Jump to content

ILLUMINATIO - "Myśli stają się rzeczami" Mike Dooley


Arshi
 Share

Recommended Posts

[ATTACH=CONFIG]3184[/ATTACH]

 

Witajcie :)

Po chwyceniu książki w dłoń sama okładka przykuwa uwagę i aż sprawia że chce się tę książkę przeczytać. Następnie po otwarciu książki od razu znajdują się podziękowania dla Mike Donley’a co nastawia optymistycznie do lektury , gdyż widać, że na kimś treść książki wywołał pozytywne odczucia i pomogła w życiu.

W przedmowie autor informuje nas jak powstała książka „Myśli staja się rzeczami”, a mianowicie powstała ze zbioru wiadomości wysyłanych do klientów ,które zawierały wiersz i kilka słów o znaczeniu wiersza.

Na początku autor zawarł rozdziały , które mają nam pomóc zrozumieć jacy jesteśmy wyjątkowi i jaki potencjał w nas drzemie , tylko musimy w siebie wierzyć i nie poddawać i nie rezygnować z marzeń tylko myśleć o tym, że to jest wszystko możliwe i że dzięki prawu przyciągania Wszechświat pracuje dla nas żeby się udało osiągnąć ten cel. Według autora są dwa światy : świat rzeczywisty i świat myśli w którym każda myśl chce się stać rzeczą realną w naszym świecie, ale tylko od nas zależy czy to się ziści. Zdradza nam także jaką wielką moc ma zwykła myśl i jaki wpływ ma dobór odpowiednich myśli na to, co nas w życiu spotyka. Zwraca także uwagę, że same myśli nie wystarczą, że musimy działać robić coś w życiu urozmaicać je żeby rodziły się nowe możliwości do tego żeby Wszechświat miał możliwość spełnienia naszych myśli i pragnień. Autor w celu podkreślenia naszej wyjątkowości przyrównuje nas do Świetlistych Bytów. Książka ta ma bardzo ciekawą budowę, a mianowicie można czytać ją na chybił trafił wystarczy otworzyć na obojętnie jakiej stronie i już .

 

Podsumowując książkę „Myśli staja się rzeczami” czyta się niezwykle przyjemnie. Po przeczytaniu od razu patrzy się na świat z dużym optymizmem i nadziejami na przyszłość, że wato marzyć na przekór wszystkiemu :)

 

Polecam tę pozycję każdemu kto nie czytał nic związanego z prawem przyciągania a jest zainteresowany tą tematyką tak jak Ja. Nawet ten, kto już zna dobrze temat znajdzie też coś ciekawego dla siebie, choćby inne spojrzenie na ten temat :)

Po przeczytaniu książki Mike Donley’a „Myśli stają się rzeczami”, nabrałem chęci na to, żeby obejrzeć film „Sekret” i troszkę zagłębić się w tematyce wizualizacji i stosowaniu myśli pozytywnych w każdej sytuacji.

 

 

Książkę można kupić w sklepie CzaryMary.pl - cena 26.91 zł

Edited by NeoNówka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...