Skocz do zawartości

Moje pierwsze ćwiczenie- ZAKOŃCZONE


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Jeśli pozwolicie, wstawię moje ćwiczenie :-) Takie ogólne pytania.

Będzie mi milo, jak weźmiecie w nim udział :-)

 

1. Jak wygladam (sylwetka, wzrost, kolor oczu,wiek itp.)

2. Główne cechy mojego charakteru

3. Moja sytuacja uczuciowa

4. Kim chciałabym być tak naprawdę, co chciałabym robić w życiu, chodzi mi o pracę (dodam, że mam trzy marzenia, z czego jedno jest z róznych przyczyn nierealne)

5. O czym jest moja ulubiona książka (jaka myśl, przesłanie jest dla mnie najważniejsze, że mnie tak bardzo pociąga)

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Dziękuje, może jeszcze dzisiaj dam swoje odpowiedzi ;))

 

jutro spróbuję po południu :)

 

Fajnie, czekam zatem :-) Jestem bardzo ciekawa co Wam wyjdzie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie mogę wziąć udziału w poprzednich zagadkach... bo znam Carmen osobiście i się przyjaźnimy bardzo, więc kart tu nie potrzebuję, by celnie odpowiedzieć na wszystkie pytania ;P :)))) ale, tego nie wiem :)

 

5. O czym jest moja ulubiona książka (jaka myśl, przesłanie jest dla mnie najważniejsze, że mnie tak bardzo pociąga) książka opowiada o tym jak można zmienić się poprzez cierpienie i tęsknotę, poprzez samotność. Ta książka opowiada o relacji rodzinnej, w której panuje chłód i osamotnienie, ale jej główne przesłanie- wszystko można w życiu zmienić, jeśli tylko tego się bardzo pragnie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

No to ja spróbuje swoich sił w ćwiczeniu :-)

1. Jak wygladam (sylwetka, wzrost, kolor oczu,wiek itp.)giermek mieczy, 9 mieczy, as mieczy - Jesteś raczej szczupła, dosyć wysoka, możesz mieć ciemne, długie włosy, masz mały nosek, może trochę zmęczone oczy, raczej oczy koloru niebieskiego. Ładne wyregulowane brwi.

wiek - rycerz mieczy, królowa monet, rycerz buław - około 30stki

2. Główne cechy mojego charakteru głupiec, 8 buław, cesarzowa - jesteś takim dużym dzieckiem :) jesteś bardzo uczuciowa, opiekuńcza, bardzo ciepła i serdeczna, i taka szybka w działaniu. Być może najpierw zrobisz potem pomyślisz ;-)

3. Moja sytuacja uczuciowa 7 kiel, Królowa kiel, 4 buław - myślę,że myślisz o kimś... może jesteś zakochana, możesz być w związku albo masz potencjalnego partnera na zwiazek :)

4. Kim chciałabym być tak naprawdę, co chciałabym robić w życiu, chodzi mi o pracę (dodam, że mam trzy marzenia, z czego jedno jest z róznych przyczyn nierealne)

- król mieczy, giermek monet, 6 monet - skojarzyło mi się z nauczycielem...

- 3 monet, 10 buław, 6 kiel - myślę,że albo psychologiem albo pedagogiem albo jakaś praca z dziećmi

- 9 kiel , gwiazda, 4 mieczy - albo kosmetyczką - coś związane z upiększaniem ;-) albo modelką :)

5. O czym jest moja ulubiona książka (jaka myśl, przesłanie jest dla mnie najważniejsze, że mnie tak bardzo pociąga) rydwan, 3 mieczy, as mieczy - Głównym przesłaniem jest to, aby umieć wychodzić z każdej trudnej sytuacji życiowej. Aby potrafić stanąć na nogi po trudnych życiowych przejściach

 

Jestem ciekawa jak mi poszło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wygladam (sylwetka, wzrost, kolor oczu,wiek itp.) sylwetka i wzrost - 8 mieczy, królowa denarów - spokojnie można dać Ci 175 cm wzrostu. sylwetka typowo kobieca - szeroka w biodrach i niezaznaczona talia - prosta sylwetka. Buzia okrągła broda lekko wydłużona. oczy niebieskie. wiek - 9 buław - myślę, że po przejściach można dać Ci 29 lat i bardzo nie lubisz przyznawać się do swego wieku - masz świadomość upływających Ci szybko wiosen.

2. Główne cechy mojego charakteru - rycerz buław, Cesarzowa, 3 denary, Rydwan, Paź buław - ach jaka Ty jesteś pełna wewnętrznych sprzeczności. bardzo intrygująca z Ciebie osóbka. Przede wszystkim pełna dynamizmu, porywcza, dezycje podejmujesz impulsywnie, często bez zastanowienia coś chlapniesz, szybko się denerwujesz, cenisz sobie wysoki standard życia, jesteś ambitna i pracowita, masz też w sobie coś z dziecięcej naiwności i dziecięcego sposobu bycia, kochliwa - przez co zwykle często cierpisz, bo nie umiesz się maskować ani grać - co w sercu to na języku, przyciągasz mężczyzn - czasami nieświadomie ich krzywdzisz, nieświadomie też grasz na uczuciach - trochę egoistycznie podchodzisz do relacji partnerskich - ale nie z wyrachowania - raczej właśnie z tej dziecięcej natury zaspokajania swoich potrzeb... nie wiem sama jak to określić już:D

3. Moja sytuacja uczuciowa - 10 kielichów, 3 buławy, Słońce - masz rodzinkę i dwójkę dzieci w tym jedno niemowlę jeszcze? hmmmm muszę się przyjrzeć 10tce bo może zbyt dosłownie ją potraktowałam. ale wiem, że karty są bardzo pogodne na to pytanie pełne tęczowych barw dlatego myślę, że jesteś szczęśliwa.

