam mu wprost że wiem o tej dziewczynie i wiem o fakcie że pomylił się wołając ją "Agata" gdzie ma na imię "Beata". Zbladł, po czym zapytał kto mi o niej powiedział. Oczywiście o fakcie z pomyłką imienia wiedzieli tylko oni, więc był przekonany że rozmawiałam z nią. Dziewczyny nigdy wcześniej na oczy nie widziałam.

Drugi sen który miał miejsce około 2 lata temu (z innym partnerem) jest jeszcze dziwniejszy. Przyśniła mi się moja koleżanka z pracy. To wyglądało jak rozmowa dwóch przyjaciólek. Powiedziała mi że sypiamy z tym samym facetem. Gdy spytałam o kogo jej chodzi, wymieniła imię mojego obecnego chłopaka. Od razu w to uwierzyłam...pracowaliśmy wcześniej razem, w tym samym miejscu. Gdy go spytałam wprost, najpierw udzielił mi jakiejś wymijającej odpowiedzi, ale po jakimś czasie nazwał mnie "wiedźma" z dziwnym uśmieszkiem. Po paru dniach się przyznał że był z nią przedemną o czym prawie nikt nie wiedział, do dziś twierdzi że z nią sypiał, ale w tym samym czasie kiedy byliśmy już razem.

Po tych snach miałam jeszcze kilka podobnych, gdzie czekam wciąż na rozwiązanie. Chciałabym się tylko dowiedzieć czy ktoś miał może podobne sny i czy wiecie jak to nazwać. Wiem że jest to coś niezwykłego i chciałabym się dowiedzieć coś więcej na temat takich snów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...