Skocz do zawartości

Bardzo proszę o interpretację dwóch krótkich, przerażających snów


Laula

Rekomendowane odpowiedzi

To były dwa dość krótkie sny i nastąpiły bardzo szybko jeden po drugim.

 

Podczas pierwszego znalazłam się w pięknym domu na plaży z imponującym widokiem na morze. Gdy chciałam wyjść na plażę okazało się, że to jest teraz zabronione, ponieważ grasuje na niej krwiożerczy rekin. Jak rekin może zagrozić plażowiczom? Byłam zdziwiona, więc wyszłam na zewnątrz, jednak od razu tego pożałowałam. Zobaczyłam jak rekin zjada kogoś na plaży. On szybko mnie spostrzegł i w jakiś niewyjaśniony sposób zagonił mnie do domu na plaży i walił we wszystkie szyby wybijając je. Gdy wydawało się, że już odszedł atakował tyły domu dostając się do środka. Był ogromny, niczym słoń. W końcu znalazłam się w potrzasku, w domu bez okien drzwi i bez szansy na przeżycie. Wtedy obudziłam się, jednak szybko zasnęłam i nawiedził mnie nowy sen.

 

Drugi sen umiejscowił mnie w bloku mojej babci, który okazał się zniszczony. Nagle pojawili się rodzice i kazali mi wsiadać do samochodu. Szybko znaleźliśmy się w innym mieście, po chwili okazało się, że jest ono ogarnięte wojną. W oddali było widać płonące budynki, po ulicach biegali przerażeni ludzie. Zapakowano nas do autobusu i podwieziono do owych płonących budynków, by pokazać z bliska ludzką tragedię. Stałam w środku osiedla ogarniętego paniką, z płonących mieszkań dochodziły wrzaski. Widziałam bardzo wyraźnie jak w dziwny sposób zaczynają płonąć następne i następne bloki, a ktoś powiedział, że już niedługo coś takiego stanie się z moim miastem. Obudziłam się, sen nie został dokończony.

 

Nie wiem co o tym myśleć, senniki niczego mi nie wyjaśniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...