 

Kim chciałabym być tak naprawdę, co chciałabym robić w życiu, chodzi mi o pracę - Król denarów, 3 miecze, Świat, 3 kielichy - chciałabyś być psychologiem... bynajmniej taka praca rozwojowa, umysłowa, rozwijająca Twoją kobiecość, hmmm,... seksuolog, ginekolog... nie wiem:D

 

O czym jest moja ulubiona książka - nie mam zielonego pojęcia....karty skojarzyły mi się z Pelgrzymem Paulo Coelho nie wiem dlaczego. ( 2 miecze, 2 kielichy, Umiarkowanie, Głupiec, 5 buław)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wygladam (sylwetka, wzrost, kolor oczu,wiek itp.)

sylwetka: Diabeł, 8 pucharów, 8 monet kobiecie kształty, masz coś w sobie co przyciąga spojrzenia, dłonie małe, szczupłe, wyraźnie zarysowane piersi i biodra, jasna karnacja, włosy w naturalnym kolorze, do ramion

wzrost: Śmierć, 8 mieczy, 4 mieczy jesteś dość wysoka, strzelam, że mniej więcej 170 wzrostu masz :)

kolor oczu: 9 buław, Królowa buław, Cesarz zdecydowanie ciemne, może ciemno brązowe

wiek: Kapłan, Sprawiedliwość, 5 monet po 30, ale nie więcej niż 35- tylko się Kochana nie obraź, że za dużo :slonko:

 

2. Główne cechy mojego charakteru

Rydwan, 5 mieczy, Królowa pucharów

powiedziałabym, że fajna z Ciebie babka i miła, ale czasami z ciętym językiem ;) jesteś dynamiczna, ale niekiedy też lubisz się powylegiwać dłużej w łóżku lub poleżeć dłużej w wannie

 

3. Moja sytuacja uczuciowa

3 monet, As mieczy, Mag

dość wymowne karty... jesteś w związku małżeńskim, ale niestety za wiele Was nie łączy, jest inny pan, który mieszka w Twoim sercu, ale i on wydaje się być też zajęty

 

4. Kim chciałabym być tak naprawdę, co chciałabym robić w życiu, chodzi mi o pracę (dodam, że mam trzy marzenia, z czego jedno jest z róznych przyczyn nierealne)

2 pucharów, 5 buław, 4 buław

nie mam zielonego pojęcia :P pierwsze mi się skojarzyło, że chciałabyś prowadzić biuro matrymonialne i pomagać ludziom w znalezieniu drugiej połówki - bardzo jestem ciekawa co to :)

 

5. O czym jest moja ulubiona książka (jaka myśl, przesłanie jest dla mnie najważniejsze, że mnie tak bardzo pociąga)

Koło, Rycek buław, As pucharów - przede wszystkim o miłości, takiej wspaniałej, która trafia się raz w życiu i trwa do końca, pokonuje przeszkody jakie stawia jej los :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagnę trochę regulamin, bo nie wypiszę kart - mam Mistycznego Kippera, więc to i tak by dużo nie dało ;))

 

1. Ja bym powiedziałam, że jesteś pakowna... wszystkie dziewczyny Ci tego wzrostu powrzucały, a ja powiem, że jesteś raczej drobną, miłą kobietką, jak się Ciebie widzi to ma się taki zdrowy szacunek, jak do bliskiej osoby. Uśmiechnięta i zarazem przynosząca innym uśmiech (normalnie kandydatka na pogodynkę ^^). Brunetka z długimi włosami - lubisz je upinać, wiązać, tak żeby było praktycznie i ładnie. Lubisz klasyczne kolory i kroje ubrań - prosto i szykownie, wygodnie i efektownie. Lubisz oryginalne dodatki - nie szalone, nie super wyszukane, ale ciekawe dla oka, może wymyślasz je sama. Wiek, 27-30 lat, młoda ciałem, szalona duchem, proporcjonalna bez chorobliwego odchudzania i wyglądania jak wieszak - cud kobieta ;))

 

2. Obiektywna, sprawiedliwa, potrafiąca postawić na swoim, trzymająca się mocnych argumentów. Nie surowa, wręcz przeciwnie - towarzyska, optymistycznie nastawiona do życia, ale trzymająca samą siebie w ryzach. Lubisz spotykać się z ludźmi, choć kochasz swoje domowe zacisze. Nadal masz coś z dziecka - jak każdy. Ty jednak emanujesz świetną i pozytywną energią poznawania świata i ludzi. Energicznie podchodzisz do życia, ale jak trzeba zwolnić, to wiesz, że masz swój cichy kąt, dobrą książkę i swoją własną osobę... swoje myśli.

 

3. Znowu powiem inaczej niż dziewczyny - a co! najwyżej, wszystko będzie źle ;)) Jesteś kobietą po przejściach, były rozstania, mniej lub bardziej ważne. Pojawiali się mężczyźni, odjeżdżali, ale gdzieś zawsze myślałaś o tym jednym, z którym moim zdaniem jesteś, albo, którego powrotu wyczekujesz. Nie widzę dzieci, ale wydaje mi się, że planujesz już rodzinę, snujesz piękne plany na przyszłość.

