Skocz do zawartości

Tata umiera potem budzi się ja go myję


mariolamari

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretację snu. Śnił mi się mój zmarły 6 lat temu ojciec. Leżał w swoim pokoju gdy weszłam stwierdziłam, że umarł. Była moja siostra która przyjechała ale nie wiem dlaczego. Bałam się jej powiedzieć że tata nie żyje. Kazałam jej dzwonić po lekarza i widziałam ją z telefonem komórkowym przy uchu. Nagle ja jestem na drodze do kościoła, ładnym chodniku, jasnym i czystym. Ale moja intuicja każe zawrócić i nie wołać księdza. Kościoła nie widziałam ale wiem że to droga do niego była. Wracam . Siostra dalej próbuje dzwonić. Ja biorę miseczkę z wodą i obmywam nagie ciało taty, od góry do dołu. I myślę czy to się myło samą wodą czy mam coś do niej dodać. wyciskam gąbkę, woda staje się coraz bardziej mętno-biała. Aby odwrócić tatę to ODWRACAM tapczan i stawiam tapczan na boku . za tapczanem przy oknie jest moja mama, też coś robi. Boję się jej spojrzeć w oczy. Jest jakby następny dzień tata leży pod kołdra, gdy wchodzę tata kaszle i otwiera oczy. Ja myślę że moja intuicja mnie nie zawiodła ( i nie zawołałam księdza) widzę piękne niebieskie żywe oczy taty. W,tym czasie zdenerwowana szybko tłumaczę siostrze, że lekarzowi który nadjeżdża nie mówić że miał wypisać akt zgonu tylko że tata zasnął. Boję się że tata by sie przestraszył. i naprawdę umarł.

z góry dziękuję MARIOLAMARI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

prosze bardzo :)czy nie dręczą Cie wyrzuty sumienia dotyczące przeszłości związanej z Twoimi relacjami z tatą?Czy jest cos może co powoduje,że czujesz sie niekomfortowo w całej tej sytuacji a o czym Twoja siostra nie ma pojęcia?Ty potrzebujesz oczyscic przeszłość,wspomnienia.Potrzebujesz spokojnego zycia w którym nie będzie powracała przeszłośc.To co dręczy chcesz by odeszło.Masz poczucie winy.Mamie nie masz odwagi spojrzeć w oczy, czujesz,że swoim zachowaniem skrzywdziłaś tate.Potrzebujesz wybaczenia samej sobie,zamkniecia przeszłości i rozpoczęcia nowego etapu.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...