Skocz do zawartości

Cyganicho proszę :)


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj.

Piszę z ponowną prośbą :) Mianowicie mojej przyjaciółce się śniło, że się kłóciłyśmy ja byłam w CIĄŻY, miałam baardzo duży brzucho. Zapamiętała, że miałam dziwnie zrobionego kucyka, szpilki i duuże cycki, oczywiście był też i dekolt. Nie pamięta o co nam poszło coś jej świta, że o jakiego (chyba jej) faceta, ale nie jest pewna... Co to może oznaczać?

A do tego jakiś czas temu się jej śniło, że to ona jest w ciąży :P

Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

witaj ponownie Pretoria :) miło Cie znowu widzieć ;) Czy nie jest tak,że któras z Was w realu nie mówi do końca tego co czuje? Tłumi w sobie emocje którym dała upust we snie a za tym poszła kłótnia.Przyjaciółce też bardzo zależy na dobrych relacjach z Toba, boi się aby Wasze relacje nie uległy pogorszeniu.Ty w jej śnie byłaś w ciąży, później ona sama. A to wszystko sprowadza się do tego,że w waszych relacjach od jakiegoś czasu nastapiły zmiany, zmiany w Tobie, w niej samej.W relacjach mogą byc nawet jeszcze niedostrzegalne ale wkrótce nowy etap w waszej przyjaźni,to się narodzi.A kiedy -to zależy od was.Ty miałas duży brzuch,czyli dojrzałaś całkowicie do tego by nowy etap rozpocząć a z nią jest tak samo jeśli śniła o swojej ciąży. Najprostszym rozwiązaniem dla Was jest sprowadzenie tej przyjaźni na proste tory i wprowadzenie zmian takich jakich obie oczekujecie.Bardzo proszę i tylko pozytywnych relacji zyczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Cyganicho :)

Mogę prosić po raz kolejny o interpretację?

Od jakiegoś czasu (mniej więcej od 2 miesięcy) co jakiś czas śni mi się, że kradnę i za każdym razem mnie łapią ochroniarze. Nigdy nie jestem sama, przeważnie są to 3 osoby, najczęściej ja, jakaś dziewczyna i chłopak. Co sen to są inne osoby, ale zawsze ja. Ostatnio śniło mi się też, że jakaś pielęgniarka zadzwoniła na policję, bo ja poszłam z moim psem (i wlaśnie teraz nie jestem pewna gdzie) do jakiegoś pomieszczenia gdzie się krew oddaje...

Wiem, że trochę mało informacji, ale nie bardzo te sny pamiętam.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość cyganicha

Hej Pretoria :) bardzo proszę ;)

Znaczy,że sądzisz,iż otrzymujesz coś na co nie zasługujesz i masz przez to wyrzuty sumienia.Mało tego-sama siebie ograniczasz,nie pozwalasz sobie na coś co może być dobre dla Ciebie.Ta sytuacja w realu trwa już jakiś czas.Czy aby nie chodzi o jakąś znajomość z mężczyzną?Tak coś czuję...

Przy tym ten powtarzający się motyw, że coś kradniesz.Oznacza,że sama właśnie borykasz się z sobą a wszystko to potrzebne jest bys mogła sie rozwijać i pójść o kolejny krok dalej.Sen ten wskazuje słabości,nad którymi powinnaś zapanować,coś zrozumieć.Wskazuje Ci drogę osobistego rozwoju.Zawiera wiadomość,której musisz wysłuchać.Wszystko minie wtedy gdy sprawy,które przedstawia zostaną przez Ciebie rozwiązane.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...