Skocz do zawartości

Wędrówka po ogrodzie i jaskini


Nejti

Rekomendowane odpowiedzi

Ja, Mateusz i dwóch jego kumpli wyruszyliśmy razem na wycieczkę rowerami do jaskini w której oni (beze mnie) zbudowali swoją bazę. Gdy dojechaliśmy na miejsce postanowiliśmy wejść w głąb jaskini. Przed tym jednak każdy wziął w rękę swój karton, ja żadnego nie miałam wiec pożyczyli mi jeden z swoich zapasowych.(zastanawiam się po co one w ogóle były). Cała grupa, poza mną znała te tereny. Mówili bym ciągle szła za nimi, ale ja przyśpieszyłam. Po wyjściu z jaskini znaleźliśmy się...w niezwykle zarośniętym ogrodzie. Strasznie podobało mi się to wynaturzone piękno przyrody. Odwróciłam się, zauważyłam ich przed wejściem do jaskini. Poszłam śmiało na przód. Po drodze omijałam mnóstwo na prawdę ładnych drzew(zwłaszcza owocowych), krzaków i innych roślin. Były totalnie niezadbane choć podobały mi się o wiele bardziej niż gdyby były. Po dość krótkim czasie spaceru ku mojemu nieszczęściu natknęłam się na pokrzywy. Odwróciłam się, niestety moich towarzyszy z drużyny już nie było. Postanowiłam się przez nie przedostać. Było ich dość sporo i nieco mnie poparzyły ale nie zrobiło to na mnie większego wrażenia. Po wyjściu ujrzałam nasza jaskinię, podeszłam tam. Okazało się że wszyscy wrócili już z wyprawy inną drogą. Mateusz powiedział że następnym razem mi ją pokaże.

 

I mam jeszcze pytanie...w ciągu nocy zapamiętuje po kilka snów które zapisuje. Czy ważniejsze są te które przyśnią mi się pierwsze czy te które przyśnią mi się ostatnie? I dlaczego z każdym kolejnym snem(aż do rana) te sny stopniowo polepszają się na moja korzyść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość cyganicha

Rozmyślasz i analizujesz swoje życie emocjonalne,uczuciowe.Podążasz w głąb siebie,szukasz,wracasz do przeszłości,próbujesz wyciągać wnioski.

Niepowodzenia jakie Cie spotykają nie powodują Twojego wycofania tylko angażujesz sie w kolejne rzeczy,wyciągasz wnioski i mimo wszystko,iz zdajesz sobie sprawę,że nie zawsze postępujesz słusznie idziesz w kierunku przez siebie obranym.Nie rezygnujesz,nie zmieniasz planów,nie poddajesz się.Wybierasz w zyciu własną ścieżkę i żyjesz tak jak Ty chcesz,jak zadecydujesz a nie pod dyktando innych,choćby ich rady były nie wiadomo jak dobre.Robisz tak jak sama postanowisz.

Kazdy sen ma znaczenie,kazdy jest ważny,a to co się śni nad ranem,to co jest ostatnie najszybciej znajduje realizację na jawie.Sny sie polepszają,ponieważ za każdym razem udaje Ci się wyjsć z różnych opresji i w konsekwencji wydarzenia w realu układają się dla Ciebie korzystnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...