Jump to content

Studio Astropsychologii... KOD BOGA - Gregg Braden :)


infedro
 Share

Recommended Posts

Witam…. :)

 

Kod Boga… Gregg Braden.

01001753.jpg&w=106&h=150

 

 

Ta książka jest tym co lubię najbardziej ... poszukiwaniem innych/nowych punktów widzenia, co poszerza nasze horyzonty myślowe a co z kolei zbliża nas do prawdy. Książka jest tylko potwierdzeniem i moich poszukiwań choć poprzez "inne przykłady"... ale Cel i tak jest zawsze ten sam bo zbliżenie się do Prawdy, a prawdziwa jak wiadomo może być tylko Jedna co automatycznie oznacza że musi być Universalna bo i Jedyna dla Wszystkich Ludzi na tej Ziemi ... :)

 

Nie wiem tak do końca czy wszyscy "odbiorą" tę książkę tak jak ja ... bo zdaje sobie sprawę, że jestem "inny", zresztą za takiego uchodzę nie tylko w życiu ale i zapewne Tu na Forum ... :) Jednak myślę że jeśli nawet inni będą ją czytać, to dzięki niej zrozumieją zapewne, że " inność" wcale nie jest/nie musi być, destrukcją/negatywem, bo nagle odnajdą w inności wiele potrzebnych także i w życiu zalet, takich jak ;

- dążenie do wyznaczonego Celu, konsekwentność działania, otwartość Umysłu i szerokie horyzonty myślowe... i takim człowiekiem z pewnością jawi się czytelnikowi Gregg Braden autor tej wspaniałej według mnie książki... :) a wiec...

- jeśli inni ją przeczytają to chociaż zastanowią się nie tylko nad Sobą Samym, ale i Sensem Istnienia jako Siły będącej tego istnienia Początkiem oraz ciągłą jej kontynuacja czyli Rozwojem... a tym samym zrozumieją każdą "inność", gdyż ona wynika właśnie z tego samego założenia/celu, bo inność wcale nie wynika niejako z widzianego "obrazu" a tylko z jego interpretacji, które narzuca nam "Ego". A wiec skoro "Obraz" jest niezmienny bo i Ten Sam dla każdego, a tylko interpretacje są różne, to co jest "fałszem"... ?

- wszystkie niemal/niejako narzucone mu „interpretacje”, bo "sam OBRAZ jest tylko samą Rzeczywistością"... czyli Prawda jest tylko taka że ON istnieje... :)

- i zupełnie podobnie/bo i tak samo jest z Bogiem... czyli STWÓRCĄ nas Ludzi... :)

I Taka właśnie Prawda tak "bardzo ogólnie mówiąc"… wyłania się nam właśnie z tej wspaniałej książki... :)

 

 

A książka Ta to wiele Pytań... ale i odpowiedzi, i to odpowiedzi nie tych "zwyczajnych" które znajdziemy niemal wszędzie ale tych wysublimowanych bo zupełnie z innego "spojrzenia" dającego nowy Punkt nie tylko widzenia ale w konsekwencji wpływających na nasz stosunek i świadomość do otaczającego nas Świata. Dlatego książka ta pobudza nie tylko wyobraźnie ale i zdrowy rozsadek każdego człowieka bo i Ciebie i tego niby "innego" gdyż tyczy się Sedna a więc ISTOTY naszego ISTNIENIA... a To akurat w równym stopniu tyczy się każdego z Nas...

- Gregg Braden jest też, można by pomyśleć że "inny" w porównaniu do większości/ogółu populacji Ludzkiej chcącej bazować tylko i wyłącznie na Rozumie... i jego odpowiedniku czyli sformalizowanej "Nauce" bazującej tylko na "dowodach" i to widzianych tylko z tej jednej "oczywistej strony"... :)

Gregg natomiast swym otwartym umysłem stara się ogarnąć całość zagadnienia i to ze wszelkich możliwych stron... a i nawet tych "nieformalnych".

 

Książkę jak najbardziej polecam Wszystkim, gdyż jest wspaniała odskocznia od tego co "słyszy się" niemal wszędzie... i tego co koduje się nam od dawien/dawna poprzez tzw. "czystą Naukę"... ale czy przed Nauką nie było NIC ?

- i tu okazuje się że było... i to jeszcze starsze od Nauki, która przywłaszczyła sobie tylko fragment tej pradawnej Mądrości i nazwała to "wiedzą"... jaka to prymitywna "wiedza", dopiero teraz pomału zaczynamy sobie uświadamiać...

- bo jak się okazuje to Prawdziwa Wiedza była znana od Wieków, tylko my "światli ludzie" po prostu nie potrafimy/liśmy jej odczytać... :/

 

 

Ta książka jest wielką ucztą dla ludzi lubiących rozważania zarówno teoretyczne jak i filozoficzne ale jednak opartych na konkretach, oraz "kopalnią Wiedzy" dla tych, którzy naprawdę szukają a nie tylko "stoją" i czekają na innych.

- książkę czyta się "jednym tchem"... a im dalej, tym bardziej chcemy poznać więcej, więcej i więcej... i tak aż do samego końca "świata"... bo "Nagle ezoteryczne odniesienia do Początku Świata, nabierają Novego Potężnego Znaczenia"... :)

- wniosła ona również wiele dobrego i w moje "postrzeganie", które nabiera coraz bardziej konkretnego charakteru... gdyż dzięki niej mogłem dokonać Weryfikacji/tak lub nie, odnośnie tego co już wiedziałem... z różnych innych książek, ale także i z własnego doświadczenia... ;)

- było to moje pierwsze spotkanie z Tym Autorem i nie ukrywam, że bardzo pozytywne... a książka zajmie jedną z najwyższych półek w mej kolekcji...

- według mojej skali ocen... książka ma najwyższe Notowanie, a wiec pozycja niemal obowiązkowa !... :)

- gdyż bardzo wyraźnie wpływa na Nasze postrzeganie Tego co wokół Nas... a tym samym Prowokuje do własnych Rozważań a więc i Rozwoju nas Samych...:)

 

 

 

Bardzo dziękuje... i autorowi tej książki za ukazanie jej Światu, jak i "decydentom" tego forum za jej udostępnienie i proszę o JESZCZE więcej takich/bądź podobnych, czyli równie dobrych bo ciekawych i niezwykle zajmujących książek... :)

 

 

 

--- z pozdrowieniami dla wszystkich szukających... infedro :)*

 

 

Książkę można kupić w sklepie Talizman.pl - cena 37.90 zł

Edited by NeoNówka
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...