 

4. Tutaj to ja pojadę i zaszaleję. Mam trzy propozycje.

- Terapeutka, psycholog, mediator (negocjator?). Osoba zajmująca się terapiami związków, praca z ludzmi po przejściach (również miłosnych, ale nie tylko).

- Artystka, poetka, albo pisarka. Ewentualnie krytyk sztuki, literatury. Choć pokazał mi się fortepian, to może autorka tekstów muzycznych. Oj Silvey, Silvey...

- Architekt, projektantka wnętrz, ogrodów - coś w tym kierunku. Albo coś związanego z modą - również projekty, fotografia, albo modeling. Tak, wiem, że mnie znienawidzisz ;))

 

5. To nie jest romans. Ale coś z romansu ma. To nie jest książka podróżnicza, ale coś z opisu wyprawy posiada. To nie jest kryminał, ale przedstawia mocną i dająca do myślenia historię. Powiedziałabym, że głównym bohaterem jest mężczyzna (ewentualnie poznajemy kilka historii różnych ludzi, które splatają się w jednym szczególe), człowiek w podróży, obieżyświat. Szuka sensu życia, odpowiada sobie na pytania i szuka miłości - może nie do tej jednaj osoby, ale do świata, do swojego życia.

 

Takich bzdur, to ja dawno nie pisałam... możecie we mnie rzucać ciężkimi przedmiotami ^^ Kiedy będą wyniki? - wolę wiedzieć, kiedy uciekać. ;))

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Nagnę trochę regulamin, bo nie wypiszę kart - mam Mistycznego Kippera, więc to i tak by dużo nie dało ;))

 

1. Ja bym powiedziałam, że jesteś pakowna... wszystkie dziewczyny Ci tego wzrostu powrzucały, a ja powiem, że jesteś raczej drobną, miłą kobietką, jak się Ciebie widzi to ma się taki zdrowy szacunek, jak do bliskiej osoby. Uśmiechnięta i zarazem przynosząca innym uśmiech (normalnie kandydatka na pogodynkę ^^). Brunetka z długimi włosami - lubisz je upinać, wiązać, tak żeby było praktycznie i ładnie. Lubisz klasyczne kolory i kroje ubrań - prosto i szykownie, wygodnie i efektownie. Lubisz oryginalne dodatki - nie szalone, nie super wyszukane, ale ciekawe dla oka, może wymyślasz je sama. Wiek, 27-30 lat, młoda ciałem, szalona duchem, proporcjonalna bez chorobliwego odchudzania i wyglądania jak wieszak - cud kobieta ;))

 

2. Obiektywna, sprawiedliwa, potrafiąca postawić na swoim, trzymająca się mocnych argumentów. Nie surowa, wręcz przeciwnie - towarzyska, optymistycznie nastawiona do życia, ale trzymająca samą siebie w ryzach. Lubisz spotykać się z ludźmi, choć kochasz swoje domowe zacisze. Nadal masz coś z dziecka - jak każdy. Ty jednak emanujesz świetną i pozytywną energią poznawania świata i ludzi. Energicznie podchodzisz do życia, ale jak trzeba zwolnić, to wiesz, że masz swój cichy kąt, dobrą książkę i swoją własną osobę... swoje myśli.

 

3. Znowu powiem inaczej niż dziewczyny - a co! najwyżej, wszystko będzie źle ;)) Jesteś kobietą po przejściach, były rozstania, mniej lub bardziej ważne. Pojawiali się mężczyźni, odjeżdżali, ale gdzieś zawsze myślałaś o tym jednym, z którym moim zdaniem jesteś, albo, którego powrotu wyczekujesz. Nie widzę dzieci, ale wydaje mi się, że planujesz już rodzinę, snujesz piękne plany na przyszłość.

 

4. Tutaj to ja pojadę i zaszaleję. Mam trzy propozycje.

- Terapeutka, psycholog, mediator (negocjator?). Osoba zajmująca się terapiami związków, praca z ludzmi po przejściach (również miłosnych, ale nie tylko).

- Artystka, poetka, albo pisarka. Ewentualnie krytyk sztuki, literatury. Choć pokazał mi się fortepian, to może autorka tekstów muzycznych. Oj Silvey, Silvey...

- Architekt, projektantka wnętrz, ogrodów - coś w tym kierunku. Albo coś związanego z modą - również projekty, fotografia, albo modeling. Tak, wiem, że mnie znienawidzisz ;))

 

5. To nie jest romans. Ale coś z romansu ma. To nie jest książka podróżnicza, ale coś z opisu wyprawy posiada. To nie jest kryminał, ale przedstawia mocną i dająca do myślenia historię. Powiedziałabym, że głównym bohaterem jest mężczyzna (ewentualnie poznajemy kilka historii różnych ludzi, które splatają się w jednym szczególe), człowiek w podróży, obieżyświat. Szuka sensu życia, odpowiada sobie na pytania i szuka miłości - może nie do tej jednaj osoby, ale do świata, do swojego życia.

