Skocz do zawartości

Studio Astropsychologii... KOD BOGA - Gregg Braden :)


infedro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam…. :)

 

Kod Boga… Gregg Braden.

01001753.jpg&w=106&h=150

 

 

Ta książka jest tym co lubię najbardziej ... poszukiwaniem innych/nowych punktów widzenia, co poszerza nasze horyzonty myślowe a co z kolei zbliża nas do prawdy. Książka jest tylko potwierdzeniem i moich poszukiwań choć poprzez "inne przykłady"... ale Cel i tak jest zawsze ten sam bo zbliżenie się do Prawdy, a prawdziwa jak wiadomo może być tylko Jedna co automatycznie oznacza że musi być Universalna bo i Jedyna dla Wszystkich Ludzi na tej Ziemi ... :)

 

Nie wiem tak do końca czy wszyscy "odbiorą" tę książkę tak jak ja ... bo zdaje sobie sprawę, że jestem "inny", zresztą za takiego uchodzę nie tylko w życiu ale i zapewne Tu na Forum ... :) Jednak myślę że jeśli nawet inni będą ją czytać, to dzięki niej zrozumieją zapewne, że " inność" wcale nie jest/nie musi być, destrukcją/negatywem, bo nagle odnajdą w inności wiele potrzebnych także i w życiu zalet, takich jak ;

- dążenie do wyznaczonego Celu, konsekwentność działania, otwartość Umysłu i szerokie horyzonty myślowe... i takim człowiekiem z pewnością jawi się czytelnikowi Gregg Braden autor tej wspaniałej według mnie książki... :) a wiec...

- jeśli inni ją przeczytają to chociaż zastanowią się nie tylko nad Sobą Samym, ale i Sensem Istnienia jako Siły będącej tego istnienia Początkiem oraz ciągłą jej kontynuacja czyli Rozwojem... a tym samym zrozumieją każdą "inność", gdyż ona wynika właśnie z tego samego założenia/celu, bo inność wcale nie wynika niejako z widzianego "obrazu" a tylko z jego interpretacji, które narzuca nam "Ego". A wiec skoro "Obraz" jest niezmienny bo i Ten Sam dla każdego, a tylko interpretacje są różne, to co jest "fałszem"... ?

- wszystkie niemal/niejako narzucone mu „interpretacje”, bo "sam OBRAZ jest tylko samą Rzeczywistością"... czyli Prawda jest tylko taka że ON istnieje... :)

- i zupełnie podobnie/bo i tak samo jest z Bogiem... czyli STWÓRCĄ nas Ludzi... :)

I Taka właśnie Prawda tak "bardzo ogólnie mówiąc"… wyłania się nam właśnie z tej wspaniałej książki... :)

 

 

A książka Ta to wiele Pytań... ale i odpowiedzi, i to odpowiedzi nie tych "zwyczajnych" które znajdziemy niemal wszędzie ale tych wysublimowanych bo zupełnie z innego "spojrzenia" dającego nowy Punkt nie tylko widzenia ale w konsekwencji wpływających na nasz stosunek i świadomość do otaczającego nas Świata. Dlatego książka ta pobudza nie tylko wyobraźnie ale i zdrowy rozsadek każdego człowieka bo i Ciebie i tego niby "innego" gdyż tyczy się Sedna a więc ISTOTY naszego ISTNIENIA... a To akurat w równym stopniu tyczy się każdego z Nas...

- Gregg Braden jest też, można by pomyśleć że "inny" w porównaniu do większości/ogółu populacji Ludzkiej chcącej bazować tylko i wyłącznie na Rozumie... i jego odpowiedniku czyli sformalizowanej "Nauce" bazującej tylko na "dowodach" i to widzianych tylko z tej jednej "oczywistej strony"... :)

Gregg natomiast swym otwartym umysłem stara się ogarnąć całość zagadnienia i to ze wszelkich możliwych stron... a i nawet tych "nieformalnych".

 

Książkę jak najbardziej polecam Wszystkim, gdyż jest wspaniała odskocznia od tego co "słyszy się" niemal wszędzie... i tego co koduje się nam od dawien/dawna poprzez tzw. "czystą Naukę"... ale czy przed Nauką nie było NIC ?

- i tu okazuje się że było... i to jeszcze starsze od Nauki, która przywłaszczyła sobie tylko fragment tej pradawnej Mądrości i nazwała to "wiedzą"... jaka to prymitywna "wiedza", dopiero teraz pomału zaczynamy sobie uświadamiać...

- bo jak się okazuje to Prawdziwa Wiedza była znana od Wieków, tylko my "światli ludzie" po prostu nie potrafimy/liśmy jej odczytać... :/

 

 

Ta książka jest wielką ucztą dla ludzi lubiących rozważania zarówno teoretyczne jak i filozoficzne ale jednak opartych na konkretach, oraz "kopalnią Wiedzy" dla tych, którzy naprawdę szukają a nie tylko "stoją" i czekają na innych.

- książkę czyta się "jednym tchem"... a im dalej, tym bardziej chcemy poznać więcej, więcej i więcej... i tak aż do samego końca "świata"... bo "Nagle ezoteryczne odniesienia do Początku Świata, nabierają Novego Potężnego Znaczenia"... :)

- wniosła ona również wiele dobrego i w moje "postrzeganie", które nabiera coraz bardziej konkretnego charakteru... gdyż dzięki niej mogłem dokonać Weryfikacji/tak lub nie, odnośnie tego co już wiedziałem... z różnych innych książek, ale także i z własnego doświadczenia... ;)

- było to moje pierwsze spotkanie z Tym Autorem i nie ukrywam, że bardzo pozytywne... a książka zajmie jedną z najwyższych półek w mej kolekcji...

- według mojej skali ocen... książka ma najwyższe Notowanie, a wiec pozycja niemal obowiązkowa !... :)

- gdyż bardzo wyraźnie wpływa na Nasze postrzeganie Tego co wokół Nas... a tym samym Prowokuje do własnych Rozważań a więc i Rozwoju nas Samych...:)

 

 

 

Bardzo dziękuje... i autorowi tej książki za ukazanie jej Światu, jak i "decydentom" tego forum za jej udostępnienie i proszę o JESZCZE więcej takich/bądź podobnych, czyli równie dobrych bo ciekawych i niezwykle zajmujących książek... :)

 

 

 

--- z pozdrowieniami dla wszystkich szukających... infedro :)*

 

 

Książkę można kupić w sklepie Talizman.pl - cena 37.90 zł

Edytowane przez NeoNówka
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...