Skocz do zawartości

tatuaż, krew, stara szkoła, ciągłe rozmnażanie się chomików śmierć chomika


dragon:D

Rekomendowane odpowiedzi

dziś miałam bardzo smutny sen (smutny pod koniec) i trochę straszny. na początku byłam w szkole gdzie chodziłam do podstawówki dlatego napisałam ze stara. nie pamiętam dokładnie dnia ale to był tydzień przed mikołajkami. w tym dniu było ze spotkałam się z moja starą wychowawczynią my się nigdy nie lubiłyśmy nigdy jej nie odwiedziłam bo się wstydziłam i bałam jak zareaguje, jak ja spotkałam to powiedziałam dzień dobry ona mi odpowiedziała i się spytałam jak tam jej nowa klasa mówiła ze fajna. następnie coś było ze gdy miałam mieć W-F to miałam wtedy zajęcia dodatkowe (sztuki walki) wiec się przebrałam w kimono ^^ i powiedziałam koleżance z mojej nowej klasy ( z gimnazjum) żeby powiedziała babce ze mnie nie będzie ona mówiła ze mamy wtedy wigilie klasowa że wcześniej zrobioną więc ja poszłam do łazienki się przebrać w norm ubranie jak szłam zauważyłam krew na spodniach jak je zdjęłam miałam zakrwawioną całą nogę wytarłam ją papierem a tam był tatuaż w kształcie smoka w realu nauczyciel od sztuk walk ma taki sam tylko ze na tułowiu a ja we śnie miałam na nodze. jego wtedy tam nie było ale spotkałam jego kolegę spytałam się go co się stało że nie robiłam sobie żadnego tatuażu on nie wiedział następnie zadzwonił dzwonek na lekcje pobiegłam do sali gimnastycznej ta wigilia norm szla. potem gdy wróciłam do domu wieczorem pobawiłam się ze swoimi chomikami ( z 3 w realu tez mam chomiki syryjskie w oddzielnych klatkach) jak pobawiłam się z jednym wsadziłam do klatki wzięłam drugiego ale jak schowałam pierwszego zauważyłam ze z nie wiadomo z kąt ujawnił się drugi w tej klatce i się zaczął gryźć z tym co wsadziłam. gdy wsadziłam drugiego żeby ich rozdzielić to tak samo zrobiły się 2 u trzeciego chomika tak samo i tylko się odwróciłam i zaczęły się pojawiać nowe nie miałam gdzie je brać żeby oddzielić bo się gryzły dawałam na oddzielne polki wszędzie gdzie się dało a one cały czas się rozmnażały po prostu inwazja i mojego chomiczka (bo 2 w realu są brata) zagryzły :( i się urwał sen co on może oznaczać ? proszę o interpretacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...