 

Takich bzdur, to ja dawno nie pisałam... możecie we mnie rzucać ciężkimi przedmiotami ^^ Kiedy będą wyniki? - wolę wiedzieć, kiedy uciekać. ;))

 

Wyniki podam jak zabraknie chętnych . Poczekam moze do jutra :-) A Tobie Silvey powiem, że co jak co, ale chyba siebie nie doceniasz :-) Nic więcej na razie nie napiszę :-)

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd: 7 mieczy, as buław, umiarkowanie - jesteś drobnej postury, raczej szczupła, ciemne włosy gdzieś do ramion, brązowe oczy, nie za wysoka

Wiek: koło fortuny, król buław, sprawiedliwość - po przejściach życiowych i z wynikającą z tego mądrością życiową, dojrzała, 35-40 (jak coś to sorry) ;)

Charakter: śmierć, 5 pucharów, paź pucharów - introwertyczka, jesteś uczuciową dobrą osobą, mądra życiowo, spełniona choć rozczarowana, szczera, opiekuńcza, chętna w niesieniu pomocy

Uczucia: - samotna, po rozstaniu (z powodu zdrady lub śmierci) które przeżyłaś, cieszysz się życiem jakie jest, potrafisz się delektować sukcesami ale musisz to robić sama, takie szczęście w samotności

Marzenia: królowa mieczy, papieżyca, 7 buław - lekarka (terapeutka, psycholog, pielęgniarka), podróżnik (obieżyświat, kosmonauta, stewardessa), kariera naukowa (nauczyciel, praca na uczelni i cieszenie się prestiżem i uznaniem)

Książka: 8 pucharów, 4 denary, wisielec - o dylematach wewnętrznych i decyzjach, które trzeba podjąć, by coś zmienić, by odrzucić to co znane, wyrwać się z rzeczywistości i wybrać się w podróż w nieznane w poszukiwaniu szczęścia i spełnienia, by poczuć się wolnym, najlepiej z kimś - z przewodnikiem (lub samemu nim być).

 

ps - witam wszystkich przy okazji mojego pierwszego postu :)

Edytowane przez TomPo
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Wygląd: 7 mieczy, as buław, umiarkowanie - jesteś drobnej postury, raczej szczupła, ciemne włosy gdzieś do ramion, brązowe oczy, nie za wysoka

Wiek: koło fortuny, król buław, sprawiedliwość - po przejściach życiowych i z wynikającą z tego mądrością życiową, dojrzała, 35-40 (jak coś to sorry) ;)

Charakter: śmierć, 5 pucharów, paź pucharów - introwertyczka, jesteś uczuciową dobrą osobą, mądra życiowo, spełniona choć rozczarowana, szczera, opiekuńcza, chętna w niesieniu pomocy

Uczucia: - samotna, po rozstaniu (z powodu zdrady lub śmierci) które przeżyłaś, cieszysz się życiem jakie jest, potrafisz się delektować sukcesami ale musisz to robić sama, takie szczęście w samotności

Marzenia: królowa mieczy, papieżyca, 7 buław - lekarka (terapeutka, psycholog, pielęgniarka), podróżnik (obieżyświat, kosmonauta, stewardessa), kariera naukowa (nauczyciel, praca na uczelni i cieszenie się prestiżem i uznaniem)

Książka: 8 pucharów, 4 denary, wisielec - o dylematach wewnętrznych i decyzjach, które trzeba podjąć, by coś zmienić, by odrzucić to co znane, wyrwać się z rzeczywistości i wybrać się w podróż w nieznane w poszukiwaniu szczęścia i spełnienia, by poczuć się wolnym, najlepiej z kimś - z przewodnikiem (lub samemu nim być).

 

ps - witam wszystkich przy okazji mojego pierwszego postu :)

 

Witam również i dziękuję za udział w ćwiczeniu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wyglądam (sylwetka, wzrost, kolor oczu,wiek itp.) Słońce VIII denarów Gwiazda suma Koło - uoho...blondynka, drobna, bardziej dziewczęca niż kobieca, niewysoka, tak do 164cm, młodaś, a przynajmniej nie wyglądasz na swój wiek jeśliś nie tak młoda:P... 23; do ramion czy tam lekko za włosy, falowane, oczy niebieskie ewentualnie zielone, jasne w każdym razie, raczej blada, dbasz o sylwetkę, lubisz się odstrzelić i wdziać kiecę, podobasz się sobie, w kartach kryje się Diabeł, lubisz obcasy;> zmianę wizerunku też lubisz, ulala, bardzo jesteś atrakcyjna, masz powodzenie

2. Główne cechy mojego charakteru V denarów X denarów Sprawiedliwość suma Świat- empatia, solidność, konkret, sprawiedliwość, uprzejmość, dobrze wychowaność:P chyba coś sprawiło, że nabrałaś siły i zaczęłaś mocniej i racjonalnie stąpać po ziemi, jesteś otwarta, ale o ograniczonym zaufaniu, trzeba sobie zapracować na to porządnie...

3. Moja sytuacja uczuciowa III mieczy Cesarz IV buław - masz stałego faceta, z którym na chwilę obecną jesteś pokłócona, albo w rozjazdach

4. Kim chciałabym być tak naprawdę, co chciałabym robić w życiu, chodzi mi o pracę (dodam, że mam trzy marzenia, z czego jedno jest z rożnych przyczyn nierealne)

tak naprawdę IX denarów Paź kielichów IX buław yyy, modelka, albo prezenterka, albo projektantka?

nierealne Giermek Buław Wieża IX mieczy resocjalizacja? kompletnie nie wiem... ale kojarzy mi się z czymś co i mnie by do gustu przypadło... może praca w psychiatryku?

