Skocz do zawartości

sny o nie zyjącym mężu


malgow

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba coś jest tutaj nie tak. Przepraszam cyganicho, że Ci się wetnę w wątek. Ale to jest właśnie dział cyganichy i to do niej kierowane są prośby - i moim zdaniem okropnie niekulturalnie i wręcz nachalnie zachowały się te osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Winę za to ponosi fakt, że widocznie "tym osobom" pojawiła się na głównej stronie informacja o tym wątku, więc weszły i skomentowały. A więc nieprzejrzysty układ forum. Co do samego pomysłu - to jeśli Cyganicha faktycznie zna się na interpretacji snów, to niech ma swój dział. Aczkolwiek za "niekulturalną" już prędzej bym uważał reakcję Cyganichy czy twoją, że ktoś wszedł niechcący do jej prywatnego forum, a nie nasze(moje i antubis12) wypowiedzi, które są jak najbardziej w temacie i na tyle ile byliśmy w stanie powiedzieliśmy, co sądzimy o tych snach. Chociaż oczywiście myślę, że doktoratu z psychologii żadne z nas nie ma (zapewne), więc chętnie oddamy(przynajmniej ja) pałeczkę bardziej światłej osobie, która będzie w stanie zintepretować sny w sposób profesjonalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co w mojej reakcji jest "niekulturalnego". Jeśli chodzi o układ forum - jeśli coś jest nie tak to proszę to zgłosić i tyle, a nie wypominać to. Moim zdaniem posty pisze się z głową a nie na szybcika - więc zawsze można zerknąć, w jaki dział się weszło i gdzie się aktualnie odpisuje.

Nie mam zamiaru decydować, kto na interpretacji się zna, a kto nie - jeśli jednak napisane jest wyraźnie "Interpretacja snów - cyganicha", to zapewne dodać coś od siebie i cyganicha się nie obrazi, ale po jej odpowiedzi we własnym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha
:icon_rolleyes:

 

Bardzo prosze Malgow opisz szerzej te sny,w jakich sytuacjach pojawia się zmarły mąż,jak się zachowuje,czy coś mówi?

Jeśli będę umiała na pewno pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnił mi się mój mąż w sytuacji, jakby był ze mną jak za dawnych lat. Robiliśmy porządki, a On wyjątkowo migał się od pracy. Ciągle gdzieś znikał, a ja prosiłam aby mi pomógł. To właściwie tyle.:tancze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...