Skocz do zawartości

Latający kombajn... ??


DarkDream

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dziwny sen. Jeden z niewielu zapamiętanych ostatnio przeze mnie. Otóż bawiłam się na podwórku, na którym mieszkałam w rzeczywistości jeszcze 7 lat temu. Nagle na niebie zobaczyliśmy latający kombajn i pociąg (taki normalny z pkp, przód i jeden wagon). Serio ;D. Facet z kombajnu zapytał czy ja jestem (i tu padło moje imię, nazwisko i adres). Powiedziałam, że tak. W tym momencie kombajn zaczął ustawiać się w moim kierunku, jakby chciał strzelać. Czując ogromne zagrożenie uciekłam do domu. Kiedy wchodziłam, przez okna klatki schodowej widziałam kombajn, który zdążył już podlecieć. Wbiegłam do domu. W domu był mój ojciec, opowiedziałam mu wszystko, a on wyciągnął pistolet, kazał mi się schować za ścianą, aby kombajn mnie nie zranił, a sam heroicznie zaczął strzelać przez drzwi (które okazały się pokryte żaluzją przez którą można strzelać). Strzelił tak, że śmiertelnie ranił kierowcę kombajnu, młodego chłopaka. Z takiej odległości widziałam, że było ich trzech. W tym momencie pokazały mi się oczy tego chłopaka napełnione groźbą. Kombajn został pokonany.

 

Mój tato poszedł sobie z ulgą. Ale to nie koniec, bo pojazdy były dwa. Na dole pod klatką schodową mogłam zobaczyć pociąg: lokomotywę i jeden wagon, które szykowały się do ataku. Była to już końcówka snu, która była najbardziej absurdalna. Otóż z mieszkania mogłam usłyszeć, że nie mają broni. Jednak nagle zamieniłam się w bezbronne kurczątko, a oni najpierw wystrzelili kilka worków cebuli, a potem myszy. Cebula rozpuściła kawałek mnie, kawałek szyi, a myszy zaczęły zjadać ten kawałek. Krzyczałam, ale najprawdopodobniej nikogo nie było w domu. Koniec snu.

 

 

 

W międzyczasie snułam z koleżanką plany, że wyjedziemy do jakiegoś miasteczka odpocząć i uciec od pociągu i kombajnu. To miasteczko było za Poznaniem, było tam morze, piasek, spokój. Jednakże nie miałyśmy jak tam dojechać. Pociąg chciał mnie przecież pożreć. Postanowiłam, że może autostopem, ale ciężko było z koleżanką, bo się bała. Dzwoniliśmy też do mojego dawnego nauczyciela angielskiego, który mnie olał i się rozłączył, kiedy zaczęłam z nim rozmawiać. Nie pamiętam czy w końcu tam dotarłyśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Witaj, jako że wcześniej swój post zamieściłeś tu http://www.ezoforum.pl/prosba-o-interpretacj%EA-snu/52975-latajacy-kombajn.html a powielanie postów i podważanie interpretacji interpretatorów jest niezgodne z Regulaminem,nie moge udzielić Ci interpretacji.

Jeden sen - jeden post w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

jest okey :)

na przyszłość proszę tylko pamiętaj albo post tutaj albo w dziale ogólnym.

I przepraszam bo niechcący zmieniłam Tobie płeć w swoim tekście ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...