5. O czym jest moja ulubiona książka (jaka myśl, przesłanie jest dla mnie najważniejsze, że mnie tak bardzo pociąga) boże... Cesarzowa Rydwan X mieczy - chyba o mnie, bo te same karty mi wypadły na mój weekend :lol: z chęcią się dowiem jakie to przesłanie ;) może po prostu żeby żyć do upadłego :lol:

Edytowane przez Czarownica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Iw

5. O czym jest moja ulubiona książka (jaka myśl, przesłanie jest dla mnie najważniejsze, że mnie tak bardzo pociąga) książka opowiada o tym jak można zmienić się poprzez cierpienie i tęsknotę, poprzez samotność. Ta książka opowiada o relacji rodzinnej, w której panuje chłód i osamotnienie, ale jej główne przesłanie- wszystko można w życiu zmienić, jeśli tylko tego się bardzo pragnie

 

Magda 07

1. Jak wygladam (sylwetka, wzrost, kolor oczu,wiek itp.)giermek mieczy, 9 mieczy, as mieczy - Jesteś raczej szczupła, dosyć wysoka, możesz mieć ciemne, długie włosy, masz mały nosek, może trochę zmęczone oczy, raczej oczy koloru niebieskiego. Ładne wyregulowane brwi.

wiek - rycerz mieczy, królowa monet, rycerz buław - około 30stki

2. Główne cechy mojego charakteru głupiec, 8 buław, cesarzowa - jesteś takim dużym dzieckiem :)jesteś bardzo uczuciowa, opiekuńcza, bardzo ciepła i serdeczna, i taka szybka w działaniu. Być może najpierw zrobisz potem pomyślisz ;-)

3. Moja sytuacja uczuciowa 7 kiel, Królowa kiel, 4 buław - myślę,że myślisz o kimś... może jesteś zakochana, możesz być w związku albo masz potencjalnego partnera na zwiazek :)

4. Kim chciałabym być tak naprawdę, co chciałabym robić w życiu, chodzi mi o pracę (dodam, że mam trzy marzenia, z czego jedno jest z róznych przyczyn nierealne)

- król mieczy, giermek monet, 6 monet - skojarzyło mi się z nauczycielem... podkreślam, bo do II czy III kl. szkoły średniej marzyłam o tym

- 3 monet, 10 buław, 6 kiel - myślę,że albo psychologiem albo pedagogiem albo jakaś praca z dziećmi

- 9 kiel , gwiazda, 4 mieczy - albo kosmetyczką - coś związane z upiększaniem ;-) albo modelką :)

5. O czym jest moja ulubiona książka (jaka myśl, przesłanie jest dla mnie najważniejsze, że mnie tak bardzo pociąga) rydwan, 3 mieczy, as mieczy - Głównym przesłaniem jest to, aby umieć wychodzić z każdej trudnej sytuacji życiowej. Aby potrafić stanąć na nogi po trudnych życiowych przejściach

 

Katamaradze

 

1. Jak wygladam (sylwetka, wzrost, kolor oczu,wiek itp.) sylwetka i wzrost - 8 mieczy, królowa denarów - spokojnie można dać Ci 175 cm wzrostu. sylwetka typowo kobieca - szeroka w biodrach i niezaznaczona talia - prosta sylwetka. Buzia okrągła broda lekko wydłużona. oczy niebieskie. wiek - 9 buław - myślę, że po przejściach można dać Ci 29 lat i bardzo nie lubisz przyznawać się do swego wieku - masz świadomość upływających Ci szybko wiosen.

2. Główne cechy mojego charakteru - rycerz buław, Cesarzowa, 3 denary, Rydwan, Paź buław - ach jaka Ty jesteś pełna wewnętrznych sprzeczności. bardzo intrygująca z Ciebie osóbka. Przede wszystkim pełna dynamizmu, porywcza, dezycje podejmujesz impulsywnie, często bez zastanowienia coś chlapniesz, szybko się denerwujesz, cenisz sobie wysoki standard życia, jesteś ambitna i pracowita, masz też w sobie coś z dziecięcej naiwności i dziecięcego sposobu bycia, kochliwa - przez co zwykle często cierpisz, bo nie umiesz się maskować ani grać - co w sercu to na języku, przyciągasz mężczyzn - czasami nieświadomie ich krzywdzisz,(tego nie wiem :-)) nieświadomie też grasz na uczuciach - trochę egoistycznie podchodzisz do relacji partnerskich - ale nie z wyrachowania - raczej właśnie z tej dziecięcej natury zaspokajania swoich potrzeb... nie wiem sama jak to określić już:D

3. Moja sytuacja uczuciowa - 10 kielichów, 3 buławy, Słońce - masz rodzinkę i dwójkę dzieci w tym jedno niemowlę jeszcze? hmmmm muszę się przyjrzeć 10tce bo może zbyt dosłownie ją potraktowałam. ale wiem, że karty są bardzo pogodne na to pytanie pełne tęczowych barw dlatego myślę, że jesteś szczęśliwa.

