Skocz do zawartości

zoeeva

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Cyganicho ponownie ;) tym razem mój sen nie był taki przyjemny i miły jak poprzednio. Wręcz obudziłam się z lękiem takim, jakiego jeszcze nigdy w życiu nie doznałam. A wiec tak:

Zaczęlo się od tego ze byłam w pracy. Chyba już konczyłam prace bo było strasznie ciemno, a co dziwnie wszystkie światła były zgaszone. Pamiętam że sprzątałam, później przyszłam do holu i tam spotkałam kolegę, nie widziałam go ale wiedziałam że to on po głosie i posturze, zaczeliśmy rozmawiać i nie pamiętam dlaczego on wziął mnie na ręce ( chyba chciał mnie przed czymś uchronić) czułam się bezpiecznie wychodziliśmy prawie ale poczułam obcą, trzecią ręke na swoim brzuchu, potem jakby mój znajomy zmienił się w kogoś innego. Ta osoba położyłą mnie na stole i chciała zgwałcić. Na tym mój sen sie skończył, nie doszło do tego ale obudziałąm się ze strasznym lękiem, jakby ze snu ten lęk przechodził do realnego życia. Potem miałąm inne 2 sny, jeden to był taki ze widziałam i macałam językiem ząb. A dokładniej jedynkę i była ona ukruszona. A drugiego nie pamiętam za dobrze, wiem że byłam z jakimś chyba sprzedawcą domów czy cos, ale raczej to było zwykłe spotkanie na ulicy. Byłam w mieście podobnym do Wenecji, takie że wszędzie była woda. Pamiętam tylko tyle że rozmawialam o domach z tym Panem.

No to by było na tyle z moich snów, proszę o interpretacje, jeśli zdołasz coś z nich wyczytac ;) Z góry serdecznie dziekuję i życze miłego dnia i spokojnych i miłych snów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Hej Aguska ;) dostałas ostrzeżenie we śnie,że kolega z pracy który jest Tobie bliski jest faktycznie inna osobą a Ty tego w realu nie dostrzegasz.W realu może chodzić o innego kolegę z pracy niż ten ze snu.Ten ze snu może byc symbolem kolegi ale nie można wykluczyć,że chodzi o niego samego.Po prostu bliski Ci kolega z pracy nie jest/nie będzie w porządku wobec Ciebie.Ma maskę,którą zakłąda specjalnie dla Ciebie w realu.Maskę dobrego.Znosisz coś co Ci nie odpowiada-w pracy.

Ta woda,domy,miasto we snie.Jak czujesz sie wewnętrznie?Czy nie odczuwasz zagubienia,zagmatwania sytuacji,poczucia niemożności zrealizowania tego co dla Ciebie w życiu najważniejsze?Byc może przystani rodzinnej,szczęśliwego domu.Jesteś czymś przytłoczona,w sobie próbujesz sie zagłębiać i poszukujesz odpowiedzi.Drogi do szczęśliwszego życia.

Bardzo proszę i Tobie także zyczę tylko miłych,pozytywnych snów i samych pięknych zdarzeń w realu.Tylko szczerych i dobrych ludzi wokół Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...