Jump to content

Silva kurs- proszę o polecenie

gold_angel

Recommended Posts

gold_angel

Witam.Jestem zainteresowana pójściem na kurs silvy.Mieszkam na granicy małopolski i podkarpacia.Proszę polećcie mi gdzie w moich okolicach mogę iść na kurs,i jakiego wykładowcę polecacie?Jak mniej więcej cenowo kurs na dzień dzisiejszy wygląda.

• 4 weeks later...

Na polskiej stronie Metody Silvy możesz sprawdzić terminy kursów oraz kto i gdzie je prowadzi. Po kliknięciu na link z nazwą organizatora zobaczysz dane do kontaktu. Na dziś kurs I stopnia kosztuje 450 zł, po którym dostaniesz legitymację uprawniającą do bezpłatnego uczestnictwa w powtórce kursu na całym świecie. W Polsce za powtórkę trzeba zapłacić ok. 40 zł. Osobiście najbardziej polecam Wandę Wegener. Marian Jeżewski, Zbyszek Królicki też są dobrzy, natomiast na pierwszy raz odradzam dyrektora Wójcikiewicza, który prowadzi kurs "nie tylko" z metody Silvy.

Terminy Kursów | Metoda Silvy – Polska

gold_angel

Dzięki za poradę.Mam punkt zaczepienia.No ale niestety kiepsko z terminami kursów na tej stronie o której mówiłaś Zafiro.A pani Wanda to już całkiem krucho z terminami kursów.Chyba że gdzieś indziej znajdę robione przez nią kursy.Jestem z południowo wschodniej polski więc w tych rejonach szukam Kraków,Rzeszów itp.

• 1 year later...
  • Ismer changed the title to Silva kurs- proszę o polecenie