 

Kim chciałabym być tak naprawdę, co chciałabym robić w życiu, chodzi mi o pracę - Król denarów, 3 miecze, Świat, 3 kielichy - chciałabyś być psychologiem... bynajmniej taka praca rozwojowa, umysłowa, rozwijająca Twoją kobiecość, hmmm,... seksuolog, ginekolog... nie wiem:D

 

O czym jest moja ulubiona książka - nie mam zielonego pojęcia....karty skojarzyły mi się z Pelgrzymem Paulo Coelho nie wiem dlaczego. ( 2 miecze, 2 kielichy, Umiarkowanie, Głupiec, 5 buław)

Erza

1. Jak wygladam (sylwetka, wzrost, kolor oczu,wiek itp.)

sylwetka:
Diabeł, 8 pucharów, 8 monet
kobiecie kształty, masz coś w sobie co przyciąga spojrzenia
, (podobno),
dłonie małe, szczupłe, wyraźnie
zarysowane piersi (
dobry stanik hi hi
)
i biodra,
jasna karnacja, włosy w naturalnym kolorze, do ramion

wzrost:
Śmierć, 8 mieczy, 4 mieczy
jesteś dość wysoka, strzelam, że mniej więcej 170 wzrostu masz
:)

kolor oczu:
9 buław, Królowa buław, Cesarz
zdecydowanie ciemne, może ciemno brązowe

wiek:
Kapłan, Sprawiedliwość, 5 monet po 30,
ale nie więcej niż 35- tylko się Kochana nie obraź, że za dużo
slonko.gif

byłas bardzo blisko z wiekiem, stara baba ze mnie :-)

2. Główne cechy mojego charakteru

Rydwan, 5 mieczy, Królowa pucharów

powiedziałabym, że fajna z Ciebie babka i miła, ale czasami z ciętym językiem
;)
jesteś dynamiczna, ale niekiedy też lubisz się powylegiwać dłużej w łóżku
lub poleżeć dłużej w wannie

 

3. Moja sytuacja uczuciowa

3 monet, As mieczy, Mag

dość wymowne karty...
jesteś w związku małżeńskim, ale niestety za wiele Was nie łączy, jest inny pan, który mieszka w Twoim sercu, ale i on wydaje się być też zajęty -
rewelacja!

 

4. Kim chciałabym być tak naprawdę, co chciałabym robić w życiu, chodzi mi o pracę (dodam, że mam trzy marzenia, z czego jedno jest z róznych przyczyn nierealne)

2 pucharów, 5 buław, 4 buław

nie mam zielonego pojęcia
:P
pierwsze mi się skojarzyło, że chciałabyś prowadzić biuro matrymonialne i
pomagać ludziom
w znalezieniu drugiej połówki - bardzo jestem ciekawa co to
:)

 

5. O czym jest moja ulubiona książka (jaka myśl, przesłanie jest dla mnie najważniejsze, że mnie tak bardzo pociąga)

Koło, Rycek buław, As pucharów
-
przede wszystkim o miłości, takiej wspaniałej, która trafia się raz w życiu i trwa do końca, pokonuje przeszkody jakie stawia jej los
:)

 

Silvey

1. Ja bym powiedziałam, że jesteś pakowna... wszystkie dziewczyny Ci tego wzrostu powrzucały, a ja powiem, że jesteś raczej drobną, miłą kobietką, jak się Ciebie widzi to ma się taki zdrowy szacunek, jak do bliskiej osoby. Uśmiechnięta i zarazem przynosząca innym uśmiech (normalnie kandydatka na pogodynkę ^^). Brunetka z długimi włosami - lubisz je upinać, wiązać, tak żeby było praktycznie i ładnie. Lubisz klasyczne kolory i kroje ubrań - prosto i szykownie, wygodnie i efektownie. Lubisz oryginalne dodatki - nie szalone, nie super wyszukane, ale ciekawe dla oka, może wymyślasz je sama. Wiek, 27-30 lat, młoda ciałem, szalona duchem, proporcjonalna bez chorobliwego odchudzania i wyglądania jak wieszak - cud kobieta ;)) - no właśnie, odchudzam sie non stop :-( hi hi

 

2. Obiektywna, sprawiedliwa, potrafiąca postawić na swoim, trzymająca się mocnych argumentów. Nie surowa, wręcz przeciwnie - towarzyska, optymistycznie nastawiona do życia, ale trzymająca samą siebie w ryzach. Lubisz spotykać się z ludźmi, choć kochasz swoje domowe zacisze. Nadal masz coś z dziecka - jak każdy. Ty jednak emanujesz świetną i pozytywną energią poznawania świata i ludzi. Energicznie podchodzisz do życia, ale jak trzeba zwolnić, to wiesz, że masz swój cichy kąt, dobrą książkę i swoją własną osobę... swoje myśli. - rewelacja!

 

3. Znowu powiem inaczej niż dziewczyny - a co! najwyżej, wszystko będzie źle ;)) Jesteś kobietą po przejściach, były rozstania, mniej lub bardziej ważne. Pojawiali się mężczyźni, odjeżdżali, ale gdzieś zawsze myślałaś o tym jednym, z którym moim zdaniem jesteś, albo, którego powrotu wyczekujesz. Nie widzę dzieci, ale wydaje mi się, że planujesz już rodzinę, snujesz piękne plany na przyszłość.

 

4. Tutaj to ja pojadę i zaszaleję. Mam trzy propozycje.

- Terapeutka, psycholog, mediator (negocjator?). Osoba zajmująca się terapiami związków, praca z ludzmi po przejściach (również miłosnych, ale nie tylko).

- Artystka, poetka (podkreśliłam, bo czasem piszę dla siebie) albo pisarka. Ewentualnie krytyk sztuki, literatury. Choć pokazał mi się fortepian, to może autorka tekstów muzycznych. (teksty tez próbowałam pisać)Oj Silvey, Silvey...

