Skocz do zawartości

Poproszę o skrypt na złamane serducho


Lady Charlotte

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda następująco, chce pomóc mojej przyjaciółce, wczoraj rozstał się z nią mężczyzna z którym jak się wydawało ułoży sobie życie, mieszkali razem od pół roku, poznała jego rodzinę, dzieci z poprzedniego związku. Zaczęli rozmowy a propos kupienia większego mieszkania, ślubu i dziecka. Bardzo przykre jest to że usłyszała od niego niemiłe rzeczy, że nie ma zainteresowań, że jest nieoczytana itp itd generalnie zrobił z niej głupią dziewczynę. Moja przyjaciółka jest po przejściach źle lokuje uczucia, widzę jak bardzo cierpi, chce jej jakoś pomóc żeby się nie załamała i totalnie nie zamknęła w sobie. Pomyślałam że oprócz rozmów może jakiś skrypt pomógł by jej się jakoś po tym wszystkim pozbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seid a o czym powinna myśleć tworząc taki skrypt z tą runą? O tym żeby odpychać od siebie takie toksyczne znajomości, czy o powodzeniu w życiu uczuciowym, o znalezieniu właściwego partnera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z pewnym facetem, na którym mi bardzo zależy, z którym prawie weszłam w związek, a który teraz z nieznanych mi przyczyn oddalił się troszkę ode mnie.

Zrobiłam skrypt na to, żeby on zaczął o mnie zabiegać, żeby te uczucie na nowo się narodziło między nami, i żeby przede wszystkim doszło do spotkania. My się już dawno nie widzieliśmy, a mieszkamy w innych miastach <odległość nie jest duża> i bardzo chciałabym się z nim zobaczyć, ale żeby on też tego pragnął.

Mój skrypt wykonałam na kamieniu czerwonym flamastrem, tylko nie wiem czy jest odpowiedni. to: ehwaz + gebo + kenaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, trochę pośpiesznie zrobiłam ten skrypt. Ale kto pyta nie błądzi, a z drugiej strony błądzić jest rzeczą ludzką.

Czyli najwłaściwszą rzeczą byłoby zmienić kolejność run? np z jak napisał poprzednik, Kenaz dać na początek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...