Skocz do zawartości

Las i dzikie zwierzęta


deszcz_jesienny

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miałem dziwny, śmieszny a za razem głupi sen :). Śniło mi się że miałem jakąś misje żeby doprowadzić w jakieś miejsce kurę z pisklętami chodź z początku była to gęś ale później w trakcie przeprawy zamieniła się w kurę<lol>. No więc biegłem z ta kurą i kurczakami ( a właściwie za nią )przez las który wyglądał bardzo ładnie drzewa raziły zielenią liści, trawa rosła równomiernie jakby skoszony trawnik. W tym lesie było wiele młodych lwiątek i młodych słoni. Dobrze nie pamietam ale na samym początku dostrzegłem chyba ich matkę. W pewnym momencie się nawet ich przestraszyłem ale sobie pomyslałem że sa jeszcze młode i to prawie jak zwykłe koty. I własnie pojawił się miedzy nimi także kot. Pózniej przez to ze zainteresowałem się tymi dzikimi zwierzakami gdzies zgubiłem tą kure z tymi kurczętami. I sen się skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deszczu_jesienny, to bardzo pozytywny sen :) począwszy od zieleni lasu, a skończywszy na zwierzakach.

Jesteś teraz na bardzo dobrym etapie życia, wiele teraz możesz zdziałać.

Kura z kurczaczkami jest tutaj symbolem mającym na celu jedynie przypomnienie Ci, o konieczności starannego planowania wszelkich posunięć. Powstrzymuj się od decyzji nieprzemyślanych i pochopnych.

Fakt iż biegniesz za ta kurką może tutaj oznaczać, że w realizacji swoich zamierzeń współzawodniczysz z kimś Tobie bliskim. Nie musisz się obawiać problemów ze strony tej osoby, jednak wskazanym jest, abyś zwrócił teraz szczególną uwagę na to, kto jest Twoim przyjacielem, a kto wrogiem. Tylko wtedy będziesz w stanie podjąć właściwe kroki.

O ile nie dasz się, tym swoim przeciwnikom, rozpraszać czeka Cię spory sukces.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...