- Architekt, projektantka wnętrz, ogrodów - coś w tym kierunku. Albo coś związanego z modą - również projekty, fotografia, albo modeling. Tak, wiem, że mnie znienawidzisz ;))

 

5. To nie jest romans. Ale coś z romansu ma. To nie jest książka podróżnicza, ale coś z opisu wyprawy posiada. To nie jest kryminał, ale przedstawia mocną i dająca do myślenia historię. Powiedziałabym, że głównym bohaterem jest mężczyzna (ewentualnie poznajemy kilka historii różnych ludzi, które splatają się w jednym szczególe), człowiek w podróży, obieżyświat. Szuka sensu życia, odpowiada sobie na pytania i szuka miłości - może nie do tej jednaj osoby, ale do świata, do swojego życia.

 

TomPo

Wygląd: 7 mieczy, as buław, umiarkowanie - jesteś drobnej postury, raczej szczupła, ciemne włosy gdzieś do ramion, brązowe oczy, nie za wysoka

Wiek: koło fortuny, król buław, sprawiedliwość - po przejściach życiowych i z wynikającą z tego mądrością życiową, dojrzała, 35-40 (jak coś to sorry) ;)spoko, dobry przedział

Charakter: śmierć, 5 pucharów, paź pucharów - introwertyczka, jesteś uczuciową dobrą osobą, mądra życiowo, spełniona choć rozczarowana, szczera, opiekuńcza, chętna w niesieniu pomocy

Uczucia: - samotna, po rozstaniu (z powodu zdrady lub śmierci) które przeżyłaś, cieszysz się życiem jakie jest, potrafisz się delektować sukcesami ale musisz to robić sama, takie szczęście w samotności

Marzenia: królowa mieczy, papieżyca, 7 buław - lekarka (terapeutka, psycholog, pielęgniarka), podróżnik (obieżyświat, kosmonauta, stewardessa), kariera naukowa (nauczyciel, praca na uczelni i cieszenie się prestiżem i uznaniem)

Książka: 8 pucharów, 4 denary, wisielec - o dylematach wewnętrznych i decyzjach, które trzeba podjąć, by coś zmienić, by odrzucić to co znane, wyrwać się z rzeczywistości i wybrać się w podróż w nieznane w poszukiwaniu szczęścia i spełnienia, by poczuć się wolnym, najlepiej z kimś - z przewodnikiem (lub samemu nim być).

 

Cornelia

 

1. Jak wyglądam (sylwetka, wzrost, kolor oczu,wiek itp.) Słońce VIII denarów Gwiazda suma Koło - uoho...blondynka, drobna, bardziej dziewczęca niż kobieca, niewysoka, tak do 164cm, młodaś, a przynajmniej nie wyglądasz na swój wiek jeśliś nie tak młoda:P... 23; do ramion czy tam lekko za włosy, falowane, oczy niebieskie ewentualnie zielone, jasne w każdym razie, raczej blada, dbasz o sylwetkę, lubisz się odstrzelić i wdziać kiecę, podobasz się sobie, w kartach kryje się Diabeł, lubisz obcasy;> zmianę wizerunku też lubisz, ulala, bardzo jesteś atrakcyjna, masz powodzenie (skromnośc nie pozwala mi tego potwierdzic)

2. Główne cechy mojego charakteru V denarów X denarów Sprawiedliwość suma Świat- empatia, solidność, konkret, sprawiedliwość, uprzejmość, dobrze wychowaność:P chyba coś sprawiło, że nabrałaś siły i zaczęłaś mocniej i racjonalnie stąpać po ziemi, jesteś otwarta, ale o ograniczonym zaufaniu, trzeba sobie zapracować na to porządnie...

3. Moja sytuacja uczuciowa III mieczy Cesarz IV buław - masz stałego faceta, z którym na chwilę obecną jesteś pokłócona, albo w rozjazdach (gdy robiłam to ćwiczenie mój mąż był na wyjeździe urlopowym)

4. Kim chciałabym być tak naprawdę, co chciałabym robić w życiu, chodzi mi o pracę (dodam, że mam trzy marzenia, z czego jedno jest z rożnych przyczyn nierealne)

tak naprawdę IX denarów Paź kielichów IX buław yyy, modelka, albo prezenterka, albo projektantka?

nierealne Giermek Buław Wieża IX mieczy resocjalizacja? kompletnie nie wiem... ale kojarzy mi się z czymś co i mnie by do gustu przypadło... może praca w psychiatryku?

5. O czym jest moja ulubiona książka (jaka myśl, przesłanie jest dla mnie najważniejsze, że mnie tak bardzo pociąga) boże... Cesarzowa Rydwan X mieczy - chyba o mnie, bo te same karty mi wypadły na mój weekend lol.gif z chęcią się dowiem jakie to przesłanie ;) może po prostu żeby żyć do upadłego lol.gifTutaj padłam ze śmiechu

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Odpowiedzi :

 

1. Jak wygladam (sylwetka, wzrost, kolor oczu,wiek itp.) Jestem szczupła, mam ok. 164,5 cm wzrostu, niebieskie oczy, ciemne wlosy do ramion, które noszę rozpuszczone, mam 36 lat, choć na szczęście ludzie dają mi zazwyczaj dużo mniej :luzik:

2. Główne cechy mojego charakteru - optymizm (mino niepowodzen życiowych), zywiołowość, duża energia, szybko działam, upór, empatia, lubię pomagać innym, jestem wesoła, ale bywam i złośliwa, miewam ciety język, emocjonalnie podchodzę do żcyia, postrzegana jestem jako osoba spokojna, ale wewnątrz mam masę konfliktów

3. Moja sytuacja uczuciowa - niektóre już wiedzą :-) Mam męża i jedno dziecko, ale cóż serce nie sługa.... Mam faceta na oku, uważam moje małżeństwo za niespełnione...

4. Kim chciałabym być tak naprawdę, co chciałabym robić w życiu, chodzi mi o pracę (dodam, że mam trzy marzenia, z czego jedno jest z róznych przyczyn nierealne) - od zawsze marzyłam, zeby byc pisarką, ew. dziennikarką, bo uwielbiam pisac, marzyłam tez o psychologii,żeby pomagać innym ( w pewnym sensie robie to w mojej pracy) i to co nierealne, ale marzę, aby byc.... piosenkarką :_zawstydzony:, dlatego u którejś z Was widziałam kartę Gwiazdy :-) Marze, aby w nast. wcieleniu śpiewac rocka np., kocham śpiewać w domu, ale cóż, talentu zabrakło :_bezradny:

5. O czym jest moja ulubiona książka (jaka myśl, przesłanie jest dla mnie najważniejsze, że mnie tak bardzo pociąga - Moja ulubiona książka, to Wichrowe Wzgórza Emily Bronte - uwielbiam ją za jej mroczność i tajemniczość, uwielbiam też film z udziałem Ralpha Fiennesa i Juliette Binoche. To, co mnie w niej pociąga, to miłość, której nie zdołała pokonać nawet śmierć, miłość Heatcliffa i Katarzyny - silna, wzajemna, takie powinowactwo dusz :-)

 

W szoku jestem, mój charakter opisałyście/opisaliście świetnie! W ogóle wygląd też i ten psycholog u każdego chyba wyszedł! Super! Każdemu (bo widziałam faceta wśród biorących udział :-)) daję punkty :-)

 

Bardzo Wam dziękuję za udział w ćwiczeniu, nie spodziewałam sie tak dużego odzewu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carmen, nie wiesz jak się cieszę, że cały charakter miałam dobrze. Nie spodziewałam się, że pójdzie mi całkiem znośnie. Bardzo dziękuje za ćwiczenie i czekam na kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Carmen za fajne ćwiczenie - myślałam, że poszło mi gorzej :)))

 

Wichrowe Wzgórza Emily Bronte

 

też bardzo lubię tę książkę oraz film :D:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Carmen, nie wiesz jak się cieszę, że cały charakter miałam dobrze. Nie spodziewałam się, że pójdzie mi całkiem znośnie. Bardzo dziękuje za ćwiczenie i czekam na kolejne.

 

No, charakter i inne rzecz bardzo fajnie Ci wyszły :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Yeah, super :D dzięki za ćwiczenie, kurde, nad tymi zawodami to musze poważnie popracować, ale cieszę się, że w opisówce rewela;D

 

Poprawiłas mi humor tymi kartami dot. ksiażki, wiesz,te same Ci wyszły na ksiażkę, co na Twój weekend. Po prostu padłam jak to przeczytałam :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Ale wiesz Carmen, wichrowe to jest moja ukochana książka, czytałam trzy razy, raz nawet w jedną noc facetowi swojemu przeczytałam ;D

 

To karty powiedziały, ze mamy tę samą ulubiona ksiażkę :-))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Dziękuję Carmen za fajne ćwiczenie - myślałam, że poszło mi gorzej :)))

 

 

 

też bardzo lubię tę książkę oraz film :D:)))

 

Czytałam kilka razy, film też i kocham Ralpha Fiennesa jako Heatcliffa - ideał zakochanego mężczyzny dla mnie :-)

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam kilka razy, film też i kocham Ralpha Fiennesa jako Heatcliffa - ideał zakochanego mężczyzny dla mnie :-)

 

o to widzę, że już nas jest 3 :D

Heatcliff jest ok :D gdyby współcześni faceci brali trochę przykładu z niego nie byłoby źle

 

dla mnie jednak numerem jeden jest "Przeminęło z wiatrem" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To karty powiedziały, ze mamy tę samą ulubiona ksiażkę :-))))))))))

 

Właśnie kurde powinnam sę domyślić, bo nawet ostatnio myslałam coby sobie odświeżyć książkę, jednak jestem zbyt tępa;D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Dziękuję :)

Jak na pierwszy raz, to nie było chyba tak źle, choć wiadomo że zawsze może być lepiej ;)

 

NIeźle Ci poszło, naprawdę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Właśnie kurde powinnam sę domyślić, bo nawet ostatnio myslałam coby sobie odświeżyć książkę, jednak jestem zbyt tępa;D

 

Ja też ją musze odświeżyć, ostatnio film oglądałam z Ralphem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
o to widzę, że już nas jest 3 :D

Heatcliff jest ok :D gdyby współcześni faceci brali trochę przykładu z niego nie byłoby źle

 

dla mnie jednak numerem jeden jest "Przeminęło z wiatrem" :D

 

Tylko on umiał tak kochać... Kurcze, chyba takiego faceta szukam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
trzymam kciuki, żeby się szybko znalazł :)))

Tak, już jest, ale dziś się jak palant zachował :-) Erzuniu, spojrzysz na partnerski w interpretacjach ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...